Какъв парфюм? Спешно питане!

  • 2 509
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 И аз съм за ANGEL INNOCENT на Тиери Мюлер!  newsm10 Обожавам го!
И ALIEN на Мюлер също е много як!
GUCCI - тъмния в квадратната опаковка сащо може би ще ти хареса.
А според мен OMNIA на Булгари е от по-сладникавите, и е вярно, че не е много трайна.

Аз също не си падам много по цветните, обаче новият на Долче и Габана - THE ONE е страхотен!

# 16
  • Мнения: 3 268
The One e страхотен,но е 100 лв.Аз си поръчах Омниа на Булгари от Мегашоп.Много хубав парфюм на добра цена.И много ефектен Flutter

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
The One e страхотен,но е 100 лв.Аз си поръчах Омниа на Булгари от Мегашоп.Много хубав парфюм на добра цена.И много ефектен Flutter

Вие ме запалихте за the one- сега отивам да го душкам....... Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 2 039
Cinema на ISL

# 20
  • Мнения: 167
Като гледам то и аз харесвам такива парфюми. И The One,  Omnia са страхотни ,и защо омниата да не е траен? newsm78
 Защо не пробваш със Salvatore Feragamo- Incanto Charms(извинявам се ,ако не съм го написала правилно, но в момента не ми е под ръка Rolling Eyes)

# 21
  • Мнения: 2 936
аз мисля че би ти допаднал АЛИЕН на Тиери Мюглер,а също така и Код на Армани  Peace

# 22
  • Madrid
  • Мнения: 514

Този не е ли новият, дето го рекламират  newsm78 Хвърлих му око, защото по принцип си имам страст към тази марка..

[/quote]
Да,новият е!Чудесен е,честно ти казвам! Heart Eyes

# 23
  • Madrid
  • Мнения: 514
Малко се пообърках с цитата Embarassed,но ме разбираш предполагам Blush

# 24
  • Мнения: 1 290
някой има ли впечатления от този парфюм?хареса ми описанието,но не съм го пробвала още Flutter

P.S. За белия говоря,защото виждам,че има и розов и т.н. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
някой има ли впечатления от този парфюм?хареса ми описанието,но не съм го пробвала още Flutter

P.S. За белия говоря,защото виждам,че има и розов и т.н. Peace

Ако не се лъжа ми го бяха подарявали отдавна, в смисъл не е нов и имам спомен, че е "тути-фрути"...Не ме впечатли особено...

Вие ме запалихте за the one- сега отивам да го душкам....... Laughing

Като го подушкаш, докладвай... Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 326

Вие ме запалихте за the one- сега отивам да го душкам....... Laughing

Като го подушкаш, докладвай... Grinning

Не успях да го намеря в парфюмериите, в които ходих, но помирисах Le Baiser du Dragon by Cartier ....честно казано, хич не ми хареса  Naughty, но всичко си е въпрос на вкус...

# 27
  • Мнения: 2 414
The One на Долче и Габана newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 35 951
Новият на Трусарди е хубав - Inside

 

# 29
  • Мнения: 5 619
някой има ли впечатления от този парфюм?хареса ми описанието,но не съм го пробвала още Flutter

P.S. За белия говоря,защото виждам,че има и розов и т.н. Peace
Свеж е, но е адски нетраен. И не само в/у моята кожа. На една приятелка й го донесоха от Лондон /така че не е менте/. Колкото и човека да го пробвахме, след час го няма никакъв.

Общи условия

Активация на акаунт