Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 35

  • 81 363
  • 1 007
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 767
Мен ме насочиха към урофлоуметрия. Бях ходила много отдавна при д-р Попов уролог.
На централната регистратура ми казаха, че е напуснал. Сетих се и за професор Давидов, обаче и той напуснал.
От кои уролози сте доволни и има ли изобщо урология в Токуда? Момичето на регистратурата ми каза че дават часове само за детски уролог и останах с впечатлението, че уролог за възрастни няма? Много странно. Преди няколко седмици имаше репортаж точно с професор Давидов за робота ДаВинчи, как изведнъж лекарите напуснали?

# 61
  • Мнения: 495
Здравейте, аз се следя при д-р Велева и досега повече от час не съм чакала. Вчера имаше голямо забавяне, лекарката е след отпуска и мисля, че е имало много повече от нормалното записани часове. Преглежда също и в Афродита, където доколкото знам часовете се спазват. Миналата година цените бяха като в Токуда, но те два пъти вдигаха от тогава и сега може и да са по-добри. Близо е до мол Парадайс, спирка на метро и паркинг в мола.
Аз от опит знам на лекар, за който няма опашка, да не ходя.

Доволна ли си от Велева? Тя следи ли бременни с тромбофилия?

# 62
  • Мнения: 344
Всички от екип урология се преместиха в Софиямед, може да си запишете час там.
Мен ме насочиха към урофлоуметрия. Бях ходила много отдавна при д-р Попов уролог.
На централната регистратура ми казаха, че е напуснал. Сетих се и за професор Давидов, обаче и той напуснал.
От кои уролози сте доволни и има ли изобщо урология в Токуда? Момичето на регистратурата ми каза че дават часове само за детски уролог и останах с впечатлението, че уролог за възрастни няма? Много странно. Преди няколко седмици имаше репортаж точно с професор Давидов за робота ДаВинчи, как изведнъж лекарите напуснали?

# 63
  • Мнения: 258
Аз съм с тромбофилия и се следя при нея. Малко е дръпната, не обяснява много, не обича да назначава излишни изследвания. Прегледите са кратки, 10-15 Мин от влизане до излизане. Не обяснява много. Като лекар почти всичко, което ми е казала, е било ок като съвет.
Раждала съм при нея, уважи всичко, което искам, имах усложнение и реагира супер професионално и хладнокръвно.
Сверявала съм някои неща с лекарката, която ми прави феталните, случвало се е да пропусне нещо.
Като цяло съм доволна, но зависи дали ще ви допадне на вас.
За рискови бременности и за тромбофилия знам, че препоръчват Колева. Преди време тя следеше и по каса, но не знам дали още е така. Нямам лични впечатления. Водят я и нея че е особен характер и не обича пълни жени. Но е ЕЖК това, не го взимайте за чиста монета. Попадала съм на нея като дежурна в отделението и беше мила.



Здравейте, аз се следя при д-р Велева и досега повече от час не съм чакала. Вчера имаше голямо забавяне, лекарката е след отпуска и мисля, че е имало много повече от нормалното записани часове. Преглежда също и в Афродита, където доколкото знам часовете се спазват. Миналата година цените бяха като в Токуда, но те два пъти вдигаха от тогава и сега може и да са по-добри. Близо е до мол Парадайс, спирка на метро и паркинг в мола.
Аз от опит знам на лекар, за който няма опашка, да не ходя.

Доволна ли си от Велева? Тя следи ли бременни с тромбофилия?

# 64
  • Мнения: 495
Питам за Велева, тъй като тя ми беше второто мнение при мисед и при нея направих аборта. Беше ми препоръчана от позната, която години наред се преглежда при нея и я е оперирала от миома.
Е, по време на самия аборт беше в отпуска, но заместничката й се погрижи. Беше ми дала личния си телефон, пишехме си по вайбър. След това контролният преглед беше пак при нея. Но да, направи ми впечатление, че не обяснява много и е леко дръпната.

Сега се чудя много при кого да отида за консултация преди забременяване.

Аз нали не желая да се прегръщам с АГ-то си и да си водим разговори на кафе , но за мен е много важно чисто човешки да ми допадне лекаря и смятам, че ако са една идея как да кажа, по-отворени/достъпни, ще предразположат много.

Аз съм с тромбофилия и се следя при нея. Малко е дръпната, не обяснява много, не обича да назначава излишни изследвания. Прегледите са кратки, 10-15 Мин от влизане до излизане. Не обяснява много. Като лекар почти всичко, което ми е казала, е било ок като съвет.
Раждала съм при нея, уважи всичко, което искам, имах усложнение и реагира супер професионално и хладнокръвно.
Сверявала съм някои неща с лекарката, която ми прави феталните, случвало се е да пропусне нещо.
Като цяло съм доволна, но зависи дали ще ви допадне на вас.
За рискови бременности и за тромбофилия знам, че препоръчват Колева. Преди време тя следеше и по каса, но не знам дали още е така. Нямам лични впечатления. Водят я и нея че е особен характер и не обича пълни жени. Но е ЕЖК това, не го взимайте за чиста монета. Попадала съм на нея като дежурна в отделението и беше мила.



Здравейте, аз се следя при д-р Велева и досега повече от час не съм чакала. Вчера имаше голямо забавяне, лекарката е след отпуска и мисля, че е имало много повече от нормалното записани часове. Преглежда също и в Афродита, където доколкото знам часовете се спазват. Миналата година цените бяха като в Токуда, но те два пъти вдигаха от тогава и сега може и да са по-добри. Близо е до мол Парадайс, спирка на метро и паркинг в мола.
Аз от опит знам на лекар, за който няма опашка, да не ходя.

Доволна ли си от Велева? Тя следи ли бременни с тромбофилия?

# 65
  • Мнения: 5 035
Аз съм в същата дилема. Търся Аг да ме поеме преди забременяване,да се познаваме и знаем. Да го харесам. Колева,който може да й изтърпи характера,е добър лекар,не мога да отрека. Разбира от тромбофилия и много неща,просто мен не ме хареса, личеше й, и прегледите бяха две минути . Но ако й се мазните,че ще раждате при нея ще е мила.
Просто ме влудява чакането, знам,че няма да издържа по час два да вися... Моята чуденка е за Атанасова, или Корсачки,който беше част от Токуда преди години. Сега приема на частно ( но то все тая, защото и в Токуда всичко се плаща) и е на ТИ с тромбофилия. Мисля за варианти преди да съм бременна,защото после ще ме хванат лудите да се лутам и чудя. Засега май съм измислила Токуда за раждане живот и здраве,но за ЖК не знам......

# 66
  • Мнения: 258
Абе ние критикуваме лекарите, но имам чувството, че в болницата организацията на кабинетите цялостно куца. Страхотни специалисти, а са под ненужно напрежение, като са претоварени и изнервени със сигурност не работят на 100% и може да се случи да са по-резки. Тези забавяния не са от лекарите, те самите понякога не успяват да отидат до тоалетна дори.

# 67
  • Мнения: 344
Пагане, преди забременяваме препоръчвам др Дерменджиева в клиника Малинов, млада е, знае новости, винаги много подробно ми е отговаряла на въпроси и ме насочи към други специалисти навреме.

# 68
  • Мнения: 268
Абе ние критикуваме лекарите, но имам чувството, че в болницата организацията на кабинетите цялостно куца. Страхотни специалисти, а са под ненужно напрежение, като са претоварени и изнервени със сигурност не работят на 100% и може да се случи да са по-резки. Тези забавяния не са от лекарите, те самите понякога не успяват да отидат до тоалетна дори.

Съгласна съм - тези хора нямат делник, нямат празник. Вечно им звъни телефона. Не са като мен и други хора с различни професии - 5 и половина приключвам и главата ми е свободна - не мисля за работа - мога да хвана гората, да си изключа телефона и света няма да свърши. Но на лекарите разчитат хора за живота си.. и аз разбирам, че в един момент и на тях им идва до гуша да са 24/7 на разположение.. и отношението им към пациентите се променя

# 69
  • Мнения: 37
И аз родих при Апостолова, мога само добри неща да кажа за нея. И ми направи впечатление, че единствено тя правеше визитация в високорискова / на друг лекар очите не видях там, което е малко кофти, защото там си има и жени, след раждане/. Може аз такова време да съм уцелила.

Родих при др Апостолова септември месец с цезарово сечение, не бях рискова бременност. Тя беше единствения лекар, който вечерта дойде да ме види добре ли съм в реанимационната зала в която се стои 24ч. При другите момичета, раждали при други лекари не минаха. След това още 2 дни мина горе в стаята да ме види. Обрана е от към приказки по време на следенето на бременноста, но много си следи нещата и е много човечна. Писала съм и няколко пъти по вайбър за неща, които са ме притеснявали, винаги ми е отговаряла. За мен е страхотен лекар и професионалист и винаги ще съм и благодарна за това, че имам в ръцете си съкровище.

# 70
  • Мнения: 6
Чудя се къде да се следя платено и къде по ЗК. Бях на преглед при нея преди години. Плащахте ли пакети за следене на бременността?

# 71
  • Мнения: 177
Здравейте, имам въпрос - в Токуда връзват ли ръцете по време на секцио, че малко се озадачих от тази практика 🤔 и поне да съм подготвена 🙄

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 00:43 от cplay

# 72
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз съм в същата дилема. Търся Аг да ме поеме преди забременяване,да се познаваме и знаем. Да го харесам. Колева,който може да й изтърпи характера,е добър лекар,не мога да отрека. Разбира от тромбофилия и много неща,просто мен не ме хареса, личеше й, и прегледите бяха две минути . Но ако й се мазните,че ще раждате при нея ще е мила.
Просто ме влудява чакането, знам,че няма да издържа по час два да вися... Моята чуденка е за Атанасова, или Корсачки,който беше част от Токуда преди години. Сега приема на частно ( но то все тая, защото и в Токуда всичко се плаща) и е на ТИ с тромбофилия. Мисля за варианти преди да съм бременна,защото после ще ме хванат лудите да се лутам и чудя. Засега май съм измислила Токуда за раждане живот и здраве,но за ЖК не знам......
По принцип и за мен тази жена е с много странен характер,но последният път тя минаваше на визитации и единствено тя ми помогна. Не очаквах ако трябва да съм честна.

Cplay Не, не ги връзват

# 73
  • Мнения: 5 035
Аз съм писала много за нея. Мен не ме хареса и каза, че приключва с мен ,понеже няма да раждам там. Даде си ми всички документи и ме остави в 33-34гс без доктор,който да ме следи до края. Само защото на всеки преглед ме питаше при нея ли ще раждам и й казвах, че още не знам. Та ако раждате при нея ще е ок предполагам. Като лекар е добра,да. Разбира от сложни случаи. Единствено тя се сети да ми изследва витамините. Но като ме болеше зъб сто пъти я питах какво да пия и ми каза " зъболекар" и край .
Та много са 50/50 нещата при нея. На настроения е. Тук бях чела ,че се подиграва на някои жени даже. Малко с насмешка говори понякога...

# 74
  • София
  • Мнения: 6 726
Така е само, че след всички лекари на визитация единствено тя настоя да ме погледнат, защото бях през мастит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт