спирате ли да обръщате внимание на мъжете си като родите

  • 2 899
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Да,спираме и започваме да обръщаме внимание на чуждите!

Е, взе ми думите от клавиатурата... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 309
Аз пък съм убедена,че мъжете спират да обръщат внимание...!!!

# 32
  • Мнения: 13 512
Аз пък съм убедена,че мъжете спират да обръщат внимание...!!!
Не познавам хора около мен , с които да е било така....напротив, мъжете обръщат прекалено внимание, а жените-леко игнорирват

# 33
  • Мнения: 2 309
Аз пък съм убедена,че мъжете спират да обръщат внимание...!!!
Не познавам хора около мен , с които да е било така....напротив, мъжете обръщат прекалено внимание, а жените-леко игнорирват
Нещата се променят и при двамата родители...Явно си зависи от хората,но при мен лично мераците ми към него не секнаха...Единственото,което рязко се промени в отношението ми е,че спрях да ставам много по-рано и да правя винаги разнообразна закуска.
Всичко останало си е като преди Peace
А той е малко по-резервиран да се "отпуска" пред детето...

# 34
  • София
  • Мнения: 92
Съвсем нормално е да е така, вече са ти обяснили причините.А, ако таткото участва в грижите за детето, няма да има толкова време да си мисли глупости, нито да му доскучава , че да се чуди кого да обвини за това  Crazy Отделен е въпросът, че за хора, които още нямат деца,наистина е досадно да слушат само за това, аз и до сега избягвам да говоря за детето, когато виждам, че на другите не им е особено интересно, с това съм съгласна, че е редно да се съобразяваме  Stop
newsm10

# 35
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,и той знае ,че е така!Колкото обръщам внимание на малката,токова и на него -дори повече,когато детето е при баба си!

# 36
  • Мнения: 97
Не съм спряла, но определено не е като преди!
Просто е много трудно и изморително да гледаш дете!
Пък и сега вече детето е по-важно от него- то не може да стане ида си хапне каквото иска, не може да се отвие или завие само, не можеда каже какво иска и какво не иска!
А колкото до разговорите за децата- ами да, приятна е тази тема и е по-добре за тях да говорим отколкото да мълчим на масата или да се оплакваме колко е труден живота!
А за авторката- според мен няма деца, но живот и здраве по-натам ще я питаме и нея Wink

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
О, не - но не мога да кажа, че след първото раждане беше така ... тогава бях направила грешката да поставя съпругът ми на задно място ... трябваше ми малко време да го осъзная... а  сега и двамата се стремим, въпреки работата, децата и другите ангажименти, да "си обръщаме достатъчно внимание"  Wink

# 38
като не спиш по цели нощи с детето и после цял ден чистиш,мъжът ти да доиде от работа да му е хубавичко и сготвеничко,а той да доиде след работа да си погушка детето половин час и дай секс,а?  я да те видим  животно такова как ще ти е до секс ти да работиш и гледаш детето и  жената да се прибере след коктейл и да каже "мили дай да си лягаме ,че така съм възбудена,цял ден мисля само за теб"
 а приятеля ми веднъж писа едни документи  до 1 през нощта и ми каза после "ох,миличка така се изморих днес с цялата документация"
 smile3511  smile3532

# 39
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ами така е,гевезета... това е защото повечето жени се правят на мулета и вършат всичко сами-дете, готвене, чистене, пазарене и т.н.  пък те, понеже ходели на работа, нищо не пипват. превъзпитание му е майката...

# 40
Смятам ,че си обръщаме достатъчно внимание,но когато се появи детето ангажиментите и отговоностите стават повече.Съвсем не е като когато бяхме гаджета-да мислим само за себе си.Сега трябва да се съобразяваме с режима и живота на малкия човек на първо място и след това снас.Но има ли човек желание и кеф намира време  и за таткото.

# 41
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ей тия мъже малко ако почетат или поразмислят..................
На всякъде проблемът е един и същ,невежество и егоизъм!
След като жената роди има родилна депресия,при мен беше ужасно!!!
После естественно,че грижите по-детето са убийствени и уморителни!!!
Има доста дълаг период докато биологичният ти часовник се настрои!!!

Ако мъжете подхождаха с любов и разбиране,нямаше да се случва всичко това! А мога да гарантирам,че жената става повече жена след като роди,говоря,за нужда от мъж,за секс!!!

Абсолютно съм съгласна. Мъжете понякога са доста големи егоисти! Мислят си,че семйството и вниманието на всички трябва да е насочено непрекъснато и само към тях. Аз докато бях в следродилна депресия продължила повече от половин година никой не ми влезе в положение. Че ние щяхме да се изпотрепеме и да се разделиме накрая.  #Crazy #2gunfire #2gunfire
Добре,че положих повече усилия аз да се оправя! В секса не върви не винаги по вина на жената. Колко пъти е имало разминаване в желанието ни за секс. Ама  то 100% щастие няма, нали за да е успешна една връзка се искало да се правят компромиси. Ами добре,значи и мъжете трябва да се примирят,че докато децата са малки повече внимание и време, и енергия ще се отделя за тях,защото жените не са машини,които да гледат,възпитават децата, перат,готвят,чистят, ходят на работа и по разходки и вечер да са свежи и готови за креватни постижения. МЪЖЕ СМИЛЕТЕ СЕ НАД НАС!  Mr. Green Mr. Green

# 42
ami na6tijt tatko e v 4ujbina i ne sme non stop zaedno taka 4e staraj se malkoto vreme kogato sme zaedno da si prekarame,dobre nikoi da ne se 4uvstva prenebregnat,  za 2 sedmici na 3-4 meseca vse 6et nameri6 silii za nego,nali taka? Heart Eyes celuvki na vsi4ki bebe6oci

# 43
  • Мнения: 424
мъжете наистина мислят само за себе си  #Cussing out #2gunfire
аз още не съм родила, а нашият тати вече иска да се презастрахова и често ми напомня, че след като се роди мъничето не бива да съм се отчуждавала от него и не бива да позволявам да загубим връзка помежду си! все 1 зависи само от мен и все 1 това е на 1во място! вбесявам се smile3515 smile3511 newsm61

# 44
  • Мнения: 2 897
Въпреки,че се сменят приоритетите не съм спряла да му обръщам внимание.

Общи условия

Активация на акаунт