Колики-помогнете!

  • 2 024
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
Ако кърмиш можеш да опиташ с чай приготвен по следния начин- 1ч.л.мащерка,1ч.л.кориандър,1ч.л.анасон,1ч.л.семе от копър,1ч.л.резене.Всички тези билки ги заливаш с 1литър вода и ги оставяш да заврат и 1-2 мин след това ги махаш от котлона.Този чай се пие от теб през деня,ако не го изпиеш хвърляш и на следващия ден се прави нов.При нас седмица след като го пих коликите изчезнаха.

# 16
  • Мнения: 1 064
Аз препоръчвам топли кърпи и капки против колики Долче нана. Моя син така се успокояваше, а от една ноемврийска мама знам и че сешоара помага...УСПЕХ! Peace

# 17
  • Canada
  • Мнения: 649
Знам че всичко що се отнася до коликите е много индивидуално. с нашето момиченце в началото почнахме с еспумизан, но той я запече ужасно. После се снабдихме с английското инфакол, което много ни го хвалиха - въобще не й помогна. Накрая със Саб симплекс - никакви проблеми.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 757
Всички капки пробвахме Бейбинос, Еспумизан, Саб, Инфакол - ефекта беше временен. Колкото и странно да звучи - сешоара вършеше най-добра работа. Но не само насочен към коремчето - просто звука го успокояваше и заспиваше така дори.
Успех в нелеката борба!  Peace

# 19
  • Мнения: 59
при нас коликите не са много силни, но аз иизползвам Еспумизан и вместо вода му давам чай Бебезан и съм доволна newsm32

# 20
  • Мнения: 104
Здравейте!!!  Искам да споделя, че освен капките, който много запичат, аз къпих студено топъл компрес(селиконова торбичка пълна с гл , топли се в гореща вода около 4-5 мин и се слага на коремчето държи около 2-3 часа топличко и го успокоява) Струв 3.50лв. и има голям ефект. Цяла лудост е да гладиш пелени цяла нощ!! Успех и бързо да ви мине!! newsm10

# 21
  • Мнения: 5 362
Затоплена пелена на коремчето най-много ни помагаше Peace
Иначе давах Еспумизан-капки и чай от копър.

# 22
  • Мнения: 265
i nie imahme stra6ni koliki,no smenih mlqkoto s nutrilon komfort i ot togava sam mnogo dovolna,beb e spokoen i se 4uvstva mnogo po-dobre s taq hrana.sega sme na 1 mesec i 5 dni.

# 23
  • Мнения: 83
Искам само да попитам всички видове капки ли запичат?Нашето златце вече има колики,давам му капки,но неможе и да се изходи.Притеснява ме това че ако му спра капките-ще се изхожда,а пък ще започне да го боли коремчето.Кажете ми какво да правя?

# 24
  • Мнения: 104
 Да всички капки запичат! И моят Косио беше така, но от 3 дни давам  преди всяко ядене по 3 капки с капкомер зехтин и нямам проблем нито с колики а и ходим нормално вече! Питах за това и педиатърката си  тя ми каза че няма проблем да давам! Пробваи аз съм страшно доволна! Peace

# 25
  • Мнения: 101
Аз давах първо Еспумизан,но нямаше ефект.После минахме на Саб и смятам,че по-добре действаха.Мажех й също коремчето с Бейбинос-мехлемче за коремче Grinning!

# 26
  • Мнения: 4 155
Ния бяхме само на кърма и срещу коликите давахме infacol. Не сме имали проблеми с запек.

# 27
  • Мнения: 439
Една приятелка с нейния още имат колики - тои е вече на шест месеца.Спи по 15/20мин. и на нея най много й помагат Инфакол/като мама Stryper.Ние бяхме първо на бабешките методи копър, анасон, ама особен резултат нямаше и не искаше много с лъжичката да поеме.Минахме на Саб Симплекс и никакъв проблем-към третия месец ни минаахаааа.Успех и дано скоро и на вас минат.
Това със сешуара сигурно действа успокоително.Пробвай, а и ще му е топличко на стомахчето.Ние сме се и гушкали на леглото на мама и тати-много обичаше да заспива там

# 28
  • Мнения: 1 555
Само Инфакол и Лефакс ни спасиха нас, нищо което се продаваше на българския пазар не ни помогна! Въпросните капки се поръчват от чужбина, чрез някоя аптека , не са скъпи чак толкова, но определено има ефект  Peace

# 29
  • Мнения: 5 140
Освен капки, оригване при нас чудотворен е сешоара, пускам го на най-слабата топлина и силна струя и леко масажирам коремчето и духам от около 10-15см. понякога приближавам после пак отдалече, мисля че и шума го успокоява, незнам но му действа, успокова се и се унася
Успех и дано скоро преминат  Praynig

Този метод прилагах и аз.

Общи условия

Активация на акаунт