Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Да си призная, аз също си помислих някои работи, ама да чукам на дърво.
Дано да разсъждавам в грешната посока.

# 16
  • Мнения: 3 268
Преди 3 дни гледах предаването и казаха ,че имало много обаждания за Дарина и помолиха да не се обаждат повече,защото това желание отвало на финал и нямало нужда от още обаждания.Лелее,ако тия от играта са някакви измамници и са видяли,че това желание явно ще спечели и ще пребори техния човек,направо нямям думи...

# 17
  • Мнения: 959
Зечова е писала в темата за Дари,че самия Борислав е отказал да участва за това желание.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Зечова е писала в темата за Дари,че самия Борислав е отказал да участва за това желание.
Shocked Ъ?

# 19
  • Мнения: 6 472
РЕВЕ МИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 20
  • Мнения: 15 619
И сега какво????????????????????????????????????????????????????????????

# 21
  • Мнения: 6 472
Сега духаме супата #Cussing out Ще откача от яд! Най тъпото е че бях намерила човек и въпросният борислав ни изправари просто със секунди за пускане на желанието #Cussing out

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Тъпо... Не мога да разбера защо се отказва?! Какви са причините за това и къде му е акълът на Борислав?!

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бил казал, че не по собствено желание участвал в играта... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 6 472
Добре намерих човек който по собствено желание ще участва в играта. След малко ще го регистрира ме!

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Бил казал, че не по собствено желание участвал в играта... Rolling Eyes

Супер... Нещо ми се върти като далавера цялата история, но може ли да има подобни безбожници?! Да използват подобна цел да трупат пари... Не знам. Много ми е мъчно!!!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 634
Бил казал, че не по собствено желание участвал в играта... Rolling Eyes

Супер... Нещо ми се върти като далавера цялата история, но може ли да има подобни безбожници?! Да използват подобна цел да трупат пари... Не знам. Много ми е мъчно!!!

 Shockedтова момче добре ли е.как може такова нещо,знае ли изобщо какво прави .Много съм ядосана-нямам думи #Cussing out

# 27
  • Мнения: 3 268
Добре намерих човек който по собствено желание ще участва в играта. След малко ще го регистрира ме!
едва ли ще успеем този път,това да не е концерт по желание.Тоя малоумен ли е,кво му е.Кой ни на го набуто тоя идиот #Cussing out

# 28
  • Мнения: 6 472
Казвайте какво правим!? Имам номер, имам регистрация, имам сигурен човек, мога да напиша желанието!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 634
Кой познава това момче,не може ли да му обясни колко е важно да не се откава-все пак става въпрос за дете #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт