Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 15

  • 42 156
  • 749
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 532
Ето го тук, но не знам дали ти се гледа с руски дублаж. Иначе има 12 сезона качени.;
http://seasonvar.ru/serial-3771--Vyzovite_Akusherku.html

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 6 910
Благодаря ти, но честно казано руския ми не е чак толкова добър.

# 167
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Момичета гледах филма " Момичето, което яздеше китове " за племето  в Уангара в Нова Зеландия. Много хубава история и красоти дават ( не знам до колко е за тази тема ). Хвърлих око и на " Синият войник "- Целият филм се разказва любовната история на жена, израснала при индианците, и американски войник, и тяхното оцеляване в пустошта. И за Хенри VIII и неговите жени.
 

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 13:57 от Габриела Радева

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 752
Момичета гледах филма " Момичето, което яздеше китове " за племето  в Уангара в Нова Зеландия. Много хубава история и красоти дават ...
Да, прекрасен филм ❣️ Много силна и докосваща история... На толкова много и различни  нива... 💓

ПП За "Сандитън" с. 3 - снощи гледах наличните 3 епизода.  Оставам си сред черните овце, нехаресващи продължението или по-скоро недокоснати. Не е имало друг случай, в който да гледам филм/сериал и много да харесвам всички актьори, и изпълнението им, а като цяло да не ме вълнува продукта... Може би  защото не виждам никаква промяна, да не говорим за израстване при Шарлот...
Иначе д-р Фукс и мис Ханкинс са ми мили душички ! Two Hearts И братът и сестрата  Монроуз са ми много симпатични! А Джак Фокс е просто брилянтен актьор! Ще изгледам сезона със сигурност, но не е това, за което мечтаех - силната и енергична Шарлот...
Уви, много съм разочарована, че още едно от негативните ми очаквания се сбъдна! Омаскариха и последния читав мъжки персонаж ( макар и зад кадър ) от сезон 1- мистър Лам! Както знаехме от с.1, че е достоен и напредничав мъж, освободил робите си, така рязко в с.3  се оказа , че е продал майката на Джорджиана на друг плантатор!
То не остана мъж без емоционални и морални дефицити в сериала! Worried

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 12:02 от lady Koup

# 169
  • Мнения: 1 532
Честита първа пролет!
Като подарък видях, че са качени вече и останалите три серии на Sanditon  !
http://seasonvar.ru/serial-32855-Senditon-3-season.html

# 170
  • Мнения: 1 745
Споделям за "Velvet" - разкошен испански сериал. Действието се развива през 1958 г. Междувременно 3-ти сезон на "Sanditon" го има вече качен и в бананите Simple Smile.

# 171
  • Мнения: 6
Споделям за "Velvet" - разкошен испански сериал. Действието се развива през 1958 г. Междувременно 3-ти сезон на "Sanditon" го има вече качен и в бананите Simple Smile.
"Velvet" има и продължение "Колекция кадифе", също много добър сезон Simple Smile

# 172
  • Мнения: 1 745
Да, готвя се и него да гледам, само да свърша този Simple Smile.

Споделям за "Velvet" - разкошен испански сериал. Действието се развива през 1958 г. Междувременно 3-ти сезон на "Sanditon" го има вече качен и в бананите Simple Smile.
"Velvet" има и продължение "Колекция кадифе", също много добър сезон Simple Smile

# 173
  • Галифрей
  • Мнения: 4 162
Дай линк моля, не мога да го намеря. Благодаря 😘

# 174
  • Мнения: 1 745
За кой филм?
За "Velvet", "Velvet Collection"  или за "Sanditon"- 3 сезон?
За всеки един от трите пишете в търсачката на бананите заглавието на филма и ще Ви излезе без проблем.


Дай линк моля, не мога да го намеря. Благодаря 😘

# 175
  • Галифрей
  • Мнения: 4 162
Благодаря ти ❤
Немерих го ето  също тук https://srsone.wf/show/sanditon

# 176
  • Галифрей
  • Мнения: 4 162
Изгледах го Sanditon 😭❤❤ Прекрасен какво да кажа уникален,перфектен ❤❤🔥 Имам чувството,че май няколко епизода лиспват ама явно не са имали много време. Историята,декорите,актьорската игра уникални.  Найстина плаках и се радвах. Ще го гледам отново 😘 Обсебващо е направо ми влязоха под кожата. Никога до сега период драма не ме е грабвала толкова много и двойка като Шарлот и Алекс. Направо разтопих се. Благодарна съм че споделиха два прекрасни сезона. ❤🔥

# 177
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Аз гледах " Синият войник " и " Хенри VIII и неговите шест жени ".
И двата филма са много интересни. Поне на мен ми хареса !

# 178
  • Мнения: 1 532
Изгледах го и аз Sanditon. Много ми допадна. Усмихна ме, разсмя ме на моменти, дори се просълзих и аз на един-два пъти. Шарлот и Александър са много сладка двойка. Но много харесах и брат му и неговата любима. Познах за развитието на нещата, то не че е голяма мистерия, но все пак браво на мен! Laughing
Изненада ме съдбата на Едуард. Голяма ирония е понякога живота. Дори започнах да му симпатизирам, явно има сърце под цялата тази показност и арогантност.
И пак за главните харесаха ми сцените им, но нещо малко не ми достигна, не като химия и симбиоза помежду им, а по-скоро някак си беше набързо ... липсваха  ми още сцени с тях, още малко по-дълго, още миг, но няма... Поне не умря някой като Сидни и това е нещо. Confounded Но както и да е страхотен финал.
Ще го гледам и аз отново. Те също са ми от любимците вече. Но на мен вечни любимци са ми Джон Торнтън и Маргарет Хейл, всъщност най-вече той... Всеки път като го видя тоя човек и се разтапям. Една приятелка не смята, че е хубав...пфффф няма вкус!! Laughing
Други любимци са ми Елизабет и Дарси ( с Колин Фърт), както и Уилям и Илайза, пак особено той... от "Мис Скарлет..."

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 752
И аз преди малко приключих със "Сандитън". За съжаление този сезон за мен е най-слаб. Или просто го гледах като поредната period drama, но не и като историята на Шарлот и Александър! Прекалено странични персонажи и сюжетни отклонения. А за откровените повторения на сцени от сезон 1 дори не ми се коментира... Колко пъти може Шарлот да допуска едни и същи грешки!? Удоволствие беше да гледам Едуард! Не съм вярвала, че ще кажа нещо подобно, но...

Общи условия

Активация на акаунт