💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 14/

  • 66 506
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 519
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един страхотен съботен ден, изпълнен с много настроение и усмивки Wink

Gift Heart

# 691
  • София
  • Мнения: 2 646
Здравейте! Flowers Hibiscus

„В която и посока да вървиш – на изток, запад, север или юг – мисли за всяко пътуване, което предприемаш, като за пътуване към себе си. Човек, който пътува към себе си, накрая обикаля света.”
Мевляна Джеляледдин Руми



На 11.03.2021 Керем присъства на церемонията по награждаване „Звезди на годината“ на Бизнес клуб „Технически университет Йълдъз“ Награден е като "Най-добър сериален актьор".







Водещият церемонията предизвиква неприята ситуация, позволявайки си да направи неподходящ коментар на думи на Керем за трудната за всички година, за което след това се извинява със специално видео:
С Гугъл от арабски:
"Водещият на церемонията по награждаването на Yildiz Teknik Бай Джи побърза да качи видео, обясняващо недоразумението, наричайки коментара си за заплатата на Керем Бурсин само шега. Очевидно е преминал границите на допустимото и моли за прошка за това. И като цяло той обича Керем Бюрсин и никога няма да го обиди. Като цяло той се пошегува неуспешно, демонът подмами, простете добри хора, няма да се повтори."





Неслихан Йелдан поздравява Керем за получената награда със специално стори:
"Толкова съм горда с екранния си син  Hug Заслужена награда Hands Clap Hands Clap Hands Clap"




Бързо и успешно възстановяване на Керем! Flowers Four Leaf Clover

Лек ден ви желая! Smiley

# 692
  • Мнения: 653
Bell Северното сияние през погледа на Хакан. /понякога е здравословно да четем между редовете/ Пожелавам на всеки да го види. Заслужава си.
Bell Залагам на напъни за сватба /и не защото са ми симпатични/. Всеки има цел в живота си.
Bell Опс..и да добавя. Сериал до края на сезона с Ханде и Бурак май няма да има.
                            

Bell Бързо оздравяване на Керем - "Трудностите често подготвят обикновените хора за необикновени успехи."

                  

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 13:16 от st_ina

# 693
  • Мнения: 4 838
Здравейте Animal Bee

Ето я и новината от Бирсен:
Очакваше се сериалът да излезе на снимачната площадка в следващите дни. Въпреки това, според последните новини, излъчването на сериала, което беше планирано да се проведе в края на април, беше отложено за новия сезон.
Според новото планиране ще бъдат заредени 3 епизода и епизодите ще се срещнат с публиката през сезон септември.

https://www.birsenaltuntas.com/dizi/hande-ercel-ve-burak-denizli … isme/17637/?amp=1

Много странно решение в последния момент...
Явно ще продължим да обсъждаме личният живот на Ханде до септември... 😆

# 694
  • София
  • Мнения: 2 646
St_ina, Hug

https://twitter.com/tanyakrsteska/status/1634505322978070528?cxt … WgMC--cz79q4tAAAA

"Броят на последователите на Керем Бюрсин в IG  се увеличи с 1593 за 24 часа"



Smiley







Rolling Eyes Thinking Stuck Out Tongue Closed Eyes
Решението за отлагане на дизи-то да не би да е свързано с продължителността на Северното сияние Aurora Borealis ?!? Ах, този месец март, месец март! Пълен с изненади и неочаквани обрати! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 14:45 от Dilemi

# 695
  • София
  • Мнения: 13 726
Според мен кариерата на Ханде скоро може и да приключи. Вчера изгледах едно видео и там блогърката много хубаво обясни, къде е попаднала Ханде с този Хакан. Тя каза, че от тук насетне, ако нещата станат сериозни Ханде ще трябва да избира между кариерата и семейният живот. Тя обясни, какви са правилата на семействата от висшето общество. На върха в момента е бизнес фамилия Коч. Веднага след нея се нарежда семейство Сабанджъ. Правилата в тези семейства са железни. Снахите там се одобряват от майките и след това момичетата трябва да не бъдат излагани на прожекторите на светлината. Трябва да стоят на сянка. Много, много да не са на показ. Е, как тогава ще съвместява Ханде хем кариера, хем да се съобрази с тези правила. Затова не съм изненадана от тази новина на Бирсен. Има още време до есента и ще видим, какво ще се случи. Понеже Ханде има вече подписан договор, който е пълен с неустойки предполагам, че ще го изпълни, но от тук насетне дали ще се включи в нови проекти е доста съмнително. Кой ще й позволи да се развява по Дубай за реклама на Атасай, например. Тя затова може би не поднови договор с тях. Какво обаче ще се случи с договора подписан с Disney. Може би семейство Сабанджъ ще плати неустойките. Ако това наистина се случи Ханде ще я гледаме, като една съпруга за пред обществото и жена, от която ще се очаква да ражда наследници на фамилията. Свободата, която имаше с Керем, никога повече няма да я види. Но, в края на краищата това си е нейният избор. Ако го избере, разбира се. Тепърва ще гледаме нов "сапунен" сериал с неизвестен край. Дано все пак разумът надделее.

# 696
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
А според мен е много по-разумно да се отложи за новия сезон. Ако не е плануван за летен сериал, да започваш да излъчваш проект в края на април за да го спреш в края на май е безсмислено упражнение. (Не че не е в стила на Фокс.) По-добре да остане за есента .

# 697
  • Мнения: 4 838
Според мен може да са го отложили и по други причини. Забелязвам , че последните седмици рейтингите на почти всички сериали са спаднали. Предстоят избори в Турция на 14.05 и хората гледат политически предавания. По Фокс с най-висок рейтинг в момента е сериалът на Демет с 4,49. Всички останали са с много по-нисък рейтинг... Да не говорим и колко хора останаха без домове след земетресението, само до сериали им е.

Надявам се по проекта на Керем да има развитие следващия месец , но все пак здравето е на първо място. Flowers Four Leaf Clover

# 698
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
Фокс в последните години загубиха много зрители с глупавата си политика да поръчват сериали на килограм и после ако не са доволни от рейтинга да режат изведнъж. След последното разочарование от набързо спрян сериал направо си казах,че повече по Фокс нищо не гледам... Или поне не с много надежди.

Имат си някакви причини да го отложат. Не е първият сериал, предвиден за този сезон, но оставен за есента. Пресметнали са си риска дали сега или наесен и са взели решение.

# 699
  • Мнения: 5 195
Здравейте! Flowers Hibiscus
 
Мисля, че Фокс имаше желанието да пусне сериала по-бързо. До преди ЕГО и Казвам се Фара, Фокс имаха цели 5 дни без сериали. Четвъртък, петък и събота са все още празни. Говори се от месец, че започват да снимат, но сякаш много се забавиха с огранизацията и събирането на каст. Не остана време до края на сезона, а не го виждам като летен сериал. Отделно, че в момента седмично от 20 часа се излъчват цели 32 сериала. Ефирът е наводнен и се чудя, има ли кой да гледа тези сериали, на фона на всички събития в последно време? Може би е за добро, макар че ми се искаше да се поразнообразим, но пък тук са сърдити на Ханде в момента и май не им е до сериал. Animal Hear No Evil

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 16:13 от midnight__sun

# 700
  • София
  • Мнения: 2 646
Flowers Hibiscus

Алекс, Мики, Слънчице, разсъжденията ви за отлагането на снимките на #ikiyabanci звучат аргументирано и по всяка вероятност някъде там е заровено кучето. Animal Poodle
А дали до септември ще обръщам внимание и ще обсъждам личният живот на Ханде? Thinking
Скрит текст:
Ако се сбъдне сценарият, споменат от Линдето, по всяка вероятност няма. Както не се интересувам и не обсъждам тук , в темата, личният живот на особите от т.н. елит/роден и чужд/ от сфери на живота, различни от темата на темата, т.е. най-вече участие във филми и сериали и разбира се дейности и каузи от полза на обществото и живота като цяло.Smiley

"Ние позволяваме на хората да видят само отражение на това, което сме и това отражение се превръща в различни фрагменти в зависимост от това кой ви гледа."/от мрежата/




Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 17:09 от Dilemi

# 701
  • София
  • Мнения: 13 726
Аз лично не съм обидена на Ханде, а съм много разочарована от нея.
Точно обратното, възхитена съм от Керем. Когато той вече е бил наясно, че всичко между него и Ханде е приключило безвъзвратно, той постъпи, като един неповторим джентълмен. Раздели се официално с любимата си жена, като и посвети един клип, като го нарече "ЕН". Това го могат само широко скроените хора и мъжете с големи сърца. Дано и тя да отговори с подобен жест към него сега, когато той е опериран. Както Керем се обади за Мави. Заслужава да му се обади поне да го попита как е и да му пожелае бързо оздравяване. Дължи му го заради прекрасните моменти изживяни заедно. Така трябва да се разделят цивилизованите хора.

Последна редакция: сб, 11 мар 2023, 18:28 от БлагаВест

# 702
  • Мнения: 10 519
Традицията си е традиция ... Stuck Out Tongue Winking Eye

Дойде ли уикендът …. хейтът срещу Ханде в соц. мрежи е в стихията си.... Sunglasses .. графикът все пак е важен Wink

Моето мнение по въпроса накратко:
По принцип, май само тя го играе честно и си пати от това. И на мен Хакан не ми е симпатичен, но няма аз да живея с него, така че съм ОК със ситуацията. От месеци Ханде повтаря, че е сама, необвързана, свободна и няма никой в живота й. ( колкото и да ни се иска да не е така - така си беше). Няма в какво да я обвиним. Wink

За разлика от Керем, който никога нищо не си призна официално, дори когато Стефани потвърди, че се опознават и са си близки. Нашият какво направи – взе да увърта и шикалкави…. Sunglasses А какво правеше всяка седмица в Испания ….  почасова работа си търсеше сигурно ? …. Wink Stuck Out Tongue Winking Eye и после започнаха да излизат снимки, че е бил със Стефани, …. обаче не ни отървеше … и си мълчахме, защото така ни изнасяше Wink

Като връщам фактологията назад и откакто вече има програма, с която може да се види кога е направена дадена снимка и кога е публикувана, то излиза, че Керем първи е изневерил и предал връзката си с Ханде…. Нашият не е толкова невинен, колкото се опитваме да го изкараме. Шарят му очите наляво – надясно Sunglasses Явно мъжете в наше време много обичат да се правят на жертви и някой да ги съжалява ...

.... и да завърша - Ако Ханде и Керем са ти любимци и им симпатизираш, ти ще ги подкрепяш в добро и лошо. То е нещо като да си фен на футболен отбор – не може да им симпатизираш само при победите….. истинският фен се познава по това, че дори отборът му да пада е там, на стадиона,…  пред телевизора…  и тайно или явно се надява отборът му да спечели...... А един ден рано или късно все ще са шампиони Stuck Out Tongue Winking Eye Trophy

Продължавам да си ги харесвам и ще си поддържам и двамата .... независимо, че за момента пътищата им са разделени ...

# 703
  • Мнения: 4 838
Дилеми, аз също нямам намерение да обсъждам личния живот на Ханде (не че досега съм го правила много-много Joy). Щом не е с Керем, не ме вълнува с кого е. Кога са се запознали, залюбили, ще се женят ли, ще се разделят ли, ще си изневеряват ли, никакво значение няма за мен. Но както винаги в тази тема всеки може да сподели и обсъжда каквото го вълнува, аз съм последният човек , който ще налага някаква цензура.
Продължавам да й симпатизирам и се надявам да има какво да споделяме за нея до есента, различно от статиите на жълтите вестници.

11ти март - днес е Европейският ден в памет на жертвите на тероризма.
Скрит текст:
На тази дата през 2004 г. серия от бомбени експлозии в Мадрид взе живота на 191 души, а 1 800 души бяха ранени. Терористи предизвикаха мощни взривове в четири влака недалеч от централната гара „Аточа“ в столицата на Испания. Между 7,37 и 7,42 ч. местно време избухват 10 мощни експлозии в 4 влака. Отговорността за атентатите е поета от бригадите „Абу Хафс ал Масри“ – член на терористичната мрежа на „Ал Кайда“. Петдесет чужденци от 16 държави са сред жертвите, сред които и четирима българи.

Не ща и не мога да повярвам, че злото е нормално състояние на човешкия род.Тъкмо за тая моя вяра ми се присмиват всички.
Достоевски, "Сънят на смешния човек"
Скрит текст:
Много хубав разказ на Достоевски. Оставям ви линк, ако не сте го чели и имате желание и малко свободно време. 😊
https://www.otizvora.com/2014/05/6167/f-m-dostoevski-sanyat-na-smeshniya-chove/

# 704
  • Мнения: 2 988
Здравейте,

Много съм объркана по темата Ханде – Хакан – Керем – и други

Не ви ли е странно това, че Хакан умишлено направи така, че днес всички да плюят и обиждат Ханде, уж жената, в която е лудо влюбен и за която се е борил месеци. А благодарение на него днес я изкарваха най-лошата и меркантилна личност. Ако наистина беше влюбен и я уважаваше, няма ли да се опита да я защити от хейта? Нещо много ПР ми идва това с тази снимка от Северното сияние, които пусна в Инстаграм, можеше да си я задържи за лично ползване и да спести тази омраза, която се изсипа върху Ханде.

Общи условия

Активация на акаунт