Имали ли сте подобни пристъпи

  • 6 186
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Живея в малък град,едва ли друг лекар ще каже нещо различно,те са си като по калъп.Благодаря на всички,които се включиха,явно малко съм чела за тия панически пристъпи,защото сега си намирам почти всички симптоми SadЩе потърся някалъв вид онлайн помощ,дано да има нещо подобно.
Не мога да се сдържа да попитам-Лиска,какъв е проблема?Обясних защо писах в клюкарника,бях много уплашена,писах повече за подкрепа и успокоение,момичетата споделиха...

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Били, не се притеснявай. Минавам през това и аз.

# 17
  • Мнения: 1 937
Били, Лиска така изразява подкрепата си.
Понякога като те тупнат върши повече работа.
Извинявам се на Лиска, че адвокатствам...

Аз имам подобни пристъпи, но на недостиг на въздух.
След купчина изследвания и чудесни резултати - останах без отговор.

Потърси психолог!

# 18
  • Мнения: 276
Е на тва му се вика нервна криза! Нарушена вегетативна нервна система. Супер гадно но за щастие само усещане без да имаш конкретно заболяване! Не се шашкай отиди на невролог. Прави се едно изследване нарича се ЕЕГ и показва директно проблема.

# 19
  • Мнения: 936
Имала съм пристъпи като на Verdad. Започва със стягане в гърлото и после недостиг на въздух.
По-често докато бях студентка. За последните 6 години са били не повече от 3-4. Лекарите не ми казаха от какво може да е .

# 20
  • Мнения: 312
Не се шашкай отиди на невролог. Прави се едно изследване нарича се ЕЕГ и показва директно проблема.

тц. еег е запис на мозъчната дейност. нищо няма да покаже. освен ако няма епилепсия...
не е за невролог тая работа, а за психолог или психиатър.

# 21
  • Мнения: 276
По повод цитата на Баба Яга - Не смятам да заблуждавам който и да е! Изживяла съм го същото и съм минала през сумати изследвания. Последното от които беше ЕЕГ. При него стана ясно какъв е точно проблема. Но казвам че не съм лекар и последната дума е именно на специалист.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Разбирам те и си мисля, че консултации с добър психолог /психиатър/ ще решат проблемите ти.
Сигурна, съм че си в някаква дупка /криза/ и че лесно ще излезеш от това положение.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 424

Точно същото не мога да твърдя,че съм преживяла,дано не  се случва  Praynig  Според мен е най-вече на психическа основа, от стрес,но няма лошо и изследвания да си направиш,за да си спокойна  Peace
Дано не се случва повече  Hug

# 24
  • Мнения: 2 386
Паническо разстройство - има достатъчно информация и на български. Аз съм с такова от 6 години. Поговори пак с лекаря си, добре е да вземеш мерки навреме, за да не хронифицира.


Същата съм. Cry Дона,мир!Това е нещо,което може да ме накара да те заобичам,ама много  Heart Eyes /аз съм altruism,btw/

по темата: Мило момиче,това са панически атаки и НЕ са нещо нормално,когато ти се случат повече от веднъж-два пъти!Особено важно е да не си мислиш за това,че биха могли да се повторят и да живееш с този страх.Отиди при специалист и сподели докато е време.За съжаление понякога е много трудно да се установи причината /като при мен/ и съответно лечението е по-дълго.Но помни-от това не се умира!И се лекува!И нищо лошо няма да се случи,освен,че ще се чувстваш зле от собствения си страх..само ако го позволиш!Поздрави и горе главата!

# 25
  • Мнения: 1 455
И аз имах преди години такъв проблем.Бях на 17 и съм имала дни почти всеки ден ми се случваше.За около 2-3 минути цялата изтръпвам и започвам да треперя и съм неадекватна.Приятеля ми се стряскаше доста.Не потърсих лекар,но с годините проблема отшумя.Вече нямам такъв проблем.Тогава си мислех по едно време,че имам ясновидски способности и се опитвах да ги разгадая Joy

# 26
  • Мнения: 1 732
...Действа като антидепресант.

Мисля, че трябва да отидеш на психиатър!
Ще се обоснова. След като родих и аз получих сърцебиене. 100-120 удара в минута бяха нещо нормално. Съчетано с повишена тревожност и задъхване. Ей така, от нищото. После започна безсънието...
Не искам да те плаша, но може да са симптоми на ПР (паническо разстройство).
Моят док е твърдо против деанксита! Аз пия стимулотон вече 8 месеца и пулса ми се нормализира постепенно. Сега е около 75-80.
Разгледай тук! Пожелавам ти да не е това, но знае ли човек...

http://forum.rozali.com/viewforum.php?f=8&sid=a9f3e87a3f3c3e … d5b35b97316238344

# 27
  • Мнения: 293
eй са, сама се накисвам.. Начи, има едни алтернативни медици, дет го оправят туй, ПР, ма кво да се обяснявам, като препоръка не мога да дам.

И на лс не казвам.. Пуснете едно гугле.. и помислете.

(не казвам, щото гаранция нема, но все пак, понеже съм скрит алтруизъм и аз Mr. Green, да ви понасоча)

# 28
  • Мнения: 1 732
eй са, сама се накисвам.. Начи, има едни алтернативни медици, дет го оправят туй, ПР, ма кво да се обяснявам, като препоръка не мога да дам.

И на лс не казвам.. Пуснете едно гугле.. и помислете.

(не казвам, щото гаранция нема, но все пак, понеже съм скрит алтруизъм и аз Mr. Green, да ви понасоча)

Кажи дееее!

# 29
  • Мнения: 2 386
eй са, сама се накисвам.. Начи, има едни алтернативни медици, дет го оправят туй, ПР, ма кво да се обяснявам, като препоръка не мога да дам.

И на лс не казвам.. Пуснете едно гугле.. и помислете.

(не казвам, щото гаранция нема, но все пак, понеже съм скрит алтруизъм и аз Mr. Green, да ви понасоча)

 Whistling ooooh! Laughing  GrinningHug Hug
Сподели ми...

Общи условия

Активация на акаунт