спирате ли да обръщате внимание на мъжете си като родите

  • 2 896
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
ДА, СПРЯХ ДА ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ. причината е :
вече шести месец сън, не по-дълъг от 2 часа. в началото-адски болки и неразположение от операцията. запушени канали на гърдите, цедене на всеки час. бебе с колики до 4-тия месец, милото като не спеше, общо взето само плачеше.
сега, да ми е жива и здрава красавицата, е постоянно в движение-обръщане, ставане, лазене и т.н.
каталясала съм и не мога да обръщам внимание, както преди, защото не съм робот.
а който мисли, че жените изглупяват, като родят... айде нема да казвам, че се нервя Sick
познавам достатъчно двойки, които са ужасно скучни и без да имат деца. с хора, които нямат такива, избягвам да говоря за дедето си, освен ако не мем питат, понеже така или иначе няма да разберат какво им казвам Peace

Съгласна съм с това.  Peace

За мен няма по-егоистични същества от мъжете. Как може да се сравняват с едно бебенце или малко дете и да ревнуват за вниманието.

Дано не съм права, обаче толкова са глезени, нежни, с ранимо самочувствие, въобще...

# 16
  • Мнения: 1 910
Няма такова нещо. И двамата си обръщаме внимание.  yes

# 17
  • Мнения: 214
Отделяме си внимание

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
най-егоистичното и тъпо нещо за мен е това, да ревнуваш от детето си.  Sadда виждаш конкуренция в лицето на една мръвка 3 кг., беззащитна и ревяща.... ми то, даже котката ми дето е на 13 години и беше свикнала да е център на внимание и гевезене, като й кажа да изчезне от стаята на бебето подвива куйрук и напуска на бегом. щото разбира, че вече не е като преди... това ме навежда на мисълта, че някои животни с инстинктите си, са по-интелигентни и чувствителни от някои хора. за съжаление.

# 19
  • Мнения: 3 447
Имах предвид дали авторката има дете  Simple Smile

# 20
Ох и моят мъж все мисли че го обичам по малко,но не е така,просто мама си е мама и децата искат повече внимание !А мажете си ги обичаме Hug Heart Eyes txtloves

# 21
  • Мнения: 197
Не, но той спря.

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм спряла, но определено не е като преди!
Просто е много трудно и изморително да гледаш дете!
Пък и сега вече детето е по-важно от него- то не може да стане ида си хапне каквото иска, не може да се отвие или завие само, не можеда каже какво иска и какво не иска!
А колкото до разговорите за децата- ами да, приятна е тази тема и е по-добре за тях да говорим отколкото да мълчим на масата или да се оплакваме колко е труден живота!
А за авторката- според мен няма деца, но живот и здраве по-натам ще я питаме и нея Wink

# 23
  • Мнения: 87
А за авторката- според мен няма деца, но живот и здраве по-натам ще я питаме и нея Wink
няма да те взема за лична съветничка ...

# 24
Много щте ти станат newsm78 hahaha

# 25
  • Мнения: 87
че ти от де знайш за ко ши я ползувам ?! а? Wink

# 26
Ми  досештам се май newsm78

# 27
  • Мнения: 114
Не не съм спряла ,обръщаме си достатъчно внимание... Wink

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А за авторката- според мен няма деца, но живот и здраве по-натам ще я питаме и нея Wink
няма да те взема за лична съветничка ...
Е, що бе? newsm78

# 29
  • Мнения: 13 512
Да,спираме и започваме да обръщаме внимание на чуждите!

Общи условия

Активация на акаунт