Правили ли сте си ХИВ-тест?

  • 16 100
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 140
Да,когато сключвах граждански брак и още веднъж когато разбрах че съм бременна.И двата пъти ми казаха че е задължително и не съжалявам че съм ги направила.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 958
Да. Когато се омъжвах /преди 12 години/ -СПИН и Васерман.
Същите изследвания ми направиха  при втората ми бременност преди 3 години/както и при повечето от вас/.
И си мисля/ и се надявам/ ,че повече няма нужда ... Wink

А имам въпрос : 6 години ли е инкубационния период на СПИН ?

# 62
  • Мнения: 920
Когато аз се омъжвах и бременеех, такова явление нямаше. Както и педерасти. И презервативи.
Когато вече като свободна жена/разведена/ предложа презерватив, в много случаи ми отказват. И аз отказвам.

Радвам се, че младите са научили много. Бях впечатлена от разказа на млад човек - много бях пиян, ще ...., като се протегнах за презерватива, паднах от леглото. 

# 63
  • Мнения: 2 663
Ами да.Първия път просто ей така , профилактично.Една приятелка, която не е от София, но живее тук ме пита дали знам къде може да си направи и като и обясних ме помоли да отидем заедно да и пази страх.Отидох и като ме замоли и аз да си направя с нея , ей така само и само да не се чувствала самма- как да и откажа.Даже още не съм си взела ресултатите , а това беше преди 3 години , може би.- Това ми беше втория път!
През бременността пак ми правиха, ама то си е задължително.

# 64
  • Мнения: 1 416
Абе, хора, не е задължително през бременността...  Wink Много от нас не са си правили!  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 9 990
Предполагам, както повечето-правих го за медицинското ми за брак, после-преди раждането на дъщеря ми, сега, живот и здраве, когато родя втората щерка, пак ще си направя.....Апропо-един от документите, който ми искаха в болницата при постъпване за раждане беше именно тест за Спин, незнам колко не е нужно или е нужно, но ми искаха, направих си го чинно. Peace

# 66
  • Мнения: 667
И аз през бременността не съм правила, но като сключвах гр. брак - да

# 67
  • София
  • Мнения: 2 876
два пъти доброволно съм си правила - единия път като дарявах кръв ми искаха бележка преди туй и втория път, ей така - профилактично
а като се жених - не съм, като бременеех - също  Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако при сключване на граждански брак се иска,значи съм си го правила.По други причини НЕ ,не ми се е налагало.Надявам ,се и за в бъдеще да е така!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, като забременях

# 70
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, веднъж като задължително изследване през бременността.

# 71
  • Мнения: 3 405
Два пъти, при първата и при втората бременност.

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За да се сключи граждански брак, задължително се прави и такъв тест. По време на бременност също е задължително. Може да са ви правили (заедно с кръвната картина и пр. ) и просто да не са ви казали, защото всичко е било наред.  Peace

# 73
# 74
  • Мнения: 239
Да, ако нямаш те вкарват в изолационна зала за раждане, поне в Шейново е така.

Общи условия

Активация на акаунт