До мамите който са раждали норамално и имат / имали шевове

  • 11 916
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 667
И моите конци бяха разграждащи.
Промивах се само със смрадлика и за 2-3 дни се нормализираха нещата

# 16
  • Мнения: 1 284
и аз бях с разграждащи се конци,  промивки със смрадлика си правих само
мен в болницата всеки ден ми правиха тоалет / промивка и ми слагаха от прахчето за рани/ и се оправих много бързо

# 17
  • Мнения: 5 401
Честито малечка и от мен! Да е здрава, послушна и прекрасна!   bouquet

и аз бях с разграждащи се конци,  промивки със смрадлика си правих само

Ще мине, гаранция!!! И после се забравя!!   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 500
Нямах нито един шев.Още същия ден си сядах спокойно на дупето.

# 19
  • Мнения: 254
На мен много бързо ми минаха болките - за 2-3 дена и после пак започна да ме боли като започнах да разнасям беба на ръце.
Тетра основно, Бивацин - макар моя гонеколог ми каза с риванол, че Бивацина много изсушавал и пиех Арника (хомеопат.) 3х 5 гранулки за бързо възстановяване.

# 20
  • Мнения: 158
да имах два шева,но те бяха с разграждащи конци и паднаха сами.

# 21
  • Мнения: 3 456
вече са ти писали за компреси или бани със смрадлика. много помага.
 Честита ти рожба !!! baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 22
  • Мнения: 475
Общо взето почти нищо не помага,докато не ти махнат конците,ако са копринени е много гадно,защото те изсъхват бързо и от това кожата се опъва,съответно боли.Много.Така че трябва да се изтърпи.Успех! newsm10

# 23
  • Мнения: 554
И при мен помогна смрадликата и Бивацин-а.
Аз също не можех да си седна на дупето около две седмици. А имах сравнително малко шевове.
Ще отмине!
Целувки на малката Вики и Весела Коледа!

# 24
  • Мнения: 6 461
Здравейте момичета искам да ви попитам какво мога да пия или да се мажа на 18.12 родих моята принцеса Виктория и ме цепиха и имам шевове нощно време немога да спя изобщо от болка  Cry даите някакъв съвет какво да пия или с какво да се мажа за да не боли толкова много и също така имате ли си на представа след колко дена падат конците Rolling Eyes.Благодаря предварително за отговорите Heart Eyes
Честито бебче  bouquet
И след двете раждания имах шевове ,на които трябваше след това да се махат конците.
Болката отминава кажи речи след като нямаш конци ,без значение дали се разграждати и падат сами или от тези които трябва да се свалят от лекар
.

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Честита рожба!
За болката можеш да пиеш Парацетамол.Не забравяй че все пак трябва време за да зарасне мястото,всички писали тук са минали по този път.С всеки изминал ден ще се чувстваш по-добре  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
И при мен помогна смрадликата и Бивацин-а.
Аз също не можех да си седна на дупето около две седмици. А имах сравнително малко шевове.
Ще отмине!
Целувки на малката Вики и Весела Коледа!

И при мен беше така, ще  мине   bouquet

# 27
  • Varna
  • Мнения: 288
Освен промивка със смрадлика и йоден разтвор си слагах и реванолов компрес и се мажех с лидокаин.До седмица ще си много по-добре Peace

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз също имах шевове и доста ме болеше близо 1 седмица не можех да стоя права от болки, а за сядане и дума не можеше да става, но нямаше кой да ми помага и се налагаше да си върша къщната работа. Страшно много ми помогнаха компресите със реванол. Слагах на един памук реванол и го носих почти денонощно (като го сменях периодично естествено, за предпочитане е да е студен), само така успявах да си върша домакинската работа и да бъда пълноценна, иначе не можех повече от 1мин. да стоя права от болки.

# 29
  • Мнения: 1 183
Честитоооо миличка,да ти е жива и здрава малката принцеса  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт