Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...37

  • 116 354
  • 810
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20 045
Най-силно се усеща липсата на любим човек, когато навън вали сняг, а трябва да идеш до магазина...

Искам само да Ви кажа, че след като сте навършили 40-50 години, в дискотеката сте готини, само ако тя е Ваша.

Да се върнеш е лош знак. Особено ако си омъжена и те е нямало три денонощия.

Тия в Кафланд се оказаха големи мошеници - вчера си купих три пилешки фенера и ни един не свети.

Вчера махнах на един човек на улицата, защото го познавам и помислих, че маха на мен. Оказа се, че маха на друг и за да избегна неловката ситуация, продължих да махам и без да искам спрях едно такси. Качих се и слязох на летището. Сега съм в Мексико и започвам нов живот.

Из мъжки форум:
- Абе писна ми от женски оправдания да не правим секс - "Неразположена съм", "Боли ме главата", "Балдъза съм ти"....

- Скъпа, къде си?
- Вкъщи. A ти, скъпи?
- Аз карам след вас!

- Какво правиш гола на улицата в това лошо време?
- Ами мъжът ми се върна по-рано от командировка и ме хвана да разглеждам списаниe с  голи мъже...
- Но в това няма нищо лошо!
- И аз така му казах, но той се ядоса много, разкрещя се, скъса списанието и ме изгони гола от къщи. И мъжете също изгони...

Момче и момиче в квартирата на момичето. Вечеря на свещи, вино, романтика. С*кс цяла нощ и до обяд. Поредна почивка. Момчето:
- Егати! Аз съм шампион! 17 пъти и имам сили за още. Направо надминах себе си... А ти какво работиш?
Тя:
- А, нищо особено. В една допинг лаборатория.

# 61
  • Мнения: X
На изпит в Медицинска академия.
Професорът:
- Какво е стандартното оборудване в превързочната!
Студентът:
- Спирт, кушетка, медицинска сестра.

# 62
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722

# 63
  • София
  • Мнения: 22 694
83 годишна жена хвърли през терасата два билета за Малкович на "Ало" измамниците.

# 64
  • Мнения: 40 752
Интервю за работа.
Позиция: главен готвач в ресторант на хотел, работещ "ол инклузив":
- Представете си, че в понеделник специалитетът на заведението е пържоли. Но по чиниите на клиентите останат недоядени парчета месо. Какво ще направите?
- Ще ги смеля на кайма. И от тях - във вторник ще приготвя шницели.
- Добре, но да допуснем, че и от шницелите останат недоядени части. Тогава?
- От тях - в сряда ще направя кюфтета!
- Окей, но може пък от кюфтетата да останат малки парчета. Какво правим?
- В четвъртък - специалитетът ще е супа топчета.
- Много добре! Но кой знае? Може и от топчетата да останат малки недоядени парченца! Вие сте на ход!
- В петък ще ги използвам за мусака!
- Находчив сте, не мога да Ви го отрека. Обаче, в петък - всички месни остатъци ще бъдат вече изядени! Как ще спасите положението в събота?
- С картофите, останали от мусаката ще спретна постна яхния. И ще обявя, че събота е ден за вегани.
- Супер! Но веганите ще изядат картофите. И от яхнията ще остане само водица. Я да Ви видя сега!
- В неделя ще предложа на клиентите нова марка вино. И ще го разреждам с водата от яхнията!
- Браво! Вие сте нашия човек! Назначен сте!

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 17:46 от Черна станция

# 65
# 66
  • Мнения: 1 271
Рано сутринта гледам комшията дядо Гошо носи хляб.
- Мек ли е? - питам аз.
- Е па мек е, ако беше твърд нямаше да ме пращат за хляб.

# 67
  • Мнения: 40 752
Вдъхновено от вица за глухия Simple Smile

Късно вечерта лорд Джон се прибира в имението си след целодневен престой в Лондон.
- Аха, дъртият похотлив котарак е ходил да мърсува с млади котенца май - с ехиден глас и каменна физиономия го посреща икономът Джеймс.
- Не позна, Джеймс. Ходих да ми поставят слухов апарат...

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 19:51 от Черна станция

# 68
  • София
  • Мнения: 22 694
- Спря да звъниш?! Разлюби ли ме?
- Спрях са пия. Simple Smile

# 69
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 417


# 70
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722

# 71
  • Мнения: 3 661
Две мутри отиват на лов за мечки с частен хеликоптер. Пилотът ги оставил в гората и ги предупредил:
 - Хеликоптера е малък, можем да вземем само една мечка. Разбрано?
- Разбрано бе!
Връща се пилотът след два дни. Мутрите стоят на поляната с две убити мечки. Пилотът се хваща за главата:
- Ама нали ви казах - една мечка!!??
- Стига бе, ти и миналата година каза една мечка, а когато ти платихме 1000 долара, се нави на две...Тая година ще ти дадем 2000 долара.
Пилотът се съгласил и натоварил двете мечки. Полетели и след половин час хеликоптера не издържал и паднал. За щастие всички останали живи. Едната мутра излиза от развалините и пита:
- Къде сме бе?
Втората също изпълзява, оглежда се и отговаря:
- Не знам, ама сигурно близо до мястото, където паднахме миналата година...

# 72
  • Мнения: 18 497
Сутринта попаднах в много кофти ситуация. Жената ме вижда до цветарския магазин с букет рози в ръце: - К`ви са тия цветя, бе?? - Ми, за колежката, има рожден ден. - Така значи, за колежката може рози, а за мен - един гол х*й, а?!? - Ако много държиш, да ги разменя

# 73
  • Мнения: 6 577
Американските астронавти кацат на луната. От повърхността на луната, Нийл Армстронг произнася реч:
- Малка крачка за един човек - огромна крачка за целият американски народ и човечеството.
И добавя:
- А на вас, успех, господин Сикорски...
Дълги години след това, журналистите се опитвали да разтълкуват тези думи. Астронавтът, обаче или мълчал или обръщал всичко на майтап. Едва след 20 години, при поредното интервю един журналист го попитал:
- Какво, все пак имахте предвид, когато произнесохте тази фраза?
Армстронг отговаря:
- Работата е там, че сега мога да разкажа всичко. Всички участници в събитията отдавна са мъртви. Цялата работа започна много, много отдавна. Като малък играех бейзбол с други деца. При един от ударите, топката падна в двора на съседа Сикорски. Аз като най-малък трябваше да отида, да я взема... Докато я взимах, чух през отворения прозорец на Сикорски, как жена му му казва:
- ...искаш свирка!!! Ще получиш... когато келешчето на съседите стъпи на луната....

# 74
  • Мнения: 2 615
Един мъж се развежда за шести пореден път и съдията го пита:
 - Господине, ама защо пак се развеждате?
- Ще Ви обясня, господин съдия.
Първата ми жена беше спортистка, постоянно викаше: "Темпо, темпо, по-бързо!". За това се разведох с нея.
 Втората беше лекарка, постоянно казваше: "На всеки 6 часа - по два пъти!"
Третата беше зъболекарка, все викаше: "Няма да го вадим, има още време!".
Четвъртата беше кондукторка, все казваше: "Влизай навътре, има още място!".
Петата беше учителка, все викаше: "Не съм доволна, можеш още!".
Шестата беше бензинджийка, все казваше "Вади маркуча и да си оправяме сметките!". Сега съм си намерил една - строителен инженер - с нея ми е най-добре. Тя вика: "Няма страшно, ако днес не стане, утре ще стане. Ако ти не свършиш работа, друг ще я свърши."
***
Внимание!!!
Цех за детски играчки, търси две жени да правят свирки.
***
И митничарите излизат на протест.
Искат пенсионната възраст да се удължи до 87 години..
***


Общи условия

Активация на акаунт