Мъж Телец - 20

  • 12 471
  • 202
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
ЗАПОЧВАМЕ 20-та ТЕМА В ОПИТ ДА РАЗБЕРЕМ ЩО Е ТО МЪЖ ТЕЛЕЦ
Опитвали сме се и в останалите 19 теми Joy Joy Joy
>>> Тема 19 <<<

Качество - Неподвижен
Стихия - Земя
Управляваща планета - Венера
Девиз - "Аз притежавам"

Положителни: търпелив, спокоен, независим, надежден, издържлив, упорит, практичен, обича комфорта, материално ориентиран.
Отрицателни: саможив, инатлив, муден, неадаптивен, недоверчив, злопаметен, снизходителен към собствените слабости.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Влизам със скок! Ей като казахте за Венера и пасивност и ирационалност! Значи, винаги, винаги като се появи проблем за решаване, Телеца мой застива. Ей го - три години сме разделени, семейството се разпада, той стои и мисли, сестро!
Имало е и други случаи с такива, ама дебели проблеми. Той седи и мисли! Хората около него се гърчат, пържат, понасят ежедневието плюс неговите тъпи избухвания за ежедневни глупости. А той преживя! Седи и мисли! Ама поне година -две.
Вашите така ли са?

# 2
  • Мнения: 3 841
Рокси, той мисли ами ти действаш ли?
Моят телец не е такъв. Решаваме и действаме…

# 3
  • София
  • Мнения: 38 476
Да, аз действам. Измислям решение, действам, говоря, тръгвам по институции. Даже моята психоложка го забеляза, че аз съм била дейната, а той пасивния.
Ако случайно измисли някое решение, то е доста ирационално и в половината случаи е добре, в другата половина - още по-зле.

# 4
  • Мнения: 3 841
Нищо общо с моя. На коя дата е роден? 100 про асцендентът му е я близнак, я везни, я стрелец🤷♀

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
7 май сутринта. Така и не можах да се докопам до по-голяма точност.

# 6
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Сутринта може да ограничи асцендента от 2 до 4 варианта. Сутрин 5ч, сутрин 7ч, сутрин 9ч? По-приблизително?
Не е задължително ирационалността да идва от асцендента. Ако кажеш годината поне да видим другите планети ( може и на ЛС). Пасивността и времето да тече с друга скорост...не е нещо нетипично за Телец Joy

# 7
  • Атина
  • Мнения: 351
Благодаря за новата тема, Джулс. Flowers Cherry Blossom и честит рожден ден на Асен със закъснение.
Надявам се, че нямате нищо против да продължа да си пиша при вас.
 Хайде, в новата тема само решителни и ясни Тельоначета..Че доколкото се вижда, това е най-големият проблем при всички.

# 8
  • София
  • Мнения: 874
Записвам да следя 🎄

# 9
  • Мнения: 3 841
Моят е на 21.04- сигурно има нещо и от Овен. Рогато на квадрат😁

# 10
  • Мнения: 144
Не исках да влизам в новата тема, честно! Обаче, днес имах бизнес обяд с трима господа и единият от тях се оказа зодия - познайте кояяяяя?
Какво ме провокира да го попитам коя зодия е?
Първо: в момента в който разбра, че ще бъде почерпен от единият господин на масата и моментално си напоръча почти цялото меню. 😂
Второ: докато другите господа не смеят да ме погледнат в очите, нашият Телюшкин, веднага започна с ухажването и грандиозните фантасмагории и измишльотини.
Трето: След приключване на срещата, изчака да остане насаме с мен и се опита много финно да подлее вода на конкуренцията си.....
Е, нИ моА! Веднага му фиксирах зодията! 😂😂😂

Eleaa, напротив, един асцендент Близнак ще направи Телето по-комуникативно и комбинативно, а асцендент Стрелец ще му придаде малко "пауър", за да не изглежда толкова смотан, поне на пръв поглед! И двата знака са мъжки, така че няма как да му придадат допълнителна женственост - напротив.
Но, това което аз лично съм забелязала - без значение къде са им асцедентите, Марсовете, Луните, Венерите и тем подобни важни планети, Телешкото е непобедимо, брат! Слънчевият им знак, задушава и обсебва цялата им натална карта. BLACK HOLE!😂
Общо взето, всичките неподвижни знаци (включае и моята зодия), сме си тегавина отвсякъде. Обаче при Телеца, положението е наистина Шекспирова трагедия.
Нооо, пък жените телци, принципно са женствени. Не са като нас Водолейките - андрогенни същества..😂😂😂

П.С. Между другото, по инат Телеца на малкият пръст не може да ми стъпи. Разликата е в това, че тяхният инат е ей, така - за спорта и обикновено е в тяхна вреда в дългосрочен план, а аз се инатя, когато това ще ми донесе девиденти за обозрими полезности! Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:10 от BelaDelSiera

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не исках да влизам в новата тема, честно!
Аз пророкувах ли ти, че ще влезеш в новата тема?! Трябваше да пусна и тото, но явно бягам около късмета си Joy

Близнашкото може да направи човек по-комуникативен и забавен, но и по-отнесен, раздвоен, дори и несериозен. Не знаещ наляво ли да хване, надясно ли. А като добавим и Телешкото напред-назад. Баси лудия танц Joy

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:17 от Джулая

# 12
  • София
  • Мнения: 38 476
Имам приятелка Телец. Най-удивителният бюст на тънко тяло!
Между другото, моят Телец има едно странно тяло - хем е висок и мъжествен, хем има едни женствени извивки около кръста и нежни ръце.

# 13
  • Мнения: 3 841
Бела, с последния абзац съм склонна да се съглася! Аз не смятам, че съм инат, но и моят телец ми го казва🤔Това телец да ти го каже😂

# 14
  • Мнения: 144
Джулая, направо си "злата вещица"!!!  Бързо отивай да пускаш Тото! 😂😂😂

Имам познат Телец с асцендент Близнак - не спира да бръщолеви и обикновено води монолози, защото според него диалозите са за простаците.......
Нищо друго не го отличава от типичния Телец, за който се изписаха тонове страници.....никога няма да се поколебае и разколебае, ако трябва да мине някъде на аванта! 😂😂😂

# 15
  • Мнения: 3 841
Ми то и аз казвам като ме питат защо си мърморя нещо, че обичам да общувам с интелигентни хора!😇😂😂😂

# 16
  • Мнения: 71
Благодаря за темата.все още сме в малчание. Струва ми се че си играем на нерви в Фейсбук когато аз побликувам нещо той побликува друго като отговор. Може и да се заблуждавам но мисля че му липсвам а не знае този път как да стигне до мен

# 17
  • Мнения: 3 841
Права си!

# 18
  • Мнения: 1 281
Благодаря за темата.все още сме в малчание. Струва ми се че си играем на нерви в Фейсбук когато аз побликувам нещо той побликува друго като отговор. Може и да се заблуждавам но мисля че му липсвам а не знае този път как да стигне до мен
Не искам да съм сурова, но ми се струва, че живееш в самозаблуда относно чувствата му. Няма мъж, било той и телец, който да иска една жена и да не намери начин да и го покаже. Даже и да се зареждат от тази игра на иди си , ела си, пак не ми се струва характерно за никой мъж.  Може и да се лъжа, но по-добре се отърси от влиянието му и си потърси стабилно партньорство, вместо да си губиш времето в очакване на неговото завръщане.

# 19
  • Мнения: 71
Благодаря

# 20
  • Атина
  • Мнения: 351
Ермалиана, ние освен да се чудим с теб, няма как да знаем. За съжаление и ти самата не знаеш. Вариант 1: звънни му,напиши му нещо мило. Дори и да не отговори, ще си знаеш, че е всё, финито. Вариант 2: играйте си на нерви, мълчете си, гледайте си профилите и тЕ така. Ти написа, че е сгрешил и е разбрал, че си разбрала. От гузна съвест аз така и не потърсих моя много добра приятелка, напълно я изхвърлих от живота си. Аз бях виновна, а дори и сега след толкова години, "нямам очи" да ѝ се обадя. Може и Телето така.

# 21
  • Мнения: 144
Маркиза, еми хубО де, ама на коя жена и трябва страхлив мъж? Какъв точно ще бъде този мъж, ако се стигне до съвместно съжителство?
Аз лично не оправдам нито страха от обвързване, нито страха от накърняване на височайшото Его, на когото и да било. Всеки си има своите мотиви за действие/бездействие и своята емоционална матрица, според която се определя начина му на реакция. Обаче фактите, са си факти!
В моята реалност, ако един мъж няма емоционалният капацитет да се извини подобаващо и да се опита да възобнови отношенията по адекватен начин (а не с някакви песньовки във фейса), то той не е добре дошъл в нея.

Аз съм напълно съгласна с поста на wiwala 75, че ако даден мъж наистина иска да гради сериозни отношения с определена жена, то той ще предприеме целенасочени крачки. Играта на котка и мишка я практикуват тези, които искат да тъчат на няколко стана!

# 22
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Такива са си Телците. Трудно се решават на сериозна крачка с дълготрайни последствия.

Познавам само 1, който се е оженил през студентските си години и то защото времената бяха такива. Всички други са се хванали трайно с жена и с бъдещи намерения - чак след 33г-35г.А решението за деца е дошло на още по-късен етап. Т.е. съмненията и тестовете са продължили. Сега са на по 40-50г. т.е. не са от новите поколения с новите моди, че да се оправдават с чакай първо да се наживея, първо кариерата и т.н. И 2ма ергена познавам.

А, бе, сигурно е случайност Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 38 476
Все пак, ние с мъжа ми се събрахме бързо. Даже си мислех, че тази решителност е характерна, но явно не е.

# 24
  • Атина
  • Мнения: 351
Пас съм, слънца мои.
Не знаем ситуацията, просто споделих, че аз самата не съм имала сили да кажа " Съжалявам", пък съм мило и откровено Раче. Flushed 
И Бела и Джули са прави. Ама тук май не става въпрос за обвързване. Всъщност, ако не му пука на даден човек, дали е по-лесно да се тегли чертата?!

# 25
  • Мнения: 144
Джулая и сред моите познати мъже Телци, повечето или са ергени, или разведени и отдали се на максимата "колкото повече, толкова повече" или ако са женени, изневеряват на поразия.
Много ги е страх да не се минат само с една жена. То, морето пълно със сладки, малки рибки и всякакви членестоноги, те на една жена ще се обрекат във вечна вярност???
Е, Не! Телетата са прагматици и хора адмириращи удоволствията, по всякакъв възможен начин и параграф!
Освен това, на повечето които са все още женени, жените им са богати и дефакто ги издържат.

Маркиза, Телето няма никакъв интерес да я тегли. На кой мъж няма да му е изгодно, да държи на къс пас няколко женоря накуп?

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 22:31 от BelaDelSiera

# 26
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулая и сред моите познати мъже Телци, повечето или са ергени, или разведени и отдали се на максимата "колкото повече, толкова повече" или ако са женени, изневеряват на поразия.
Много ги е страх да не се минат само с една жена.
Тези, за които говоря - не са плейбои. Доста студени, скучни и саможиви са. Даже не съм и убедена, че са имали много жени. Или бая са ги крили. Вкарвали са ги по тъмно в спалните и изритване преди времето за закуска Joy Ранно оженилият се наистина цял живот си е кръшкал. Колко точно - според него доста. Но Телетата са пословични лъжци.

Rockstar, ако не е тайна - на колко години се е дал мъжа ти?

# 27
  • София
  • Мнения: 38 476
На 28-29 беше.

# 28
  • Мнения: 144
Или просто не им се получава да са плейбои? Мен преди два дена се опита да ме сваля над 70 годишен дъртофелник, който през цялото време се хвали с контактите си - богатите и известни мъже, които познава (забелязала съм, че повечете мъже телци го правят), а самият той е държавен служител с ниски доходи....и се чудя, и се мая, от цели два дена - този човек на какво точно разчита?
Аз не съм комерсиален тип жена - изобщо, но това те не го знаят, защото не ме познават. Обаче ситуацията в България, че и в останалите части на света, е че един мъж, за да си позволи да сваля в пъти по-млада жена от него, би трябвало поне да е финансово подплатен. Наскоро имах още един случай, с подобен индивид, пак от същата зодия. Чудя им се на какво точно разчитат? Необяснимо ми е толкова неадекватната им преценка на реалността!

В началните етапи на ухажването и особено ако целта им е бърз достъп до забранени зони (разбирайте, под-бикиновото пространство), вадят едно такова самочувствие, че ще вземеш да си "речеш", че са най-самоуверените мъже на света. Романтичните им жестове, също както споменах, минават нормалните граници и влизат в категорията "Love bombing".
Когато стане въпрос обаче, вече за сериозната динамика в отношенията, започва типичната телешка сага "Аз мъж ли съм или не съм мъж....знам ли какво искам или не знам какво искам"!
Двама са ми признавали, че ги било хванало страх от мен. 😂😂😂
Аз съм Медуза Горгона, видиш ли!

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 23:47 от BelaDelSiera

# 29
  • София
  • Мнения: 38 476
Общо взето, всички мъже са така.

# 30
  • Атина
  • Мнения: 351
"Нашият" Телюшин, обект на задълбочен двугодишен анализ също не си закопча панталона по време на брака. Както се казва, ако върже- ОК, ако не- ще си изчеткам самочувствието. Флирт, развлечение, ох и аз не знам. Но ако са чувства, сериозни, блокаж. Напред, назад и А. Така беше и с първата съпруга, така и с Везничката. Като, че ли им е по-лесно с незначещи жени. Не точно страх от обвързване, ами страх от чувства.

# 31
  • Мнения: 144
ТОЧНО!
Ще допълня и подсъзнателен или направо съзнателен страх, да не разочароват жената която е значима за тях, когато вече ги опознае във времето.

# 32
  • София
  • Мнения: 38 476
Ааа, това да! Сякаш през целия ни брак се бореше да НЕ показва чувства, че ме обича истински, да отстъпи, да ме утеши, когато съм слаба. Все нещо да се заяде, все да ме държи под напрежение. Показа малко добрина и романтика 2019 и след това 2020 избяга.

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Все нещо да се заяде, все да ме държи под напрежение.
Ами...нападението е най-добрата защита. А според мен Телците се усещат, че не са уау. Че са нескопосани на тема чувства, забавления, идеи, интересност. Че могат бързо да им лъснат слабостите и ниското самочувствие.

BelaDelSiera е права, че първоначално са интересни. Но им е трудно да играят дълго време първоначалния уау образ. Може и на това да се дължи оттеглянето им. Дърпат се и се покриват точно когато се усетят, че са слаби и безинтересни, а отсрещната страна е започнала да ги опознава за добро и лошо....и така се опитват да създадат мистериозен образ. А, бе, жив Love bombing си е.

# 34
  • Мнения: 7 408
По- скучни, лишени от емоция хора  по - стиснати и правещи си сметка, не съм срещала, освен братята им козирози.
Живях преди с такъв, бях бедна студентка, той на квартира. Правеше ми сметка за всичко, когато започна да ми иска и пари за кирливата си квартира, да ми брои залъците  и за рождения ден не ми подари нищо ,си казах, че с такова същество  ,няма как да си прекарам живота. Развалих годеж, с приятелка си изнесох багажа за половин час . Ключа си получи в пощенската кутия. Изобщо не съжалявам и до ден днешен.

# 35
  • Мнения: 26
На мен също ми е много познато това изчезвам/завръщам се  поведение на телеца. Върти по няколко жени едновременно и всички са влюбени в него. Голяма драма и чудо.
Казва им в очите, че не е влюбен в тях, че има други и те продължават да тичкат по него и да се надпреварват за сърцето му. Е чудя се как става тоя номер честно. А не е нищо особено на визия - типичен назобан батка го раздава, безработен към момента, осъждан и даже няма чувство за хумор. Наскоро се видяхме и ми се изсипа по чорапи с джапанки, ами можеше да обуе едни маратонки набързо. 🤦‍♀️

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 00:30 от Miamordi

# 36
  • Мнения: 144
Ако в заведение, заедно със сметката донесат и комплимент бонбонки, бъдете сигурни, че Телюшкинът ще ги прибере всичките!
Личен опит! 😂

# 37
  • Мнения: 71
Oh извинете че пак досаждам, но ме е тъжно много. Поне да се бяхме скарвали, а изведнъж ввсекаш край. Попари ме това съсипва ме.не го очаквах не сме се чували вече месец и половина а видели не видели не прекъсвахме цял ден контакт . Не съм правила скандал не съм искала обяснение, просто той зади гърба ми е направил нещо. Само му намекнах че знам и че повече нямам какво да му кажа.исках да си признае а той .....замълча като тиква. Исках да ми обясни да се опита поне.Господ знае дали ще го направи. Не мога немога да спра да се мъча за него

# 38
  • Мнения: 144
Ох, Ермалина, Ермалина! Тук в темата се обсъждат мъже телци, които по една или друга причина са вярвали/сметнали, че по някакви субективни причини не биха могли да имат сериозни отношения с дамите, които пишат в темата или просто не са имали дълбоки чувства.
Милиони жени по света със сигурност имат стабилни семейства с мъже телци и повярвай ми, те просто не пишат в Бг. Мама. Simple Smile
Когато един мъж (без значение от зодията) не желае да говори с една жена, не желае да даде обяснение за поведението си, не желае да се опита по някакъв начин да оправи отношенията си с нея - той просто няма сериозни намерения към нея!
Точка по въпроса. Няма телец, няма мелец!!!
Има разлика в това да си била просто удобна и в това мъжът да е наистина влюбен в теб и да те обича!

Ще те боли, нооооо ще мине.....приеми го просто.

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 09:27 от BelaDelSiera

# 39
  • Мнения: 71
Ох да да знам. Благодаря ти за мнението Бела.знам че е така ако се беше случило нещо да ме предупреди, не щеше да съм като шахмата толкова време.не ми се рови да видя има ли друга .според мен няма,аз бях официална.защо постъпи така само не разбирам замлъкна и в последствие край, нищо.няма думи,няма нужда

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не търси думи. Гледай делата. И не очаквай всички да са точни и коректни. И какво като получиш отговор, признание, извинение?! Ще повярваш ли, че са искрени?! Ще оправиш ли нараненото его?! Често не си струва да задълбаваме в минали неща и да търсим отговори в хаоса.

# 41
  • Мнения: 144
Ермалина, аз ако съм имала или поне съм смятала, че имам сериозни отношения с даден мъж, ако разбера че е направил нещо неприемливо зад гърба ми, ще искам обяснения и още как! Ако този мъж наистина държи на мен - ще ми ги даде, ще се опита по всякакъв начин да се извини и да си възвърне моето доверие в него.
Ако пък смятам, че постъпката му е непростима - няма да искам обяснения и директно ще прекъсна всякакъв контакт. И със сигурност няма да пиша в Бг. Мама - ама защо той не ми даде обяснения, които аз между другото НЕ му ги и исках!

Няма никакво значение каква е причината този мъж вече да не те отразява! Дори хипотетично да приемем, че в началото е имал период на хлътване или влюбеност в теб, то очевидно вече няма.
Любовта е ГЛАГОЛ! И за да просъществуват едни отношения във времето е нужно усилия/действия и от двете страни. В противен случай се получава разминаване.
Да не умееш да изразяваш гласно емоциите и желанията си е признак за инфантилизъм. Емоционално зрелите хора, нямат проблем да заявят какво чувстват, какво изпитват, да помолят или да изискат обяснение за дадени постъпки и т.н.
И ако не им се даде такова, просто продължават нататък.

Никой от форума тук, няма как да знае какво се е случило реално между Вас. Вие двамата също не знаете, защото единият не пита, а пък другият не отговаря. Разбирам, че ти е тежко, но отстрани изглежда даже комична ситуацията.

# 42
  • Мнения: 7 408
Винаги съм била честна и открита с партньорите си. Няма игрички, няма лицемерие. Такава ми е натурата. Запомнете, че който държи на вас и света ще обърне и ще бъде. За хора, които не са ви оценили, няма смисъл да страдате много дълго. Такъв е живота. Не, всеки ще оцени, това което сте, но това не означава, че сте нещо по- малко или не заслужавате повече.

# 43
  • Мнения: 71
Така е прави сте. Само че съм горда за да споделя с приятели затова пиша тук.ще ми мине имах нужда някоя друга гледна точка. Търсехме се отблъсквахме се и когато мислех  че вече всичко е наред той се издъни без обяснение.тъжно ми извинявайте ще измрънкам сигурно още малко и Ще мине. Благодаря

# 44
  • Мнения: 144
Ще ти мине!!!!
Дори и сега да не го вярваш наистина.........ще ти мине! И не забравяй, че сълзите са пречистващи, когато душата те боли. Не ги спирай, ами си плачи на воля. ❤

# 45
  • Мнения: 3 841
Ама защо не му поиска обяснение! Поне щеше да ти олекне, не че резултатът щеше да е друг. Но ти имаш нужда да се опълчиш, за да приключиш!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 559
ermalianna ,зачитам те вече няколко пъти,възможно ли е да пишеш малко по-разбираемо ?! Извинявам се за директността.
На казуса ти- дано не те потърси,за да не те омае със сладки приказки /казвам го от опит естествено/.Стискай зъби.Успех.

# 47
  • Мнения: 18 298
Аз само се чудя как може някой да си мисли, че е официалният партньор на друг човек, с когото не са правили секс. Тази загадка само ме озадачава.
Иначе другото ми се струва ясно.

# 48
  • Мнения: 144
Лорелада, ами влюбена е. То затова.
Аз когато бях влюбена, трети том на Дон Кихот можех да издам, барабар с Шехерезада. То не бяха вятърни мелници, то не бяха Дулсинеиии. то не бяха Аладиновци и вълшебните им лампи. А, иначе ужким съм логично и рационално същество! 😂😂😂

Нормални неща от живота, особено при по-чувствителни хора. Важното е жената по-бързо да излезне от този филм.

# 49
  • Мнения: 3 841
Аз само се чудя как може някой да си мисли, че е официалният партньор на друг човек, с когото не са правили секс. Тази загадка само ме озадачава.
Иначе другото ми се струва ясно.
То не че и сексът е гаранция да си официален😆

# 50
  • Мнения: 144
Факт, ама без него пък 'ич. 😂

# 51
  • Мнения: 3 841
Колко време бяха “заедно”?

# 52
  • Мнения: 18 298
Необходимо, но недостатъчно условие. Joy
Следващия път като се влюби, да не се дърпа елегантно при опитите му да я вкара в леглото (защото в предната тема това писа, че е правила) и нещата ще тръгнат по-добре. Аз също не съм фенка на бързането, но две години платонична любов биха писнали на всекиго, особено на мъж Телец.

# 53
  • Мнения: 3 841
2 години без секс????🙄То никоя зодия няма да го изтърпи!🤷♀

# 54
  • София
  • Мнения: 38 476
Ако се срещате всяка седмица, и два месеца са много.

# 55
  • Мнения: 144
То е ясно, че след такъв тип отношения е изключително важно човек да съумее да си направи равносметка какъв е неговият принос за лошият развой на събитията. Дори самият факт, че е допуснал да се влюби в токсичен партньор е достатъчен. Иначе неблагоприятните ситуации и "връзки" ще се повтарят до откат.
Но това може да се случи, чак когато се превъзмогнат несподелените  чувства, защото  на този етап, чувството на вина още повече ще соли раните.

Последна редакция: нд, 12 фев 2023, 18:21 от BelaDelSiera

# 56
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄

# 57
  • Мнения: 7 408
Еднакво зло са и двамата.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 623
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄

Хвани единия, удари другия. Все пак ще кажа Телец.

# 59
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄
Сакън, недей. Joy

Но щом се чудиш - значи нито единият, нито другият не са ти на сърце. А ти си зодия?

# 60
  • Мнения: 144
Дами, я кажете какво имате против мъжете козирози? Нямам лични наблюдения върху този вид рогати 🤔

# 61
  • Мнения: 7 408
Земните зодии  ,така и не ми импонираха на моят огън и емоционалност. Ми, за мен са скучни хора , и в леглото и в ежедневието. Прекалено материални, правещи си сметката до стотинка. Такива мъже, не могат да ме спечелят. Отгоре на всичко, ревниви и някои и много задушаващи.
А моят козирог беше и психопат, от който, година едвам се отървах. Обсебващо ревнив.
Абе много лош опит и с двете добичета.

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 04:19 от happy doc

# 62
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Дами, я кажете какво имате против мъжете козирози? Нямам лични наблюдения върху този вид рогати 🤔
Например в тази тема и предишните 2 Stuck Out Tongue Winking Eye https://www.bg-mamma.com/?topic=1258072

Обобщено - и аз не се разбирам с тези 2 земни зодии. Много са ми постни откъм всичко, особено Козирога. А съм с асц Козирог и Венера в Дева и пак няма с какво да ме грабнат.

# 63
  • София
  • Мнения: 38 476
Ами и аз, цял живот налитам на едното или другото. 😁 За съжаление, ми харесват.
Като общо, така отгоре отгоре, Козирог са по-поносими, спокойни. Ревниви са яко. На мен Телците ми влияят ужасно зле с техните емоции.

# 64
  • Мнения: 18 298
В офиса ми има един Козирог. На пръв поглед - много благовъзпитан, елегантен, любезен младеж с безукорни обноски. Grinning Разбиранията му за жените и връзките обаче са мега цинични.
Изключително пестелив (да го кажа любезно). Joy
Не казвам, че Телците не могат да бъдат цинични, съвсем не. Joy Но Козирогът ги надминава. Само че той се прикрива, когато иска да направи добро впечатление.

# 65
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Аз съм от тяхната стихия, но в по- мек вариант 😄. Една тиха и спокойна Девичка. Имам опит с Козирог, но с Телец още не съм се сблъсквала.

# 66
  • Мнения: 144
О, нееее, Джулая! Изобщо вече не искам да анализирам кой какво направил, как го направил и типично по телешки - защо по дяволите НЕ го е направил. Интересно ми е от астрологична гледна точка, предвид факта, че козирозите би трябвало да са по-енергични и амбициозни личности, а не като телетата - основното им забавление в живота е да измерват ергономичността на диваните и спалните (буквално и преносно). 😉
На мен лично всички други мъжки зодии ми се струват душички мамини сладки 😂😂😂....дори и ужким "ужасните" скорпиончета. Просто с Телците живеем на различни планети, а тези добичета ми се лепят като ваденки!

Лорелада, ах, колко деликатно прозвуча това "изключително пестелив" . 😂  Ама то може би защото призът "циция" отива при телюшкинитееее 😂

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 09:41 от BelaDelSiera

# 67
  • Мнения: 18 298
Познатите ми Телци са щедри, не знам вие какви познавате. Grinning
Не, сетих се за един състудент, който също беше много внимателен с парите (както казах, да сме деликатни). Но има и широкопръсти Телци (приятел с асцендент Лъв, доста е ексцентричен в харченията) и такива, които себе си лишават, но към любимите си хора са много щедри. Дори бих нарекла последното поведение типично за Телец.

# 68
  • Мнения: 3 841
“телетата - основното им забавление в живота е да измерват ергономичността на диваните и спалните (буквално и преносно). “ - точно в десятката!😂😂😂

Моят телец също е доста щедър + адски наблюдателен !:)

# 69
  • Мнения: 144
Добре де, когато имат адекватен финансов статут и наистина за хората на които държат, са щедри - признавам! Обаче, беден телец - трагикомедия е просто. И ако други мъже, биха се отдръпнали поради срам от невъзможността да обгрижат някоя жена, то телето срам няма! 😂

Елеа 😉

# 70
  • Мнения: 18 298
Бившият е беден, но пак намира пари да поглези дъщеря си с някой подарък. И на море я води. Към мен не е бил скръндзав (в рамките на възможностите си). Никакви бонбонки, донесени със сметката, не би си помислил да изяде, както даваш пример по-горе. Приеми, че си попадала на Телци със скръндзави асценденти. Може би Козирог? Sunglasses

# 71
  • Мнения: 81
Щом си жена дева скачаи смело но преди да скочиш си махни маската зад  която се криеш иначе после ще патиш

# 72
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Интересно казано 😄
В началото всеки има маски май.
uote author=manq4e_cbr link=topic=1519080.msg46008249#msg46008249 date=1676378861]
Щом си жена дева скачаи смело но преди да скочиш си махни маската зад  която се криеш иначе после ще патиш
[/quote]

# 73
  • Мнения: 144
Лорелада, не им знам асцедентите, защото контакта и с двамата скръндзави телета беше кратък и свързан единствено с работа.
Но, имам и жена позната телкиня и тя отива в категория "пестелива".
Някак си винаги гледат да не се минат....

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 18:51 от BelaDelSiera

# 74
  • Мнения: 7 408
Същото мнение имам и за Козирозите.

# 75
  • София
  • Мнения: 38 476
Отричам да са скръндзи. Основният Телец се стискаше като няма, ама има ли е иху.
Един Козирог пък хич за нищо ги няма парите. Има ли - харчи като за последно.

# 76
  • Мнения: 7 408
Явно, мойте са били от някаква паралелна планета.

# 77
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Отричам да са скръндзи. Основният Телец се стискаше като няма, ама има ли е иху.
Един Козирог пък хич за нищо ги няма парите. Има ли - харчи като за последно.
Когато имат кинти по себе си ли ги прахосват или по другите? Защото моите наблюдения са, че главно гледат да угодят на себе си и то с някакви фукарийски и скъпарски неща. А в същото време могат да купят най-евтиното сирене.

# 78
  • София
  • Мнения: 38 476
Телецът купуваше евтини неща и за себе си и за другите. Сега пак купува на една стойност горе-долу. Само за колата по-скъпо. Ама то колите са така по принцип.

# 79
  • Мнения: 144
Отричам да са скръндзи. Основният Телец се стискаше като няма, ама има ли е иху.
Един Козирог пък хич за нищо ги няма парите. Има ли - харчи като за последно.
Когато имат кинти по себе си ли ги прахосват или по другите? Защото моите наблюдения са, че главно гледат да угодят на себе си и то с някакви фукарийски и скъпарски неща. А в същото време могат да купят най-евтиното сирене.

Същите наблюдения имам и аз. Ще те заведат в скъпарски ресторант, ама само защото и те ще намажат от вкусната храна. Или пък на луксозен курорт - но пак и те ще се наслаждават на лукса. Подарък - естествено, че ще е бельо..... за да могат да задоволят собствените си хедонистични потребности.
Но ако трябва да направят нещо за теб, което няма да включва съудоволствието и на тяхната персона, тогава са пас.
А когато сте още в етапа на бонбонения-конфетен период, такова изхвърляне пада,.....фукарийски, та фукарийски.

# 80
  • Мнения: 54
Гледам доста негативни мнения за телчетата последните страници. Единствената тема за мъжка зодия - 20та поред Simple Smile Има нещо запленяващо в тях, и аз като дева изобщо не разбирам за какво говорите.. моят телец е щедър, страстен, изобщо обратното на това, което имате като опит. Нямам оплаквания - единствено като забие копита в земята и нищо не може да го помръдне оттам - всъщност грешка, може - само с добро, не със скандали и опити за промяна.

# 81
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И моят Телец е щедър и страстен, харесва скъпите и качествени предмети, а аз съм над нещата. Удоволствие за него е да ми прави скъпи подаръци и категорично харчи за мен повече. Вече 20 години сме заедно, Стрелец съм. Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 21:09 от Лита

# 82
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Тъй като темата е основно за мъж Телец, но ще вмъкна за жената ♉. Имам колежка, която е родена на 22.04., кажи речи съвсем в началото на зодията им. По- голям инат няма. Иначе е много изпълнителна, надеждна, раздава се в определени случаи, обрана откъм чувства. Но науми ли си нещо, зарязва и належащото и го прави на момента.

# 83
  • Мнения: 144
Nightshade и Лита, в такъв случай, ценете си ги теленцата и си ги обичайте Simple Smile

# 84
  • Мнения: 71
Момичета извинявайте, аз бях до тука.напосах му днес пожелания за един празник,не ми отговори, не реагира по никакъв начин. Едно банално благодаря да беше писал.извинете,аз се отказвам.няма вече какво да правя.

# 85
  • Мнения: 54
ermalianna, доста пъти по-нагоре казваш, че си дотук. Защо му писа днес?
Била съм в някаква сходна ситуация и аз с един телец, в най- неуравновесения период от живота ми.. буквално живеех за вниманието на тоя човек, около мен целият свят се срутваше, а аз мислех по цял ден за него.. след поредното неотговорено съобщение реших да го оставя на мира. От дистанцията на времето виждам колко истерично и настъпателно съм се държала (също не сме имали интимни отношения), направо ме е срам да чета стари съобщения на някаква непозната, луда.. супер болезнен процес, но излязох от тази дупка и намерих щастието при друг телец.. как го намерих това щастие? Като си научих урока. В началото не пишех първа, държах една дистанция, все още донякъде я има; не го търся непрекъснато и проверявам къде е, с кой е - той сам ми е казвал колко досадно би му било това. Минаха доста години, след последния път нито съм търсила другия човек, нито той мен.
Наистина, за твое добро, тегли най-накрая чертата и успех! Не забравяй - липсата на отговор е сам по себе си най-красноречивият отговор.

# 86
  • Мнения: 144
Ермалина, не ти отговаря защото дори едно банално "благодаря", би било повод от твоя страна да продължаваш да го преследваш. А очевидно той на този етап не желае никакъв контакт с теб. И толкова ясно ти го показва, че няма накъде повече....
Аз лично никога не използвала празници, за да потърся някакъв контакт с някой, който не ми обръща внимание. Без значение колко съм страдала и колко много съм искала да напиша нещо. Щях да изглеждам в очите си прекаленно жалка.....

И знаеш ли, когато осъзнаеш, колко воля се изисква да не преследваш някой, в който си влюбена до лудост и тогава разбираш колко сила има в теб.
Осъзнаваш колко стойностен човек си. И след време започваш да обичаш себе си....защото е много лесно да игнорираш някой, към който не изпитваш дълбоки чувства, но трудното е да го направиш, когато си безумно влюбен! Тогава е трудното!
И тогава идва здравото себеуважение и самочувствие!

Успех, момиче! ❤

# 87
  • София
  • Мнения: 874
Никога, ама никога не трябва да се пише на човек, който не отговаря. Това само може да бъде в минус. Зареждаш се с инат и продължаваш напред. Колкото повече контакт търсиш, толкова по-зле става положението.

# 88
  • Мнения: 71
Много много благодаря за подкрепата.прегръщам ви. Щеше да изглежда по зле ако не бях писала,в мойте очи подло и грозно. То не беше нещо кой знае какво две любезни думи.но както се казва като ти се отворят очите ти се затваря сърцето.дано и на моето му мине бързо.извинявакте че хленча благодаря че ме търпите.няма да пиша вече,дано успея да се здържа.

# 89
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Момиче, имай достойнство и не се бутай там, където не те искат. И другият път влизай в по-нормални и реалистични взаимоотношения. Този твой драматизъм на коя зодия се дължи?

Щеше да изглежда по зле ако не бях писала,в мойте очи подло и грозно.
Що пък трябва да ти пука, че не си писала на този, който сам не ти пише? Стегни се!

# 90
  • Мнения: 144
На него не му пука за теб грам, на теб ще ти е съвестно? Но, хайде, приеми го, че си писала, заради собствените си вярвания, убеждения и морални ценности!
Но сега искам да си представиш, че някой който те дразни и не можеш вече да понасяш, нон-стоп ти пише, звъни и притеснява по някакъв начин. Ти как ще се чувстваш? Ще му отговориш ли с едно банално "благодаря"?
Ако този мъж държеше на теб, щеше да е до теб!!!! Осъзнай го по-бързо!

Джулая и на мен ми е интересно коя зодия е Simple Smile

# 91
  • Мнения: 71
Знам знам.но щях да се измъчвам още повече че не бях писала въпрос на принципи.
Благодаря за куража. Теле съм и аз майско на 11 май.

# 92
  • Мнения: 144
'Айде сега да вземеш прословутият телешки инат и да го впрегнеш в друга насока, а не в направлението "ама той защо така прави". Идеален момент за започване на спорт (в случай, че не тренираш). Освен, че спортът много помага за излизане от депресивни и меланхонични настроения, много добре повлиява физиката....от там и самочувствието. И след няколко месеца ще пишеш тук в темата - "Ама как можах толкоз дълго време да страдам, заради тоз Галфон ?!!" Simple Smile

# 93
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Знам знам.но щях да се измъчвам още повече че не бях писала въпрос на принципи.
Благодаря за куража. Теле съм и аз майско на 11 май.
TцЪ, нещо водно ще е намесено. Нещо рибешко или рачешко? Коя година си родена, ако не е тайна?

# 94
  • Мнения: 71
2001.защо?мила съм чувствителна, но

# 95
  • Мнения: 18 298
Коя, коя? Нали двамата бяхте над 40? Последно? Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 144
Ооохо, то тук деЦката градинка било......
Еми така е по анонимните форуми - фантасмагорично  изкривяване на инфото!

# 97
  • Мнения: 18 298
А иначе историята почна така:

# 98
  • София
  • Мнения: 38 476
То по писането й личи, че е малка.
Аз едно време много се впрягах на зодии. А всъщност просто няма значение кой мъж коя зодия е, особено когато бяга от мен.

# 99
  • Мнения: 18 298
Абе важното е да се хейтят Телците в темата. Дали нещо е вярно или не, все тая.

# 100
  • Мнения: 144
Лорелада, за да съществува 20 тема поред, значи очевидно има нещо вярно. Сега, то е ясно, че не всички мъже телци припокриват изписаните тонове страници, но представителна извадка има и още как!.....
Колкото и упорито да не искаш да го приемеш Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 16:35 от BelaDelSiera

# 101
  • Мнения: 18 298
Ама то може да има, но някои само се забавляват с творчество. Simple Smile И следват 30 страници вайкане.

# 102
  • Мнения: 144
Винаги ще има и такива. Както и тънкият момент на изкривената информация, защото в крайна сметка в едни отношения героите винаги са двама (понякога и повечко 😂) и докато не разбереш гледната точка на всички участници, то подадената информация е по-скоро многооо субективна. Simple Smile

# 103
  • Атина
  • Мнения: 351
Добър ден, слънца мои.
За момичето не зная какво да кажа, не обърнах внимание на възрастта. Започва да прилича на хлътване на момиче по някой разведен чичко, който просто е бил любезен ( и си е изчеткал самочувствието с млада мацка). Много съжалявам за което, знам колко е болезнено.
Нямаме какво да я посъветваме, мисля. Всички вие дадохте прекрасни съвети, а тя е направила каквото е могла, ако им е писано- ще се намерят.
Всъщност, сега се замислям, четейки ви, стане ли въпрос за любов и Телец- задължително има драматизъм, недомлъвки и неясни положения.

# 104
  • Мнения: 144
Маркиза, при мен вторият Телец, който беше влюбен ужким в мен и при условие, че аз чувства нямах и пак номера от хиляда и една телешка нощ ми въртеше. 😂
То ме блокираше, то ме отблокирваше, ту съм лоша и егоистка голяма, ту съм божествена и великолепна. И при условие, че знаеше, че нямам чувства (защото ясно му го заявих), пак се опитваше, с типичните си телешки мурафети,  да ме накара емоционално да клекна...и говоря за сериозен клек! То нямаше желание да направи какъвто и да е било компромис....
Накрая аз го блокирах - за да му спестя агонията и драматичните изпълнения.

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 17:48 от BelaDelSiera

# 105
  • Атина
  • Мнения: 351
Христос Воскрессе..
Честит Великден, милички. Желая ви всичко най-хубаво.. Heart

# 106
  • Атина
  • Мнения: 351
Бонжур, дет' се казва. Как сте? Надявам се всички да сте ОК и лятото ни да е хубаво.
Минавам да се разпиша с Негово Телюшинство.. Всичко по ноти, ама удари фалшив акорд. Снощи( бяхме със съпруга ми) и засякохме добитъка в опасна близост с негова бивша колежка. От хеликоптер се виждаше продължението към което евентуално се бяха запътили. След като постояхме с отворени усти, решихме дипломатично да си замълчим, за сега. Телюшинът не ни видя. Нямам желание да играя змията в рая, ама не върви и да си мълча. А уж всичко беше наред.

# 107
  • Мнения: 419
Здравейте, за първи път се сблъсквам с мъж телец и идея нямам какво да очаквам. Той беше инициатор на запознанството ни, през повечето време общуването ни е виртуално, тъй като е далеч в момента. Интелигентен, говори много, в детайли обяснява всичко, интересува се от мен, интересите ми, иска да му разкажа за приятелите си, чете ми поезия (направо бях в шок, че съществуват такива мъже все още 😁) Обачееее по никакъв друг начин не показва какво му е в главата. Няколко пъти се изпусна, че го карам да се усмихва, а това не му се случва никога, и че се радва, че има някой, който да го държи буден през нощта, и до там. Аз съм лъв, бившите ми също бяха лъвове, та сещате се - свикнала съм на съвсем различна емоционалност и сега съм като в небрано лозе. Чудя се как да подходя с този господин, за да се отпусне и да покаже някаква емоция

# 108
  • Мнения: 7 408
От такова добиче нищо няма да получиш.
Никаква емоционалност, желание да те изненада, да се съобрази и с твоето мнение, абсурд. Ние даже се и сгодихме, живееше на квартира  започна да ми иска пари за наем, а аз бях бедна студентка. Откъде? Никакви удоволствия от него, стотинката си цепеше на две. Щедър беше единствено към себе си и своите приоритети. Да си угоди на пиенето и яденето. Отгоре на всичко и ревнивец го раздаваше. Аз такъв живот не можах да издържа, не е за мен. И аз съм лъвица.

Ние имаме друго усещане за живота  и такъв човек в никакъв случай не може да ни го даде.
Иначе отначало са страхотни. Викаш си,колко земен и сериозен човек имам насреща, но дотук.
 Пробвай, ама съм сигурна  че ще дойдеш на моето.

# 109
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз това щях да кажа. Поезията е достатъчно израз на чувства за тях. Повече чувства при Телец? Ами ревност.

# 110
  • Hamburg
  • Мнения: 1 992
Здравейте, за първи път се сблъсквам с мъж телец и идея нямам какво да очаквам. Той беше инициатор на запознанството ни, през повечето време общуването ни е виртуално, тъй като е далеч в момента... Аз съм лъв, бившите ми също бяха лъвове, та сещате се - свикнала съм на съвсем различна емоционалност и сега съм като в небрано лозе. Чудя се как да подходя с този господин, за да се отпусне и да покаже някаква емоция

Интересно ми е как си я предствавяш тази емоция от него, след като вие общувате само виртуално? Simple Smile
Аз също съм Зодия Лъв с допълнително влияние на други огнени знаци и като такива изглеждаме за околните често студени, арогантни и резервирани, докато не ни опознаят. Отделно, по рождение съм много чувствителна и емоционална, в общи линии е ежедневна борба да си владея емоциите понякога, така че за мен абсолютният афродизиак е стабилен мъж, обран, овладян, който носи спокойствие и мир във връзката. Създаващи хаос мъже, драма крале, тънкообидни и изпадащи в разни странни емоционални състояния - е, няма по-отблъскващи за мен мъже, някак инстинктивно правя голяма заобикаляща дъга около тях.

# 111
  • Мнения: 54
Изобщо не съм съгласна. Има емоционални и романтични телци / както телец ме е изненадвал- никой друг не го е правил/, и не еднократно. Но има много важно условие - да смятат, че сте Жената за тях.

От такова добиче нищо няма да получиш.
Никаква емоционалност, желание да те изненада, да се съобрази и с твоето мнение, абсурд. Ние даже се и сгодихме, живееше на квартира  започна да ми иска пари за наем, а аз бях бедна студентка. Откъде? Никакви удоволствия от него, стотинката си цепеше на две. Щедър беше единствено към себе си и своите приоритети. Да си угоди на пиенето и яденето. Отгоре на всичко и ревнивец го раздаваше. Аз такъв живот не можах да издържа, не е за мен. И аз съм лъвица.

Ние имаме друго усещане за живота  и такъв човек в никакъв случай не може да ни го даде.
Иначе отначало са страхотни. Викаш си,колко земен и сериозен човек имам насреща, но дотук.
 Пробвай, ама съм сигурна  че ще дойдеш на моето.

# 112
  • София
  • Мнения: 35 097
Ами, на този ви етап ти дава достатъчно сигнали за интерес и привличане, ако чакаш лов бомбинг онлайн - забрави.

# 113
  • Мнения: 7 408
Изобщо не съм съгласна. Има емоционални и романтични телци / както телец ме е изненадвал- никой друг не го е правил/, и не еднократно. Но има много важно условие - да смятат, че сте Жената за тях.


Еми, вероятно щом един мъж предлага брак на жена, най- малкото я обича и я смята за подходяща. Вече за несъвместимостите в битов план и различията във вижданията за живота няма вина никой.

# 114
  • Hamburg
  • Мнения: 1 992
Не, че телците не са романтични или не са способни на дълбоки емоции и затрогващи жестове, в никакъв случай. Просто емоционалността, "езикът на любовта" между огнените (каквато е питащата - Лъв) и земните зодии често не съвпадат, разбира се има и изключения.

# 115
  • София
  • Мнения: 35 097
Телците не са романтични в общоприетия смисъл. Но са романтични в моменти и ситуации, които могат да ти откачат мандибулата и да пуснеш лига даже!
Бива ги, но както някоя напред каза - жената, която са решили да е жената.

# 116
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Те докато се убедят, че някоя е ЖЕНАТА на живота им...сигурно се стискат с месеци и години Bowtie И после какво?! Отприщва се като бент на язовир тази ми ти подтискана романтичност?! Joy

Аз чувах много пъти, че съм жената с главно Ж....бла-бла-бла глупости Smiley

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И аз още в началото щях да кажа,че като чуя за жената с главно "Ж" ииии лошичко ми става 🙄 Звучи ми като голямо,наизустено клише.

# 118
  • София
  • Мнения: 35 097
А, това не ходи по зодиите, а по хората.
С тия титли не ща да се кича Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 38 476
Разправяла съм се с два Телеца сериозно. И двамата бяха с много силно чувство за собственост към въпросната жена на живота. Тегаво е. Огромни жестове и огромна ревност.

# 120
  • Мнения: 419
Приемам го като лично предизвиквателство да предизвикам някакъв изблик на емоции от моя телец. До момента имаше "мисля за теб постоянно, това малко ли е" 😂 Ами, аз съм лъв, за мен е малко, ама знам ли, може и в моя телевизор да е проблемът 🤷‍♀️ Иначе тия, дето обясняват как не са ревниви, са ми ясни като бял ден (в случая зодията няма значение)

# 121
  • Мнения: 246
Телецът е прекалено голяма хапка за един лъв.Намерете си нещо по непретенциозно и ставащо за хапване-някое раче,везничка,близначе..Simple Smile
Джулая, да вземеш да преименуваш темата на "Телец-злодеят на зодиака"Simple Smile

# 122
  • Мнения: 419
Телецът е прекалено голяма хапка за един лъв.Намерете си нещо по непретенциозно и ставащо за хапване-някое раче,везничка,близначе..Simple Smile
Джулая, да вземеш да преименуваш темата на "Телец-злодеят на зодиака"Simple Smile

А аз бях решила, че няма по-голям темерут от мъж-скорпион 😄😄😄

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
още по-важно условие е  -да не сте се омъжили за него
Изобщо не съм съгласна. Има емоционални и романтични телци / както телец ме е изненадвал- никой друг не го е правил/, и не еднократно. Но има много важно условие - да смятат, че сте Жената за тях.

# 124
  • София
  • Мнения: 38 476
Така е. Омъжите ли се, вие сте част от мебелировката. Той не й обръща внимание, но друг не може да я вземе.

# 125
  • Мнения: 7 408
Така е. Омъжите ли се, вие сте част от мебелировката. Той не й обръща внимание, но друг не може да я вземе.
Чак отчайващо звучи, да чукна на дърво, че се отървах.

# 126
  • София
  • Мнения: 35 097
Еми, не.
има и други телци, виждала съм Laughing

# 127
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Еми, не.
има и други телци, виждала съм Laughing
Разкажи какво представлява добрата версия на Телеца Hug

Че иначе е както с Дядо Коледа. Всички са чували, че съществува, но никой не го е виждал 😁

# 128
  • София
  • Мнения: 38 476
Спокоен и хармоничен, без да го избива на екстремности от типа на - много работа, много емоции, много секс, много кофти характер, много подаръци и харчене....
Къде го?
Имам приятелка Телец, много ми е сладка, ама как я търпи мъжа й, горкия, не знам.
Ааа, една приятелка от скоро е с Телец. Майко мила, копие на моя...

# 129
  • Мнения: 7 408
Имат и положителни качества, като това, че са семейно ориентирани, верни, адски търпеливи, чак инатливи, можеш да разчиташ на помощ.
Такъв човек ти дава сигурност, и стабилност, не са развей прах и няма да ти изневери, което лично за мен го отчитам,  като голям добродетел.

# 130
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
За изневерите не съм съгласна. Това, че изглеждат семейно ориентирани и твърде темерутести и скучновати....не значи, че дюкянът им е закопчан Bowtie Много хитро си кръшкаш даже. Че са верни - верни са. До кръв са верни на себе си и на своите разбирания за ВСИЧКО.

Иначе за стабилността съм съгласна.

# 131
  • Мнения: 1
Здравейте, за първи път се сблъсквам с мъж телец и идея нямам какво да очаквам. Той беше инициатор на запознанството ни, през повечето време общуването ни е виртуално, тъй като е далеч в момента. Интелигентен, говори много, в детайли обяснява всичко, интересува се от мен, интересите ми, иска да му разкажа за приятелите си, чете ми поезия (направо бях в шок, че съществуват такива мъже все още 😁) Обачееее по никакъв друг начин не показва какво му е в главата. Няколко пъти се изпусна, че го карам да се усмихва, а това не му се случва никога, и че се радва, че има някой, който да го държи буден през нощта, и до там. Аз съм лъв, бившите ми също бяха лъвове, та сещате се - свикнала съм на съвсем различна емоционалност и сега съм като в небрано лозе. Чудя се как да подходя с този господин, за да се отпусне и да покаже някаква емоция

Така ще е в началото докато бъдеш омаяна, след това ще си покаже рогата ВЯРВАЙ МИ. ЛИЧЕН ОПИТ с продължаваща сага и в момента.
От един град ли сте? Знаеш ли достатъчно за него? Имат навика да не казват цялата информация за тях, скриват неща само и само да завладеят жената и в един момент в който си мислят, че са успели нещата случайно когато неочакват излизат.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2023, 17:24 от ly3

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
Имат и положителни качества, като това, че са семейно ориентирани, верни, адски търпеливи, чак инатливи, можеш да разчиташ на помощ.
Такъв човек ти дава сигурност, и стабилност, не са развей прах и няма да ти изневери, което лично за мен го отчитам,  като голям добродетел.
Това са митове и легенди.
Можеш да разчиташ на помощ и са верни-  ако си му приятел/ка.
Търпеливи - мълчи, но не знаеш какво си мисли. След време при някоя разправия ще ти каже.
Няма да ти изневери- няма гаранция. След като вече 3г не живея с телеца научавам, че се е подвизавал тук там извън случаите за които знам.
Била съм грижовна и домакиня, и сексуално сме си допадали, но... Втората младост като дойде всичко може да се очаква.

# 133
  • Мнения: 1 281
Като ви чете човек ще каже, че телците не създават семейства. Моят кум е телец, семеен е от 20 години, пък гаджета с кумата са преди това, така че доста години им се навъртат. Ами здраво семейство са. Тя е скорпионка и ми е разказвала, че тя го е преследвала в началото, той не е проявявал интерес, но с времето... и ето двадесет и кусур години са заедно. 

# 134
  • Мнения: 419
Здравейте, за първи път се сблъсквам с мъж телец и идея нямам какво да очаквам. Той беше инициатор на запознанството ни, през повечето време общуването ни е виртуално, тъй като е далеч в момента. Интелигентен, говори много, в детайли обяснява всичко, интересува се от мен, интересите ми, иска да му разкажа за приятелите си, чете ми поезия (направо бях в шок, че съществуват такива мъже все още 😁) Обачееее по никакъв друг начин не показва какво му е в главата. Няколко пъти се изпусна, че го карам да се усмихва, а това не му се случва никога, и че се радва, че има някой, който да го държи буден през нощта, и до там. Аз съм лъв, бившите ми също бяха лъвове, та сещате се - свикнала съм на съвсем различна емоционалност и сега съм като в небрано лозе. Чудя се как да подходя с този господин, за да се отпусне и да покаже някаква емоция

Така ще е в началото докато бъдеш омаяна, след това ще си покаже рогата ВЯРВАЙ МИ. ЛИЧЕН ОПИТ с продължаваща сага и в момента.
От един град ли сте? Знаеш ли достатъчно за него? Имат навика да не казват цялата информация за тях, скриват неща само и само да завладеят жената и в един момент в който си мислят, че са успели нещата случайно когато неочакват излизат.

Не сме от един град, зная това, което е споделял, но аз по принцип съм Тома неверни и си проверявам това, което успея. Засега не съм го засичала в лъжа, ама кой знае. Нещата не са на етап гига-мега-сериозни отношения за момента, но ме дразни това, че е на приливи и отливи. Един ден е супер споделящ, инициативен, а на следващия все едно е друг човек. Мисля, че не е кръшкач по природа от това, което до момента съм разбрала. Някак все по възвишеност залита, макар целенасочено да го провокира, не се поддава. Но те повечето са така в началото, ще видим какъв заек ще излезе от шапката по-нататък 😁

# 135
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Тази онлайн комуникация,даде поле за изява на всякакви пси фактори ...
Всички са великолепни, нежни,разбиращи,отзивчиви,изслушващи,мили,страстни, точни и дрън-дрън-дрън Head Band
Няма идеално лоши хора,но има такива които лъжат просто без да им мигне окото.
А най-вероятно си вярват.
Тези сладки приказки -караш ме да се усмихвам ,съм ги чувала 1:1, точно от Телец .Да, много е мило да чуваш мъж така да ти говори ...

# 136
  • Мнения: 419
Тази онлайн комуникация,даде поле за изява на всякакви пси фактори ...
Всички са великолепни, нежни,разбиращи,отзивчиви,изслушващи,мили,страстни, точни и дрън-дрън-дрън Head Band
Няма идеално лоши хора,но има такива които лъжат просто без да им мигне окото.
А най-вероятно си вярват.
Тези сладки приказки -караш ме да се усмихвам ,съм ги чувала 1:1, точно от Телец .Да, много е мило да чуваш мъж така да ти говори ...

Мен повече ме притеснява ревността, която за много кратко време започна да изкристализира. А пък толкова ми е писнало от ревниви мъже, че радарите ми веднага се включиха 😁

# 137
  • Мнения: 371
За изневерите не съм съгласна. Това, че изглеждат семейно ориентирани и твърде темерутести и скучновати....не значи, че дюкянът им е закопчан Bowtie Много хитро си кръшкаш даже.

Моят опит от далечната младост сочи същото. За кратко бях в отношения с телец,женен с 3 деца,много ги обгрижваше,беше отличен любовник, по негови думи въобще не пренебрегваше съпругата в леглото,но въпреки това поддържаше наличие на любовница преди и след мен.

Имам приятелка с мъж телец,той не мисля, че изневерява, но е адски непоносима кривотия.

# 138
  • София
  • Мнения: 38 476
Ооо, Forget, почна ли с ревността? Онлайн? Бягай, докато можеш! Бягай, ти казвам, че после няма отърване

Как може тази зодия да е толкова лишена от друг механизъм за преработка на отрицателните емоции? Каквото и да им се случи, в мозъка им е "аз се провалих, те ще ме изоставят, уааа." Което избива или в ревност или в изневери.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 11:27 от Rockstar

# 139
  • Мнения: 419
Ооо, Forget, почна ли с ревността? Онлайн? Бягай, докато можеш! Бягай, ти казвам, че после няма отърване

Как може тази зодия да е толкова лишена от друг механизъм за преработка на отрицателните емоции? Каквото и да им се случи, в мозъка им е "аз се провалих, те ще ме изоставят, уааа." Което избива или в ревност или в изневери.

Едни уж безобидни въпроси започва да задава, ама не баш. Сега пак сме на фаза отдръпване. Що тия мъже си мислят, че като игнорират жената и стават по-интересни, не мога да си го обясня цял живот 😁

# 140
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моят опит от далечната младост сочи същото. За кратко бях в отношения с телец,женен с 3 деца,много ги обгрижваше
И мен ме е свалял Телец с 3 деца. За това, че има семейство НЕ разбрах от него Bowtie По снимки изглежда много семеен тип. Направо да си кажеш - семейство за пример. Грижи се за тях, правят си екскурзии. Обаче една голяма част от уикенди все изчезва с коч компании - йеденье, пийнье и ако изпадне некоя интересна женица.

# 141
  • Мнения: 40
Добро утро!
Може ли да седна при вас? Relaxed Birthday Coffee

Мислех да донеса кафе и курабия, но за Телец си трябва цяла торта...само за него! Smile

От известно време се виждам с мъж Телец! Връщайки се назад в годините си осъзнавам,че не въднъж съм била привлечена необяснимо от представители на зодията (само Орлин Павлов ще спомена, няма как! Страшно го харесвам! Heart Eyes).
Освен,че се виждаме ами и работим заедно! Шеф ми е Animal Speak No Evil еми какво да направя...
Впечатленията ми са двуполюсни.. това на работа и това вкъщи е доста различно! Спокоен ,уравновесен,забавен, подкрепящ, страхотен секс -  вкъщи. Избухлив, заядлив, изнервен, критичен, параноичен (май мога още много) на работа. Ся верно и аз съм Близнаци и не една личност живее в мен, ама това  ми идва в повече Grinning
Ще се радвам да си обменяме опит Blush

# 142
  • София
  • Мнения: 38 476
Мале, шеф телец. 100 пъти съм казвала на моя екс, че не бих искала да ми е шеф. Същата работа.

# 143
  • Мнения: 419
Като сте повдигнали темата, да се възползвам да измрънкам и аз 😀 моят телец в последните 2 седмици го раздава хипер-гига-зает. И тъй като все още е далеч и комуникацията ни е онлайн, реших, че хич няма да губя време с въпроси от куртоазия. И си приложих 3-дневното правило - без обаждания, писане и въобще никакъв контакт с него. И хоп - днес вече бил свободен, на третия ден точно:) ама това мъжете-телци верно ще излязат големи добитъци 😁

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Твърде нежно казано.
Каква е тази свръх заетост,че пречи на едно обаждане или 10 реда.
Струва ми се ,че се самозаблуждавате..

# 145
  • Мнения: 419
Твърде нежно казано.
Каква е тази свръх заетост,че пречи на едно обаждане или 10 реда.
Струва ми се ,че се самозаблуждавате..

Именно, вариантите са два, като нито един от тях не ми харесва 😁 ама той като цяло е супер странна птица - мнителен, прави някакви неща с цел да тества и проверява човек. А мен това супер много ме дразни и напряга. Работата му като цяло е една такава... Абе, не изключвам възможността да му идва в повече на моменти, ама другата възможност ми е някак по-вероятна. По-странното е, че буквално за 1 час всичко се обърна на 180 градуса без да разбера защо. Разговор 3 часа, и след него - имам проблеми, които трябва да разреша спешно, и от там - много съм зает. А аз като съм в такава ситуация, без да имам яснота какво се случва, първо се ядосвам, после рязко губя интерес

# 146
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тия модерни връзки онлайн са абсолютни вятър и мъгла. Мега лесен и мързелашки начин да забиеш нещо...ако се стигне до там. Единият просто си чати и утрепва някой друг час (вероятно с повече обекти), другият си мисли, че става въпрос за нещо сериозно. Всеки изгражда нереалистично мнение за другия, а себе си може да представии като джакпот. Спестяват се усложнения от типа - къде да се разходим, вечеряме, кой ще плати сметката. Секс често не се прави, само се говори за него Joy  Ако връзката е основно с писане...хептен не можеш да опознаеш човека.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 22:11 от Джулая

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Абсолютно е така.
Чатът е пълен фарс.Изграждат се нереални образи,няма истински ситуации, само дрънкане,завоалирано в "дълбоки/искрени" разговори.И т.н. и т.н.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 12:21 от gali-presi

# 148
  • Варна
  • Мнения: 31
Телецът след 3 години мъчение с него, мога да кажа само, че в началото, докато те омая е мега активен и супер сваляч, а после става "Ти гониш!". Сяда и чака плодовете от труда си да те свали...
Негов патент е да изчезне без повод и да се върне по същия начин без обяснение.
Докато ти писне...

# 149
  • София
  • Мнения: 38 476
Ето пак се доказва моята теория, че имат огромно его, което трябва да хранят. Нещо като нарциси, нещо като вампири. Пускат ти кукички, после чакат да се върнеш, за да те мачкат. Особено им е кеф да се държат гадно и после да им прощаваш. Със секс. И после пак се държат гадно и пак им прощаваш...
Винаги след хубавия момент следва кофти.
Златната среда с тях е да живеят с теб, ама да не ги занимаваш много много със себе си, а да ги обслужваш и да им четкаш златното его, колко са велики. Каквото и да правят. Ако си траеш, са ок. Трябва да одобряваш и най тъпите им решения. Тогава излизат за малко от играта скарване сдобряване. Но пък настава пълна скука. Ако това устройва някоя жена _ да действа.

# 150
  • Мнения: 3 841
Като сте повдигнали темата, да се възползвам да измрънкам и аз 😀 моят телец в последните 2 седмици го раздава хипер-гига-зает. И тъй като все още е далеч и комуникацията ни е онлайн, реших, че хич няма да губя време с въпроси от куртоазия. И си приложих 3-дневното правило - без обаждания, писане и въобще никакъв контакт с него. И хоп - днес вече бил свободен, на третия ден точно:) ама това мъжете-телци верно ще излязат големи добитъци 😁
Ти си заета днес, нали?🤣
Аз така бих казала.
Радвам се, че си свободен, но аз съм заета и точно сега не мога да говоря!

# 151
  • Мнения: 419
Ето пак се доказва моята теория, че имат огромно его, което трябва да хранят. Нещо като нарциси, нещо като вампири. Пускат ти кукички, после чакат да се върнеш, за да те мачкат. Особено им е кеф да се държат гадно и после да им прощаваш. Със секс. И после пак се държат гадно и пак им прощаваш...
Винаги след хубавия момент следва кофти.
Златната среда с тях е да живеят с теб, ама да не ги занимаваш много много със себе си, а да ги обслужваш и да им четкаш златното его, колко са велики. Каквото и да правят. Ако си траеш, са ок. Трябва да одобряваш и най тъпите им решения. Тогава излизат за малко от играта скарване сдобряване. Но пък настава пълна скука. Ако това устройва някоя жена _ да действа.


Нищо хубаво не се очертава ако ще си мерим егото. Лъвското не е хич малко, та ще бъде епичен сблъсък 😀

# 152
  • Варна
  • Мнения: 31
Ето пак се доказва моята теория......

Много правилно описание на връзка с Телец.

# 153
  • Мнения: 3 841
Ама защо прощавате толкова много Рокси?😃

# 154
  • Мнения: 7 408
Само човек, който е живял с такова добиче  може да опише скучният му и тегав характер.
Тя, Рокси 20 години му сърбала попарата, та най- добре знае.

# 155
  • София
  • Мнения: 38 476
Ми не знам защо съм такава душа. И това не ми е първият Телец. С първия беше още по-зле. Ама тогава бях хептен млада и глупава.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 31
Само човек, който е живял с такова добиче  може да опише скучният му и тегав характер.
Тя, Рокси 20 години му сърбала попарата, та най- добре знае.
И ние, ентусиастите, се мъчим да влезем в тоя хомот, нали 🙉
Колко съм ревала за тоя само аз си знам. И знам, че се боря да вляза в една безкрайна тъпотия с праволинейния му живот, ама продължавам да се бутам.
После като рева не ми обръщайте внимание 😆

# 157
  • Мнения: 3 841
На мен ми е забавно с моя телец.
На моменти много ме изнервя с неговите правила , ама много!
Аз му казвам да си ги спазва като иска!🤣
Да видим!😅

# 158
  • Мнения: 419
Аз сега като върна лентата и се сещам за още 2ма представители на тая зодия, с които съм се сблъсквала назад във времето. Единият ми е на 1во място в класацията за най-добра свалка - вечеря на свещи, която беше приготвил сам. Абе, бая се беше постарал на първата ни официална среща 😄😄😄 пазя хубави спомени, ама вероятно защото не сме съжителствали заедно пък и не бях особено влюбена 😄 А другият е баш такова дърво като сегашния. От 14 години се познаваме, вървеше ми след задника като кученце, ожени се, разведе се, аз през това време - също 😄 и тая година дойде до моя град да се видим на по бира, след 12 години 😁 И знам, че не е просто така случайно да е дошъл, ама както и тогава, нямам особено силен интерес и си останахме с бирата 🤪

# 159
  • Варна
  • Мнения: 31
Хей, къде изчезнахте всички? Нищо ли не се случва с някой луд Телец?
Аз моят го блокирах без предупреждение и сега се чудя това наистина ли е края или ще има трета част?? Блокирах го, защото като го приех втори път, отначало беше много мил и после стана апатичен и се прави на безразличен и една сутрин осъмна с блокаж.
Като знам какъв е надут си мисля, че това е краят...

# 160
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моят екс Телец също отдавна съм го блокирала. Което не го спира да напомня за себе си на единственото място,  на което не е блокиран - тел. ми номер. Да звънни - не смее, но пуска смс-и навръх празници, които съдържат повече от стандартна честитка. Bowtie

# 161
  • Мнения: 5 998
Здравейте и от мен!
Изчетох темата с интерес, защото отскоро излизам с мъж Телец, а не съм имала задълбочен досег с тази зодия и ми беше любопитно да се информирам малко 😁
Доста от прочетеното откривам и в моя Телец - бях впечатлена колко е настъпателен (в рамките на 1 седмица ми писа, излязохме 2 пъти и накрая ме целуна, предвид че съм с малко дете и времето ми за такива неща е доста ограничено 🤪)
За момента е безкрайно търпелив и разбиращ, постоянно иска да знае какво се случва с мен, говорим и доста за мен като цяло, даже той някак остава на заден план (а аз преди съм била с Лъв и това да говорим основно за мен ми е много далечно 🤭)
Имам чувството, че предпочита разговорите да не се въртят около него, въпреки че ми е споделял и доста лични неща, но в повечето случаи, ако го попитам.
Много ми беше станало приятно, че е споделил на най-близките си приятели, че има интерес към мен, още преди изобщо да сме разговаряли.
Работи много, находчив е, постоянно мисли с какво още да се занимава, даже понякога си мисля, че работата му е на първо място. 🤭 Не е много по писането, въпреки че се опитва, но ако има много работа или е в движение често забравя да пише или звънне цял ден.
Не е особено романтичен, въпреки че за първата ни среща той сготви, каза, че не бил готвил за друга жена, което ме изненада леко, не знам дали не ме е поизлъгал 😁
Понякога ми казва колко съм му важна, ценна, колко му е хубаво с мен, но в общи линии не е много по тези приказки. Веднъж ми беше казал, че е влюбен в мен, но ей така между другото, все едно ми казва, че отива за вафли до магазина. 😁 Иначе определено обича физическия контакт, все е залепен за мен.
Много ми угажда, но не ми ходи по свирката, нещо реши или науми ли си - край.
Това се сещам за около месец и половина връзка, като има друго ще допълвам, дано се развие темата.

ПП: Аз съм козирог. 😇

# 162
  • София
  • Мнения: 38 476
Всичко е много типично за Телец. Само един съвет - изчакай.

# 163
  • Мнения: 5 998
Само един съвет - изчакай.
Това прозвуча като предупреждение, че нищо добро не ме чака 😁

# 164
  • Мнения: 7 408
Ако чакаш романтика- няма да я получиш.Там всичко е Аз колко пари изкарвам, Аз, колко съм добър.
В същото време правене на сметка, ти колко изкарваш, ти защо се обличаш така, какво ядеш, какво правиш?
Даване на наклон, как да живееш, дишаш и ако може всичко да не му струва и стотинка.

# 165
  • София
  • Мнения: 38 476
И малко повече Лов бомбинг в началото, както вече е забелязала.

# 166
  • Мнения: 5 998
Не говори за пари, питала съм го и никога не е коментирал с точност колко печели, нито е влизал в обяснения колко му струва това или онова.
Аз романтика не очаквам, даже не си падам и по супер романтични мъже - прекалено сладникави ми идват. Ама едно цвете понякога няма да откажа 😉
Веднъж се "пошегува", че не той ме е спечелил, а аз него.

ПП: Момичета, и двете ми се струва, че не сте много фенки на мъжете телци 😁

# 167
  • Мнения: 18 298
Ма как ги питате мъжете колко печелят на месец връзка? Joy Аз ако ме пита гадже колко печеля, няма да ми стане хубаво. Все едно си прави някакви сметки добра партия ли съм, не съм ли. Това е нетактичен въпрос и не е останал незабелязан, просто още е в емоционалното начало на връзката и го е подминал.

# 168
  • Мнения: 7 408
Ние не питаме, те се интересуват.

# 169
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз доста съм се парила с Телци.
Между другото, признавам си, наскоро просто се заядох с един и той ме блокира. 😁

# 170
  • Мнения: 5 998
Не съм го питала директно "Колко печелиш" или "колко имота имаш", даже не ме интересува, но съм го написала все едно сме седнали и съм започнала да нищя банковите му сметки 😇😁
Някои неща ги е споменавал в разговор, но без да акцентира върху тях, просто мимоходом, съответно аз съм задавала 1-2 въпроса допълнително, но като виждам, че не се чувства комфортно и не ровя.

# 171
  • Мнения: 7 408
Добре де, ти си също земна и има вероятност да си паснете.
Но, сама ще се убедиш, че никак не е ларж и паричките са му много важни.

# 172
  • Мнения: 18 298
Лошо няма. И за Козирога са важни. Много добра комбинация.

# 173
  • Мнения: 40
Вижте сега...телец-Телец! Че най-важните им неща са пари,секс и храна обединява всички, НО да не забравяме,че среда, възпитание, пример на родители, а и че дори отношението на човека отсреща им влияе (както на всички ни де). Също бих се и съгласила за романтичните жестове и приказки. Както той сам си казва "Романтичен съм като чувал с картофи" Grinning и за мен слава Богу,че от велики приказки съм се наслушала :  за мен е доста по-важно,че прави много неща за мен и детето ми, от подарено цвете или да ми подаде палтото. И щом аз Прекрасния,мил и любящ Grinning Близнак успявам да меля брашно не само вкъщи, ами и на работа с този мой Телец - има светлина Stuck Out Tongue

# 174
  • София
  • Мнения: 874
Нещо тая история не ми харесва. Да говориш само за теб е лошо, не знаеш за в бъдеще как казаното може да се ползва срещу теб. След месец и влюбен - червен флаг. Един от многото.
Внимавай с този!

# 175
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Точно.

# 176
  • Мнения: 5 998
Писала съм, че той също ми е споделял доста лични неща, не споделям само аз.
Прочетох за love bombing-а и доста от нещата звучат резонно, но има и такива, с които не бих могла да се съглася. Или това, че човек не може да се усеща влюбен след месец-два-три от началото на връзката. Аз на моя бивш (Лъв) още на втория месец исках да му родя дете, буквално бях луда по него (нещо много нетипично за мен, тъй като ние сме доста трезвомислещи 😁)

# 177
  • Варна
  • Мнения: 31
Моят горчив опит с единствения Телец е, че като те хареса се втурва през глава да те ухажва, споделя, закриля... И след няколко месеца му пада ентусиазма, започва на заден и един ден изчезва.
При мен поне така стана. Точно когато ме убеди, че трябва да се влюбя в него и се изпари. Ревах много, тогава и влязох в тази тема. Открих тук колеги по съдба. Минаха 2 години и се върна. Радост голяма беше. Мина 1 година в голямата радост и сега пак изчезна 😆😆
Но този път го блокирах навсякъде, защото не го смятам повече за надежден човек. Това е един дрънкалник и нищо повече. Чух, че страдал за мен...напивал се и тук там подхвърлял нещо 😆
Защо? Сам изчезва, сам страда, сам се връща...
Май обичат драмата и да е трудно, а?
Още имам чувства към този уж сериозен, а несериозен мъж, но след като го блокирах, това е зверска обида за него и тук тази има-нема история приключи 🤷‍♀️

# 178
  • София
  • Мнения: 874
Грешка е да се върнеш при човек, който те е напуснал сам. Имайте малко себеуважение.

# 179
  • Мнения: 18 298
Това, за което все пишете, че първоначално Телецът е много напорист, а после се отдръпва, според мен си има своето обяснение. В началото мъжете от тази зодия (непознавайки жената) някакси я идеализират, в смисъл приписват й качества от образа в съзнанието им на идеалната жена. Съответно са много ентусиазирани. После идва опознаването и осъзнаването, че тя си е човек със своите предимства и недостатъци, и тогава става бедата. Grinning Той е потресен как така недостатъци. Идеалният образ става по-земен. Тогава явно се отдръпват Телците. Ако този момент се преодолее, връзката става дълготрайна. В случай, че това, което е видял, е неприемливо за него, нещата приключват там. Ако са на кантар тези неща, които го отблъскват и тези, които го привличат, сигурно се появява това появяване и изчезване, за което разправяте.

# 180
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тези Телешки кантари...не седмица, не месец, не половин година, а мнооого години иде ми-дойде ми. Жени да бяха - по-лесно щяха да решат 😀 Звучат като едни безконечни цикли, в които се редуват ентусиазъм и разочарования....до пълна шизофрения....

# 181
  • Мнения: 144
Нещо тая история не ми харесва. Да говориш само за теб е лошо, не знаеш за в бъдеще как казаното може да се ползва срещу теб. След месец и влюбен - червен флаг. Един от многото.
Внимавай с този!

"След месец и влюбен", това направо си крещи, че червеният флаг е тлъст и огромен.

# 182
  • Мнения: 246
Аз само ще отбележа,че моя опит с жените телец показва същото-изчезват без обяснения и се появяват след време.Та,си е до слънчевия знак,а не до това дали е мъж или жена конкретно това,според мен.
Иначе...Козирог и Телец е хубава комбинация безспорно за начало,но не е гаранция...

# 183
  • София
  • Мнения: 38 476
Имам една приятелка Телец. От време на време е супер пич, от време на време изчезва. Преди два месеца ме блокира. Защо - и до сега не знам.
Много типична представителка - секси, много любвеобилна, уж земна и разумна, но истерията дебне зад ъгъла.

# 184
  • Мнения: 2 146
Леле, хора, в шок съм след тази тема 😂 Сещате се, че няма как да прочета 20 теми, затова дойдох директно в тази. Никога не бях имала досег до телец, дори и приятели нямах, та да имам наблюдения някакви. Единствено от себе си, и аз съм теле. Все си мисля, че би трябвало характерите ни да си приличат доста, да да знам-за мъжете, жените, възпитанието, средата и тн. Но има някакви основополагащи черти, характерни и за двата пола-чревоугодничеството, ината, своенравието, любовта към парите и пороците. Ама дайте и нещо хубаво де, в моя топ 3 антиконти  мъжки зодии винаги е стоял скорпиона, следван плътно от девата, та винаги съм мислела, че телеца е от готините. Не ме отчайвайте, дайте и нещо готино, което обаче да не изчезва с времето.
Че и сина ми умишлено теле го правих 😂

# 185
  • София
  • Мнения: 38 476
Е добре де - хубав секс, ама и той изчезва с времето.
Тъй като имат силно собственическо чувство, държат на семейството. Ако не са стиснати, може и да се живее добре с тях. Стига да има кой да им търпи драмите.
Аз пък много харесвам Скорпионите.

# 186
  • Мнения: 2 146
Рокси, застреля ме. За секса -не знам, не сме стигнали още до там, на мен все на огнени ми "вървеше" досега и не знам "земния" секс дали няма да ми е скучен 😁😁 За краткия период съм с хубави впечатления, виждам много черти и от моя характер в него, ако реши по някое време да си мерим драмите и инатите, няма проблем. Лошото при мен е, че много търпя. Мога да изтърпя всяка помия на света с години. Ще пробваме, ще видим. При мен го има и това, че аз второ семейство и повече деца не искам, та можем да останем само на хубавата част.

# 187
  • София
  • Мнения: 38 476
Ами възползвай се! Само да няма ревност, останалото бива.

# 188
  • Варна
  • Мнения: 31
За краткия период съм с хубави впечатления, виждам много черти и от моя характер в него, ако реши по някое време да си мерим драмите и инатите, няма проблем. Лошото при мен е, че много търпя. Мога да изтърпя всяка помия на света с години.
Ще търпиш с години, ако стои нашия пич. Повечето изчезват след няколко месеца като им мине кефа от лова и завоюваната плячка...

Е добре де - хубав секс, ама и той изчезва с времето.
2 месеца и спира с доказването 🤮

# 189
  • Мнения: 2 146
Еее стига де, отказахте ме 😁

# 190
  • Мнения: 921
Четох , че са най - верните мъже в зодиака

# 191
  • Мнения: 2 146
Сигурно са верни за месеца и половина, през който им трае еуфорията 😁

# 192
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Четох , че са най - верните мъже в зодиака
Верни на себе си....това са имали предвид в статията 😁

# 193
  • Мнения: 144
Аз съм някакъв магнит за телци. Само такива ми налитат. От всички само един не е бил обвързан. Другите са ако мине номера. Толкова за верните телци...
Също съм се чудела на писания, че са една от най-вярните зодии. Незнам на база на какво е създаден този мит. Би било интересно ако има разбиращи от астрология, да споделят. Може би това, че колкото и да хойкат, накрая се прибират вкъщи. Трудно развалят семейството си.

# 194
  • Мнения: 2 146
Мъж Телец
Луна-Стрелец
Венера-Телец
Марс-Овен

Жена Телец
Луна-Везни
Венера-Телец

Стрелеца на него му дава оптимизма и вятърничавост лека, овена е ясен. Как ви се струва тая комбинация?

# 195
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Твоят Марс къде е? Меркурия и на двамата?! Асценденти?

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 08:35 от Джулая

# 196
  • Варна
  • Мнения: 31
Моят супер верен и сериозен Телец, установих че лъже за спорта и може да изчезне във всеки момент. Когато той ме търси всичко е наред, когато обаче аз го потърся все е обран, лаконичен и даже груб... После вика, че аз въобще не го търся. Питам го нещо конкретно, почва да върти очите, да се чеше нервно... и все ме излъже. Сега пак изчезна от няколко месеца и вече ми писна. Ако се върне трети път, вече няма да е същото... Много го обичах, вързах му се на гръмките приказки, че ме обича до края на света, ама НЪЦ 😆
Явно зора е бил да ме свали, а после му е станало скучно. Друго обяснение нямам. Първият път умрях като изчезна. Сега изчезва за втори път, но не страдам, този път го очаквах. Само съжаление изпитвам, защото можеше да бъде хубаво, да имаме пълноценна връзка... Не сме на 15 години...
Ама явно човека обича лова. Твърди че не е така, но това показва с това тъпо поведение 🤷🏻‍♀️

# 197
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Какво значи "ако се върне трети път, няма да е същото"??? Мислиш да го прибираш още и да си въртите същите цикли докато и последният грам чувства у теб изчезне и вече ще си чиста пред съвестта си, че наистина сте приключили?! Щом имаш това време и сърце....

# 198
  • Варна
  • Мнения: 31
Какво значи "ако се върне трети път, няма да е същото"???
Нямам никакво намерение да му се вържа трети път. Това имах предвид.
Защото като се върна предния път го посрещнах с бъклица и дрян. Помислих, че и двамата сме обмислили достатъчно чувствата си и те са надделели. А то нищо и никакво.
Няма да е същото, трети път няма да има. Не му вярвам на нито 1 дума, не го харесвам толкова колкото преди, не го и уважавам...

# 199
  • София
  • Мнения: 38 476
По принцип аз не съм фабрика за рециклиране, тъй че боклучави връзки не рециклирам.
Случвало се е да се видим с бивши, кафе, секс даже, но не и надежди за повторно продължение.

# 200
  • Мнения: 2 146
Джулс, довечера ще видя Меркурия в твоята таблица, моят асцендент е Скорпион, неговия не го знам, ако го питам за часа, ще ме помисли за луда 😁

# 201
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулс, довечера ще видя Меркурия в твоята таблица, моят асцендент е Скорпион, неговия не го знам, ако го питам за часа, ще ме помисли за луда 😁
А, недей, недей. Че като четеш как са склонни да офейкват Телците - да не вземе да се омете преди сам да стигне до извода дали си луда 😁

# 202
  • Мнения: 2 146
Аа прав му път.
Редактирам.
Меркурий при мен-Овен, Марс-Козирог.
При него Меркурий-Телец, Марс-Овен. Само рога и копита 😂😂

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 20:32 от *JustMamma*

Общи условия

Активация на акаунт