София-Стрелбище

  • 1 452
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Много замряла таз темичка...
Живея в Стрелбище, но разхождам сина си сама в парка. Дали защото е голям и съм нон-стоп в движение, но не успях да се сгъстя с нито една мама.
Ще следя темата...пък може и компания за дъъългите разходки да си намеря тук.

# 16
  • варна
  • Мнения: 90
И аз да побутна темичката . Здравейте мами от стрелбище Simple Smile ние всеки ден сме в парка , малко е скучно сама ,но си взимам дзверо(кучето) и той някак си ме занимава Simple Smile  ...ела тук , не там ... чу ли какво ти говоря бе говедо! Ако сте стрещали такава викаща по кучето си мама -това съм аз .А иначе за разходки ,която мама иска, да ми пише  но разходки наистина ! Не мога да сядам с кучето за по-дълго време . Ами това е от мен . Слънчев ден на всички , ние се приготвяме за разходка 

# 17
  • Мнения: 10
 shanti супер.Може да се видиме и аз да не съм сама са мъкна с кучето.Ако искаш може да се разходиме заедно,обаче ние ходиме където няма хора,че нашия е още бебе и много досажда на хората иначе.
Абе с една дума невъзпитан си пада малко smile3521

# 18
  • варна
  • Мнения: 90
shanti супер.Може да се видиме и аз да не съм сама са мъкна с кучето.Ако искаш може да се разходиме заедно,обаче ние ходиме където няма хора,че нашия е още бебе и много досажда на хората иначе.
Абе с една дума невъзпитан си пада малко smile3521
dani , какво куче имаш? Simple Smile Може и да сме се засичали , незнам , но моя не е много за игра , за него трябва отделна разходка за игра . Или ако ще играе , да няма други хора , други кучета ,освен това куче с което ще играе Simple Smile , не е лош( да не си помислиш ,че е някой звяр) просто и той се разсейва като твоето пале ( само че е 60 кг) и тръгва юруш след всеки на игра, човек , куче не му дреме. Та затова аз трябва да съм без детето . Иначе-на каишка Simple Smile 

# 19
  • Мнения: 10
shanti нашето куче е ягд териер Grinning
А иначе може да се разходиме и без кучетата в парка,явно са доста специални и двамата Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт