Бременни мами-шофирате ли?

  • 2 277
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
в 37г.с. съм и си карам, корема не ми опира в  волана, но вече усещам че не ми е удобно толкова свита

# 16
  • Varna
  • Мнения: 603
и аз карах до последно

# 17
  • Мнения: 4 156
Зависи си от човека. Ако се чувстваш уверена и не ти пречи - защо да не караш? Аз и без да съм бременна и по време на бремеността гледах да не карам, тъй като ме беше страх.

# 18
  • Мнения: 793
Карах до последно и корема даже не ми пречеше  Grinning

# 19
  • Мнения: 592
И аз все още шофирам,но честно казано не ми е много удобно.Освен това опитвам се да избегна пиковите часове и центъра

# 20
  • Мнения: 3 478
Ами вече не съм бременна, но тогава си карах до последно буквално.  Не ми пречеше хич. Ти ако се чувстваш добре не обръщай внимание на хорските мнения, че те в такива моменти са прекалено много Peace

# 21
  • Мнения: 527
Аз си карам,но гледам да внимавам за дупки,че много да не се треса,но те са навсякъде Simple SmileВажно е да караш  по-внимателно и да не се ядосваш на другите шофьори,въпреки че аз понякога го правя.Все пак ако има някакъв проблем през бремеността,сигурно не е много препоръчително да караш

# 22
  • Мнения: 28
Не виждам защо да не продължаваш да караш докато се чустваш добре...аз също още си карам,сега сам в 23г.с.,  дърпам седалката малко по-назад и готово! Само по-бавничко, защото дори да си много добър шофъор, нали знаеш какви кретени има по пътищата! Особено ако видят че жена кара...оле майко! #2gunfire

# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз си шофирам все още, въпреки , че съм 29 г.с. За сега не ми пречи, но мисля в деветия май да не карам повече, че нали е зима  Tired

# 24
  • Мнения: 5 393
Шофирах до преди да родя-не ми пречеше корема, нито друсането newsm01

# 25
  • Мнения: 1 425
Шофирах до последно, не ми пречеше корема, слагах си колана даже, защото тук е задължително.

# 26
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
И аз точно преди една седмица (в деня, когато родих), се закарах сама до зъболекаря сутринта. Не съм спирала с шофирането, но все пак Добрич не може да се сравнява със София по отношение на рискови моменти и стрес по трафика.

# 27
  • Мнения: 348
Бях преносила и пак карах  #Crazy Ми щом не ти пречи не виждам нищо лошо, въпреки, че най-накрая не можеш и да се огледаш като хората, така че не е препоръчително.  Crazy

# 28
  • Мнения: 619
И с двете бременности шофирах до последно.

# 29
  • Мнения: 191
И аз си шофирах до последно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт