Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 35

  • 82 785
  • 1 007
  •   2
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 868
Може ли някой, раждал наскоро, да сподели актуални цени за раждане, стая и пакета за бебето. Гледам, че са променили ценоразписа, но трудно се ориентирам в него явно. А може и да се ориентирам, пък да са ги вдигнали цените двойно от 2020. Благодаря Hug

Последна редакция: сб, 17 фев 2024, 07:49 от Amelin

# 946
  • Мнения: 206
Аз раждах там в началото на декември. Раждане - 2000 лв, неонатологичен пакет 950 лв, 4 нощувки по 310 лв в единична стая плюс някакво допълнително изследване на бебе извън пакета общо ми излязоха 4400 лв. Това са цени за здравно осигурени пациентки. Двойната стая е 190 лв.

# 947
  • Мнения: 2 845
Ноември месец - 3960лв с разликата, че имам 1 нощувка в двойна стая, докато се освободи самостоятелна, и бебето не е имало допълнителни неща.

# 948
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте! Трябва да заведа един 2годишен господин до лабораторията на Токуда за вземане на кръв. Предвид грипната обстановка, дали сте забелязали по кое време на деня не е толкова натоварена лабораторията и до колко работи?

# 949
  • Мнения: 5 104
Лабораторията е 24/7. Аз по време на бременността си правех едно изследване към 12 ч и все ходехме уикенда. Не съм чакала изобщо, нямаше други хора.

# 950
  • Мнения: 652
Здравейте! Трябва да заведа един 2годишен господин до лабораторията на Токуда за вземане на кръв. Предвид грипната обстановка, дали сте забелязали по кое време на деня не е толкова натоварена лабораторията и до колко работи?


Бременни и майки с деца са с предимство

# 951
  • Мнения: 2 845
С предимство са, но тях ги рутиратна един стол, а на останалите си приемат по ред.
Най-натоварено е сутрин (особено в понеделник, след дълги почивни дни, празници и прочие), после постепенно както с дните, така и с часовете напредване на деня става много по-спокойно. Събота и неделя разбира се е още повече, но тогава не работят по ЗК, само платено, и трябва да се мине през спешното понякога, защото регистратурата не работи.
Проверете дали изследванията не трябва да са сутрин на гладно или пък хормони, които е добре да се пуснат преди 9.

# 952
  • Мнения: 2
Да попитам проследяването на бременността каква цена излиза горе-долу? Виждам че има пакети, които са качени в сайта и заслужава ли си да се избере някой от тях?

# 953
  • Мнения: 3 958
Има ли лекар, който преглежда по здравна каса? За профилактичен преглед става въпрос, не за проследяване на бременност? Преди помня, че Живкова преглеждаше по здравна каса, но сега ми излиза, че не е така.

# 954
  • София
  • Мнения: 3 549
Аз гледах пакетите, но накрая не взех, защото изследванията си ги правя в друга лаборатория, не в тяхната и нямаше да са ми оферта. Ако всичко правите там (прегледи, изследвания, ФМ, тонове), тогава ще е на сметка.

Има лекари по ЗК. По спомен Колева е една от тях и още 1-2ма, но на рецепция казват кои са, не ги помня другите.

# 955
  • Мнения: 6
Доколкото знам, само Д-р Костадинка Евтимова води ЖК по ЗК.

# 956
  • Мнения: 668
Колева и Кирилова също водят по каса, но имат задължително изискване да се ражда при тях. Чуто от едно от момичетата на регистратура преди няколко седмици докато отговаряше на въпрос на една жена кой води по каса.

# 957
  • Мнения: 24
Къде ги гледате цените на тези пакети? Аз нищо не успявам да открия.

# 958
  • Мнения: 9
Има ли лекар, който преглежда по здравна каса? За профилактичен преглед става въпрос, не за проследяване на бременност? Преди помня, че Живкова преглеждаше по здравна каса, но сега ми излиза, че не е така.

При Р. Колева можеш да се следиш, както и гинекологично да се преглеждаш, тя е по здравна каса, аз също съм при нея и съм доволна. Сега на 28ми февруари има часове с направление, можеш да се обадиш на тел. 02 403 4000 и ще ти кажат дали има останали свободни часове за тази дата.
А такова нещо като да имате уговорка да се ражда при нея и тогава да те следи по ЗК не съм чувала.

# 959
  • Мнения: 102
Тази информация я разпространяват от регистратура. Аз следя втора бременност при д-р Колева по ЗК и платено и досега не е споменавала подобно нещо, нито с първата бременност, нито с тази. По ЗК преглежда всяка сряда.

Има ли лекар, който преглежда по здравна каса? За профилактичен преглед става въпрос, не за проследяване на бременност? Преди помня, че Живкова преглеждаше по здравна каса, но сега ми излиза, че не е така.

При Р. Колева можеш да се следиш, както и гинекологично да се преглеждаш, тя е по здравна каса, аз също съм при нея и съм доволна. Сега на 28ми февруари има часове с направление, можеш да се обадиш на тел. 02 403 4000 и ще ти кажат дали има останали свободни часове за тази дата.
А такова нещо като да имате уговорка да се ражда при нея и тогава да те следи по ЗК не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт