На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 205
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 373
Кое е "дървеното" пазарче?
"Младост" се води още, мисля. От спирка "Георги Петлешев" в посока Владиславово нагоре.

# 691
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 478
Подкрепям за сл.ателие"Адел"
Хубави продукти ползват, лятото имат сладоледени торти,какъвто модел искате ще ви направят.
Много детски интересни торти съм виждала.
Моята за юбилея пък все я поръчваха,с ЦСКА,но не с фондан отгоре,направиха ми много интересен завършек ,и с котка.
И другите чорбари като мен ,и те- "искаме такава,ама без котката😃."
А захарната ми котка още си стои,вече 4 години.
Мисля имат и ФБ страничка

# 692
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
То е бившата сладкарница с облачетата по стъклата.  Аз пък ги прескачам, въпреки, че са ми в махалата.
Ако някой иска да снимам нещо, пишете. След малко отивам натам.

# 693
  • Мнения: 2 091
Не пропоръчвам Краев. Наскоро си взехме торта с колегите не се хареса от никого.

По разни други поводи колеги са носили от Обнова и Атлант много вкусни торти.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Аз си оставам заклета фенка на Крамер и не ме спират нито високите цени, нито предполагаемо нездравословните съставки. А откак отвориха в Двете кули техен обект, работата стана майка плаче 🤭🤭🤭

# 695
  • Мнения: 10 919
И на мен Крамер най-много ми допадат. Имат една торта с ягодини маскарпоне, мога да убия човек за едно парче Grinning

# 696
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Еклерите, ах, еклерите... Роб съм им до живот.

# 697
  • Мнения: 1 373
За мен пък Крамер отдавна не са това, което бяха. Едно време, като имаха сладкарница на Севастопол, правеха страхотни неща. Откакто я развалиха, а другата до МУ я направиха някакъв хибрид с травъл шоп, много занижиха качеството. А такъв страхотен Шварцвалд правеха, нямаше равен.. Sob

# 698
  • Мнения: 2 091
За мен пък Крамер отдавна не са това, което бяха. Едно време, като имаха сладкарница на Севастопол, правеха страхотни неща. Откакто я развалиха, а другата до МУ я направиха някакъв хибрид с травъл шоп, много занижиха качеството. А такъв страхотен Шварцвалд правеха, нямаше равен.. Sob

+1
Абсолютно съм на същото мнение.

# 699
  • Мнения: 11 462
Извода е ясен, нищо не е като едно време.....

# 700
  • Мнения: 10 919
Чери бай Мери, например, се водят по-високо качество от Крамер, но не ми допадат и това е.. колкото и да ги хвалят.

А аз не разбрах защо Крамер се махната от Севастопол. Беше доста оборотно заведението. Сега на негово място през 4-5 месеца никнат някакви заведения, в които никой май не влиза.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 755
Хапваме торти от Чери бай Мери от ерата им , като отвориха онова забутано място в Цветния и им бяхме фенове. Ами Сори ама качеството им е под всякаква критика вече.
Маскарпонето им отдавна е премесено със сметана , а шоколадовите им мусове са си чисти кремчета тип Йоткер , Айде и те премесени. Блатовете им сухи и някак простеят на вкус вече. Нищо общо с преди на вкус.
Нямам фаворит за сладкарница, но взимаме и от Крамер и от Чери и от 2 места Левски . Поръчвам за поводи от sweet art  и Парми последните пъти.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 166
Аз категорично НЕ препоръчвам Амбелино, въпреки че преди им бях фен .
Защо?

# 703
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
Има едно сладкарски ателие точно срещу СБА Левски-Sweet rose мисля се казва. Тортичките са уникални.

# 704
  • Мнения: 2 091
iv.elina ме подсети.
Каквото съм взела от Sweet Rose е било винаги супер.

Общи условия

Активация на акаунт