Бихте ли останали в подобен брак?

  • 15 394
  • 396
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
Дени Дени, абсолютно на всякакви роднини по кръвна и съребрена линия ще заявя категорично - окаченото таванче, ламината, щорите, належащи ремонти на сервизни помещения и прочие въпроси от битов характер са нищожни пред необходимостта от спокойствие на бременната.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 031
Още бяхте гаджета, когато пускаше теми и ти казвахме, че така ще са нещата. Ти си оставаше с него. И то не веднъж.
И сега ще си останеш.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 062
Още бяхте гаджета, когато пускаше теми и ти казвахме, че така ще са нещата. Ти си оставаше с него. И то не веднъж.
И сега ще си останеш.
Не помня, може ли резюме?

# 18
  • Мнения: 7 245
Ти си знаеш защо го обичаш и защо живееш с него. Маминото синче за мен винаги е бил Анти мъж номер 1. Ама хората сме различни.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 031
Събираха се, разделяха се. Родителите му сума време уж се изнасяха, пък се връщаха. Тя си ходеше у тях, той не искаше, че май имаше тя някаква котка. Родителите му не даваха младите да преобзавеждат без тяхно одобрение. Дълги и широки бяха.
От самото начало не вървят нещата и ме е яд, защото Дени звучи като мило момиче, но любовта е сляпа.

# 20
  • Мнения: 111
Още бяхте гаджета, когато пускаше теми и ти казвахме, че така ще са нещата. Ти си оставаше с него. И то не веднъж.
И сега ще си останеш.
Не помня, може ли резюме?
Докато сме били във връзка, не съм пускала теми. Общо взето преди година започнаха нашите проблеми.

# 21
  • София
  • Мнения: 13 031
В такъв случай друга Дени е пускала абсолютно идентична история. Възрастта, къщата, жилището, всичко съвпада 1 към 1.
Жалко, че не е единичен случай.

# 22
  • Мнения: 7 388
Леле,  като те чета и косата ми настръхва.
Как можа бе, момиче да не  видиш, че това не е мъж, на който можеш да разчиташ.

# 23
  • Мнения: 12 725
Права е Обич Синеока: след като си бременна, доколкото прочетох в историята - отдавна чакана и желана бременност, опитай това да е приоритет. Пък като се появи бебето, живот и здраве, ще го мислиш. Не си образувай сега нерви.
А за парите, каквито и да са ти доходите, покрай майчинството ще намалеят, а и мъжът ти все ще помага покрай бебето, когато не се налага да води мама на шивачка. Wink
Наистина, оглеждай се, ослушвай се, но решавай по-нататък, като се уталожат нещата.

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 18:04 от Uncommon

# 24
  • Мнения: 3 841
Лошо! В кой месец си?
За мен маминият син също е адски антипатичен вариант, бих загубила уважение. А аз загубя ли уважение, ясно е какво следва.
Разбирам да помагаш на родителите си, но да се оставиш да те командорят, манипулират и живеят твоя живот- прекалено е!
Защо не намесиш твоята майка ей така за майтапа, да видиш как ще реагират. Да кажеш мама каза така да направим за бебето или къщата…
Но първо трябва да помислиш за детето си и за псих. си здраве! Обясни на твоя тюфлек, че ви вреди с поведението си! Той разбира ли го?

# 25
  • Мнения: 7 388
Едва ли го разбира, майка му е най- важната.
Ма, защо тръгнал семейство да прави, като няма топки, в това е въпросът.

# 26
  • Мнения: 1 522
АМи преди да забременееш, трябваше да пуснеш женските тестове за такива неща.

Трябваше да поживеете година, две заедно. И щеше да видиш тези неща.

# 27
  • Мнения: 1 445
Стой си в твоят апартамент, не се връщай в неговият, спри да даваш от твоята заплата за ремонти. Кажи му да избира между теб и мама.

# 28
  • Мнения: 111
АМи преди да забременееш, трябваше да пуснеш женските тестове за такива неща.

Трябваше да поживеете година, две заедно. И щеше да видиш тези неща.
Живяхме над година и половина заедно.

# 29
  • Мнения: 1 793
Изчакай спокойно да родиш и детето да стане поне на година и тогава решавай.През това време прекрати да финансираш всякакви ремонти и др. подобни.Имаш и предлог-разходите по детето.Щом  си имаш апартамент и живи родители,няма нищо страшно.

Общи условия

Активация на акаунт