Интервално хранене/периодично гладуване/ фастинг тема 11

  • 56 004
  • 789
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 152
На мен ми минаха два цикъла от началото и качвам по около кг. в тези дни, но ден след това изчезва, това е вода. Няма проблем, все пак и първоначалното претегляне не е в този период. Тогава със сигурност кг са били една идея над стартовото.

# 91
  • Мнения: 4 861
И при мен е така с МЦ. Винаги малко отгоре, и глада за сладко е силен. За това шивашкия метър е по-добър показател.

# 92
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
При мен освен глад за сладко, който мога да удържа,има и глад за месо(а аз не си падам много по него,само пиле ,рядко риба и свинско),а пък ми се дояжда нещо много мазно и солено като колбас...

# 93
  • Мнения: 4 861
Аз съм с нисък хемоглобин и като почне още да пада и тогава имам вълчи апетит.
Днес излязоха резултатите и хемоглобинът е 109. Желязото е 11.
В омагьосан кръг съм влязла и излизане не виждам.
Планирала съм една последна стъпка, но докато стигна до нея ще минат поне месец два или повече.

# 94
  • Мнения: 4 152
И аз съм с нисък, с таласемия съм и поддържам максимум 100, но вълчи апетит имам само при спиране на въглехидратите. Аз като цяло обикновено се храня основно с въглехидрати и при започване на режим първите 2-3 дни ми е изключително трудно, после свиквам и нямам никакви проблеми. Но първите дни са ад, подкосяване на краката, виене на свят. Десетки пъти съм спирала именно поради тази причина. Два пъти, единият от които е сега, съм преодолявала границата и свикнах, и двата пъти свалих килограмите сравнително бързо и безпроблемно. Задържам си ги, но след първия забременях и сега на ново. Simple Smile

# 95
  • Мнения: 507
Ами мисля, че си наваксвам калориите, апетитът ми се струва увеличен и аз незнам вече. Ще търся и някоя хр добавка да купя от типът на фатбърнър, сега за пролетта.

# 96
  • Мнения: 968
Зависи от каква храна идват калориите.Внимавай с фатбърнърите и страничните ефекти.

# 97
  • Мнения: 507
Няма да е нещо хард, има и такива и те наистина действат, ще се спра на нещо по-леко.

# 98
  • Мнения: 23 453
Аз съм с нисък хемоглобин и като почне още да пада и тогава имам вълчи апетит.
Днес излязоха резултатите и хемоглобинът е 109. Желязото е 11.
В омагьосан кръг съм влязла и излизане не виждам.
Планирала съм една последна стъпка, но докато стигна до нея ще минат поне месец два или повече.
Аз със Сорбифер ( сериозна доза), вит Ц, фолиева,наваксах феритина много бързо.( за няколко месеца).

# 99
  • Мнения: 4 861
Аз съм с нисък хемоглобин и като почне още да пада и тогава имам вълчи апетит.
Днес излязоха резултатите и хемоглобинът е 109. Желязото е 11.
В омагьосан кръг съм влязла и излизане не виждам.
Планирала съм една последна стъпка, но докато стигна до нея ще минат поне месец два или повече.
Аз със Сорбифер ( сериозна доза), вит Ц, фолиева,наваксах феритина много бързо.( за няколко месеца).
Феритина ми е 13,94 при 140 горна граница. Б12 е 440, Вит. Д утре ще излезе, но предполагам, че и той ще е в долната граница.

# 100
  • Мнения: 23 453
Моят беше 11 мисля.Б нисък, Д нисък.Д качих до средата на рефервнтните за 2г, че бях 2 пъти под нормата на долна граница.Б бях латентен дефицит.
Като пиеш желязо пада Б и обратно, затова трябва да се контролират.
Също има условия за прием на желязото- време, някои храни или добавки около приема.

# 101
  • Мнения: 57
За тези, които нямате кантар - купете си един сантиметър от пазара или си вземете от ИКЕА и мерете талията! Килограмите нямат никакво значение за здравето ако не са в корема.

[Не го разбрах това ....:Animal Baby Chick

# 102
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Означава, че ако си слаб, но с голям корем, то не си здрав.

# 103
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Аз свалих за около месец 3 кг със 16/8 и сега като ми наближава цикълът 2 се върнаха.Но няма да се откажа,поне не чувствам глад,че преди все бях гладна.
Не е само от цикъла и от пълнолунието е. След някой ден ще изчезнат от само себе си, като се изхвъли излишната течност от оранизма.

# 104
  • Мнения: 4 861
Може ли да споделите седмично меню? Напоследък имам чувството, че не се храня пълноценно.
Има дни, в които много ми се дъвче дъвка, но тези, които продават в магазините са със аспартам. Има ли "режимни" дъвки?

Общи условия

Активация на акаунт