Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 15

  • 41 637
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 728
А как закривате сезона? Аз по Коледа с "Наистина любов" - Love actually.

# 736
  • Галифрей
  • Мнения: 4 128
Изгледах A Biltmore Christmas  - благодаря за препоръката. Не беше никак лошо. Май с това откривам коледния сезон Simple Smile

 Радвам се,че ти хареса ❤

# 737
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Къде може дя се гледа?

# 738
  • Мнения: 681
И на мен първата ми мисъл беше за "Коледата на Поаро". Което ми напомня колко много харесвах сериала, сниман от 1989 до 2013г. Може би ще си го изгледам пак. И няма ли най-накрая Кенет Брана да спре да се гаври с творчеството на Агата Кристи!? Rage Rage Rage

Макар и съвсем не period drama, но все пак екранизация по романи, е серията филми за Хари Потър. Като чуя саундтрака и ми става коледно-магично Blush

За тази година съм си заредила четеца с няколко книги. Големи надежди им възлагам.

# 739
  • Галифрей
  • Мнения: 4 128
Къде може дя се гледа?
Пуснала съм линк. На предишната страница е 😘

# 740
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 670
Да да, хареса ми. Само в края много се чудих как са решили проблема с документите - паспорт, това онова Simple Smile Но романтиката си е романтика, радвам се как се разви Simple Smile
Аз май не го приключвам по особен начин.

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Единствено на Кенет Брана мога да простя тази говра. Grinning

Иначе това за Уиндзорите и аз случайно го хванах по телевизията. Малко долнопробна ми се стори тази пародия. Даже не разбрах къде трябва да се смея.

# 742
  • Мнения: 130
Търся коледни период драма филми и може специални епизоди от сериали. Гледала съм “ Коледна Свещ” прекрасен филм Актьори,история аве всичко е 10/10.
Моля за малко помощ ! Къде мога да гледам "Коледна свещ" с бг.суптитри или аудио ? Много пъти съм гледала изпълненията на Сюзан Бойл по-ранни и по-късни, но не съм чувала, че е с  аутизъм. Прочетох, че участва в този филм. Вероятно  там и пее прекрасно.

# 743
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 670
Единствено на Кенет Брана мога да простя тази говра. Grinning

И аз така Simple Smile Всъщност ми харесват неговите интерпретации

# 744
  • Мнения: 402
И от мене- един подходящ за коледно настроение филм, Любов от пръв поглед. Гледах го по netflix.

# 745
# 746
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 053
Ако знаете английски от чужд торент-тракер.Български субтитри доколкото ми е известно няма.

# 747
  • Мнения: 1 476
Ако знаете английски от чужд торент-тракер.Български субтитри доколкото ми е известно няма.
Можете ли да ме насочите къде да търся? Не държа на субтитри.

# 748
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 053
Предполагам знаете че тряба да имате торент-клиент,мюторент или някой друг.Пишете в Google следното:['"Mr. Malcolm's List (2022)"],torrent.Първият резултат е от yts.rs.Аз използвам магнет връзките,но което и да изберете върши работа.Цъкате примерно на подковата 1080p.bluray,следвате инструкцията и изчаквате да се зареди.Може да отнеме известно време.Изтегляте торента/филма/ и това е.

Последна редакция: сб, 02 дек 2023, 21:31 от alex_bg

# 749
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 670
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт