Въпрос за СПИН

  • 18 732
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 457
Въпросът ми е сериозен и искам вашето мнение.
Днес една приятелка ми сподели нещо много притеснително. Вижда се от 2 месеца с един мъж, който доскоро е живял във Франция и в момента е съдружник в една фирма. Преди някалко дена, съдружникът му се обадил на моята приятелка и и казал, че иска да говори с нея, но не по телефона. Определят си среща, виждат се и тогава той и казва, че със сигурност знае, че този мъж с когото тя се вижда е заразен със СПИН #Crazy. Просто искал да я предупреди, пък тя да си решава ще продължава ли да се вижда с него или не. Значи... досещате се колко е объркана и притеснена. Хубавото обаче е, че за щастие всичките им контакти са били с презерватив. Въпреки всичко, тя се е побъркала от притеснение и не смее да си направи тест Rolling Eyes. Дали пък обаче, аз си мисля, този не я е излъгал нарочно Thinking. Не за друго, а защото този "французина" харчи луди пари по нея и тя ми каза, че даже взимал от служебните пари за да и купува неща които е поискала. Та мисълта ми е, съдружникът му да е видял, че тази връзка е в ущърб на съвместната им работа и да е решил да я разкара от хоризонта, казвайки и такова страшно нещо, което би накарало всеки човек да се отдръпне.  Вие как мислите?

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 19:59 от $hantalche

# 1
  • Мнения: 4 916
Какво значение има какво мислим ние? Да си прави изследване, фаща го и него за ушите и двамата си пускат проби. Пък после като видят кой има и кой няма, да започват да бистрят съображенията на другия.

# 2
  • Мнения: 562
Ние няма как да знаем. Единственият начин да се разбере истината е, като въпросният господин (а за всеки случай и приятелката ти), си направи тест.
В такава ситуация бих споделила на "французоина" за случката, като го накарам да си направи тест. Ако той откаже - зарязвам го на мига (независимо дали наистина е заразен или не), като си правя тест сама за всеки случай.
Какво ще стане с него и "доброжелателя" ми не ме интересува - сами си подливат вода, сами да се оправят. Редно е и двамата да са наясно.

Разбира се, има вариант да му каже, че държи, когато поддържа сексуални контакти с някого да си направят тест заедно. Ако се съгласи и му няма нищо, тя ще реши как да действа (дали да му каже за проведения с другия разговор или не), а ако откаже или излезе серопозитивен - пак тя си знае.

А това, че приятелката ти знае за служебните пари, които "французоина" взема, за да изпълнява желанията й, ми говори много зле и за нея. Всъщност ... говори ми зле и за хората, които се наричат нейни приятели. Съжалявам ... Не че ти пука.  Peace

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бахти драмите.
Приятелката ти да си направи изследване и да го пита право в очите.
Едва ли "изповедта" заслужава тема във форума  Tired

И се пише "със СПИН"

# 4
  • София
  • Мнения: 7 990
Първо изследванията и после да мисли всичко останало.

# 5
  • Мнения: 796
сори, ама ние как можем да знаем това? Пък и мнението на някой форумец едва ли ще помогне на приятелката ти. Да си направи тест и това е Peace

# 6
  • Мнения: 2 457
Ужасно  много ми се иска да я успокоя, все си мисля, че този я е излъгал. А и след като е взимала предпазни мерки, вероятността е нищожна, нали Praynig

# 7
  • Варна
  • Мнения: 957
Каквото и да мислим, без тест няма да се мине. Хващай я за ръчичка и я води, щом я е страх.

# 8
  • Мнения: 420
Страховито звучи, истина или не. По-добре наистина да си направи изследванията. Съдружника какви съображения има вече е продължение с други последствия.
Една приятелка така я разделиха с гаджето. Само че беше "доброжелателка" и беше измислена венерическа болест. Всичко си беше чиста проба ревност. Но тя насмете първо гаджето, след това "доброжелателката", а след това си изрева очите, че не попита като хората, а фуча като хала на невинна глава.

# 9
  • Мнения: 1 174
Мисля, че двамата съдружници са гейове, и онзи ревнува от приятелката ти ....  Whistling
Сценарии колкото искаш може да има, но това е сериозно, говорим за болест, която е смъртоносна.
От това, което пишеш, приятелката ти доста празноглава ми се струва  ooooh!
Щом са били с презерватив, вероятността е нищожна, да.

# 10
  • Мнения: 22
Ако сега  си направи тест приятелката ти, той ще е отрицателен.
Трябва да минат няколко седимци и тогава.
Най - добре би било да говори с въпросния господин.

# 11
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ако бях аз, отивам и си пускам тест моменталически. Страх, не страх... трябва да се знае истината. Казвам на французина за разговора с другия и го съветвам/замолвам също да си направи тест. От там на сетне са възможно много варианти...

# 12
  • София
  • Мнения: 7 990
Няма как да я успокоиш преди да си е направила тестовете. А и не е нищо страшно, става за 2 дни.
Вместо да се чудиш какво да й говориш, направи й компания до някоя лаборатория и така и на нея да й е мирна главата.

# 13
  • Мнения: 22
Ужасно  много ми се иска да я успокоя, все си мисля, че този я е излъгал. А и след като е взимала предпазни мерки, вероятността е нищожна, нали Praynig

Да, вероятността е нищожна, по малка е дори с тази да я блъсне кола...и все пак, това не е успокоение...

# 14
  • Мнения: 562
Ако сега  си направи тест приятелката ти, той ще е отрицателен.
Трябва да минат няколко седимци и тогава.
Най - добре би било да говори с въпросния господин.

Това е така. Разбира се, зависи от кога е с него, а и щом винаги са били с презерватив, не се знае дали "пробивът (ако има такъв) е станал още в началото или "вчера".  Peace

А също и с медицински лица, с които да обсъди кога е редно да си направи теста!  Peace

Ако той си прави тест от бързите, безплатни, тя задължително трябва да е с него, за да е сигурна, че й казва истината. А ако си прави платен тест в лаборатория, задължително трябва да види резултата в писмен вид с мокър печат, като е добре да е била с него по време на вземането на кръвта и по време на получаването на резултатите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт