антицелулитен крем на Виши...

  • 7 236
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Ползвал ли е някой този крем?

D-Stock ли имаш предвид? мирише много хубаво и прави кожата много нежна и приятна на пипане, но не ми помогна за целулита.
D-Stock не се произвежда от няколко години. Той беше най-добрият крем, който съм ползвала-сваляше ми яко обиколки /3-4 см. месечно/ и ми заглаждаше целулита.

# 16
  • Мнения: 721
подариха ми го и се клепам от 2 седмици с него, но мога да кажа, че ефекта на Дева е най-добър. Ползвала съм какво ли не, но като Девата няма. А сега след като пазих режима на Майки и трябваше да пия 2,5 литра водъ, елате да видите как ми нема целулита Mr. Green Много съм хепи и ще продължавам да пия мнооого вода - тва е истината

# 17
  • Мнения: 416
Аз лично харесвах стария вариант на Вишито. Новият не е толкова ефикасен.

Реално съм свалила обиколка с едни ампули на Елансил, дневни и нощни бяха.

От този рекламирания на Рок въобще не съм доволна.

А най-голям ефект имаше от антицелулитния на Рефан. Съдържа кофеин и след като родя смятам да го започна отново.

# 18
  • Мнения: 1 043
няма антицелулитен крем с постоянен ефект - може да се залъгваме временно но след като спреш да се мажеш колкото и да е бил ефикасен пак си се възстановява целулита ... масажите и гимнастиката а и правилното хранене са много по ефикасен метод за борба

# 19
  • Мнения: 545
Колкото и крем да слагате, все тая..Няма ли спорт, нищо не става..Една представителка на Lierac ме видя с малко бебе в аптеката и веднага се завъртя около мен, имала ли съм проблеми след бремеността, това , онова..говорихме около 15 мин и най-накрая пожела да ми признае извън длъжността си, че тези кремове могат само да подобрят аспекта на кожата, но не и самите тъкани..така че, колкото и да се мажем, ефектът е повърхностен..спорт и добро хранене, това е!  Peace


Ето какво ми предложи иначе..Сключихме облог, че бутилката ще ми е достатъчна за 1 месец, ако слагам сутрин и вечер, и че кожата ми ще е по-мека...То това си беше ясно...Продуктът мирише супер, консистенцията е много приятна и кожата наистина е мека..но да отслабна не съм и очаквала...


Затова след Нова година, ме чака спортната зала  Joy

хайде, със здраве!

Клео.   bouquet

# 20
  • Мнения: 416
Това, което очаквам от един антицелулитен крем /гел/ е супер заглаждане на кожата на допир. Това го постигам с гела на Рефан - по-гладка кожа от бебешко дупе.

И със спорт нищо не става, спортът е за мускулите, вече образуваният целулит може да се премахне само с постоянни и сериозни антицелулитни масажи и специални техники по скъпите салони.

Антицелулитните всъщност не се борят с целулита, а просто заглаждат кожата. Но на мен и това ми стига.  Grinning

# 21
  • Мнения: 545
Анти-целулитният крем не се ползва при вече появил се целулит, а за да предотврати появяването на такъв, откъдето и името му...
Затова ако има вече целулит, освен заглаждане на кожата, друго не става...
Все пак тези кремове си остават поредната маркетингова гавра...   Money

# 22
  • Мнения: 476
na ROC e perfekten,nes6o naistina neveroiatno e.
Аз също бах доволна от Рок, но след като спрях да го ползвам - целулита се появи отново. Сигурно трябва да се ползва постоянно, а аз нямам това търпение...   Confused

# 23
  • Мнения: 537
При мен нямаше никакъм ефект. Може би понеже е скъпичък го мазах в по-малко количество, въпреки че използвам някакъв диск за мазане. Купих си веднъж на Дева за 3,4 лв. и от него имах по-голям ефект, но всичко си е до кожа и як бой (масаж).

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
От всички щуротии за мазане които съм ползвала ,от този съм имала най-малък ефект. Crossing Arms
Цената определено не оправдава качеството.Има по-ефтини мазила ,които като се намажат след добър масаж имат по-добър ефект.Както са ти казали вече- само с мазане не става- масажа е най-ефикасен и след него мазилото Peace

# 25
  • Мнения: 1 382
Колкото и крем да слагате, все тая..Няма ли спорт, нищо не става..Една представителка на Lierac ме видя с малко бебе в аптеката и веднага се завъртя около мен, имала ли съм проблеми след бремеността, това , онова..говорихме около 15 мин и най-накрая пожела да ми признае извън длъжността си, че тези кремове могат само да подобрят аспекта на кожата, но не и самите тъкани..така че, колкото и да се мажем, ефектът е повърхностен..спорт и добро хранене, това е!  Peace


Ето какво ми предложи иначе..Сключихме облог, че бутилката ще ми е достатъчна за 1 месец, ако слагам сутрин и вечер, и че кожата ми ще е по-мека...То това си беше ясно...Продуктът мирише супер, консистенцията е много приятна и кожата наистина е мека..но да отслабна не съм и очаквала...


Затова след Нова година, ме чака спортната зала  Joy

хайде, със здраве!

Клео.   bouquet


От кога си мисля да си взема това.Сега ме убеди. А за този на Виши - не си давай парите.Много гадна консистенция и не върши работа.От Рок също не съм доволна.Засега най ми харесва Бикина на Диор.Само ,че много бързо свършва.

# 26
  • Мнения: 666
 Миналата седмица говорих с кометичката по повод целулита защото да си кажа право съм ползвала всичко къде що има за целулит включително и антицелулитни процедури - тях обаче ги спрях поради факта че забременях , а не се препоръчвали по време на бременност - та за мен да си кажа спортувам мажа се със антицелулитен в момента леокрема , но иначе от 3 години без прекъсване  полвам антицелулитни кремове и пак нищо или поне за себе си не съм доволна та реших да почна при нея апаратните антицелулитни процедури, но тя ми каза че отърване от целулита има само при оределен строг режим- диета изключваща сладко,газирано, тестени продукти +спорт+мазане с антицелулитен+поддържащи антицелулитни процедури всеки месец по 3-4 , като преди това трябва да направиш 2 курса от 12-14 процедури в 2 последователни месеца е тогава ще се отървеш от целулита ако имаш воля и пари направи го и ти пожелавам успех в борбата с гадния целулит

# 27
  • Мнения: 463
Ползвал ли е някой този крем?

D-Stock ли имаш предвид?
D-Stock не се произвежда от няколко години.

 Shocked
ти ме уби.

това значи дето съм го виждала в аптеки напоследък, е МЕНТЕ???

Общи условия

Активация на акаунт