На пазар във Варна - тема 72 ⚓

  • 33 112
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 694
Има едно сладкарски ателие точно срещу СБА Левски-Sweet rose мисля се казва. Тортичките са уникални.
+1
последните два  повода миналата година поръчвах от тях и сме много приятно изненадани от качеството и изработката. Сега отново ми предстои да вземам торта за юбилей - направо при тях ще отида.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Това Суит роуз само по поръчка ли работят или имат и готови неща на място?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Айде, плод-зеленчука на Железкова до дерето пак отвори, този път си е чист плод-зеленчук.
Честно казано изобщо не ми липсваха с всичките си щайги и палети, и течащите изгнили плодове по тротоара.
Киса, имат и много готови неща на витрината. Дуо кремчетата са много приятни.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Ооо, благодаря И за инфото за зеленчуковия на Железкова. Оня ден минах - беше мъртвило. Бързаци 😅

# 709
  • Мнения: 2 078
Имат имат готови неща.
Много обичам бисквитките им.

# 710
  • In transit
  • Мнения: 11 913
Киса, то си е сладкарница. Може да седнеш на място.

Тина, кога успяха да отворят? В понеделник минах оттам, беше затворено. Миризмата на гнили плодове лятото, отстрани беше доста неприятна. А на другия ъгъл не видях плод зеленчук. Има си матраци, от много години. Плод-зеленчук има под Мръвката, но собствениците са други.

# 711
  • Мнения: 8 772
Напоследък поръчвам плодове и зеленчуци от златната градина (фб).
Много съм доволна най-вече че ми ги носят до работа и след това не се налага да обикалям по магазините.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Днес сутринта и аз минах по Железкова и видях, че е отворено и викам ето влизам да си взема плодове за закуска..
Ееее то нищо хубаво нямаше. Отворили днес, а стоката изгнила и стара. Излязох и влязох в баничарницата с топли, топли закуски  😂

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 919
В МОЛ Варна на 1 етаж имаше до скоро магазин за дамска мода, за малко по-официални поводи. Или поне не офис или ежедневно. Име не си спомням. Сега разбрах, че са се преместили в Делта Планет. Някой знае ли на кой етаж, до кой магазин примерно? Имам ограничено време след работа и спешна нужда.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Вчера минах и работеха, не зная от кога. Другият им магазин е на другия ъгъл, срещу матраците, посока към левчето. Преди пак беше минимаркет, но на други собственици, които затвориха. Сега изнасят и там понякога разни палети със стока.
Плодове и зеленчуци вземам от тези до Мръвката, и от базара, до цветята.
Всички тези малки магазинчета зареждат от борсата, то е ясно.

# 715
  • varna
  • Мнения: 466
Здравейте, преди време в темата се обсъждаше медицински педикюр/маникюр. Да попитам кого бихте препоръчали?

# 716
  • Мнения: 1 370
Здравейте, преди време в темата се обсъждаше медицински педикюр/маникюр. Да попитам кого бихте препоръчали?
Аз ходя при Данаила в "Данаила Арт", когато ми се наложи. На ул. Роза се намира.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Здравейте!

Днес работи ли музеят на илюзиите в Делата планет МОЛ?

Или само събота или неделя е отворен?



p.s.  видях в сайта на мол-а ,работи до края на април..за събота и неделя нищо не пишат,значи всеки ден работят.

# 718
  • Мнения: 2 597
Здравейте!

Днес работи ли музеят на илюзиите в Делата планет МОЛ?

Или само събота или неделя е отворен?



p.s.  видях в сайта на мол-а ,работи до края на април..за събота и неделя нищо не пишат,значи всеки ден работят.

Работят без почивка, но музей е силно казано. Една стая с няколко "експоната"

# 719
  • Варна
  • Мнения: 713
Със сигурност работи през седмицата. Да, семпъл е, но внукът ми, на 6,5г го хареса и вече за 2-ри път го посещаваме.

Общи условия

Активация на акаунт