Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 15

  • 42 239
  • 749
  •   2
Отговори
# 705
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Преди година е излязла нова версия на Опасни връзки. Даже не съм разбрала. Рейтинга му в IMDB е притеснително нисък, въпреки звездния състав.
https://www.imdb.com/video/imdb/vi3041509913/
Гледах го, не е нищо особено за Неделя след обяд става 🙂

# 706
  • София
  • Мнения: 5 801
П.С. Само на мен ли ми прави впечатление , че на Аврора мъжа е много красив, а няма достатъчно screen time? А не си падам по блондини Grinning

На фона на останалите, семейство Крейн приличат на елфи.

# 707
  • Мнения: 715
Днешният епизод на "Позлатената епоха" отново беше възхитителен. Друго развитие очаквах за чернокожата сюжетна линия, но ще почакам няколко дни всички да си изгледат епизода преди да обсъждам сюжета. Драмата покрай вечерята беше забавна. Актрисата, която изиграва образа на мис Търнър, е великолепна - все едно героинята за нея е измислена. А Гладис с всеки изминал епизод става все по-красива. Не знам как го постигат стилистите, но се вижда развитието на образа и превръщането и от дете в млада дама.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 078
И на мен много ми хареса серията на Позлатената епоха.
Само като спасиха ястието на херцога и икономът го взе от ръцете на лакея, икономът го сервира пак същото. Аз ли недогледах, режисьорът ли...

# 709
  • София
  • Мнения: 5 801
И на мен много ми хареса серията на Позлатената епоха.
Само като спасиха ястието на херцога и икономът го взе от ръцете на лакея, икономът го сервира пак същото. Аз ли недогледах, режисьорът ли...

Супата си беше наред. Лакеят сигурно щеше да я излее във врата на херцога.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 768
П.С. Само на мен ли ми прави впечатление , че на Аврора мъжа е много красив, а няма достатъчно screen time? А не си падам по блондини Grinning

На фона на останалите, семейство Крейн приличат на елфи.
Кои са сем. Крейн?

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Вероятно са Орора (Ауора) и Чарлз  Фейн

# 712
  • addicted
  • Мнения: 1 083
И на мен много ми хареса серията на Позлатената епоха.
Само като спасиха ястието на херцога и икономът го взе от ръцете на лакея, икономът го сервира пак същото. Аз ли недогледах, режисьорът ли...

Супата си беше наред. Лакеят сигурно щеше да я излее във врата на херцога.

Да, защото със съучастника готвач ехидно коментираха дали е достатъчно гореща.

# 713
  • София
  • Мнения: 5 801
Да, сега видях - семейство Фейн.

# 714
  • Мнения: 715
Е след като вече толкова много хора са видяли какво се случи в последния епизод, вече мога да споделя, че в него повечко се акцентира на образа на камериера на г-н Ръсел - първо драмата с дъщеря му, за която не трябва да се научава, че той и е баща; и второ - всички са заспали Гани, само той осторожен и видя заверата за проваляне на вечерята. Нещо с него предстои, сигурна съм. Може и да не е в следващия епизод задължително, но със сигурност има причина от сега така да му градят образа сценаристите.

Гладис направо си го отсвири херцога, но продължава да ме гложди, че не е никакъв херцог, а има някаква измама. Като приключи вечерята, направо ми идваше и аз да си сипя едно за успокоение на нервите.

# 715
  • Мнения: 18 562
Какъв херцог е отсвирила?
Бъкингам ли?😃 Само това оставаше.
Нали него ще посрещат.
Аз още не съм гледала серията.

# 716
  • Галифрей
  • Мнения: 4 192
Търся коледни период драма филми и може специални епизоди от сериали. Гледала съм “ Коледна Свещ” прекрасен филм Актьори,история аве всичко е 10/10.

# 717
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 008
Може да ви се стори смешен въпроса ми, но може ли някъде да открия списък на героите в "Позлатената епоха". Снимка с име на героя, които играят. Като физиономия ги познавам всичките, но често им бъркам имената и това ми пречи да следя качествено сюжета. Simple Smile

# 718
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 722
Може да ви се стори смешен въпроса ми, но може ли някъде да открия списък на героите в "Позлатената епоха". Снимка с име на героя, които играят. Като физиономия ги познавам всичките, но често им бъркам имената и това ми пречи да следя качествено сюжета. Simple Smile

Най лесно тук

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 6 924
Търся коледни период драма филми и може специални епизоди от сериали. Гледала съм “ Коледна Свещ” прекрасен филм Актьори,история аве всичко е 10/10.

На прима виста се сещам за Малки жени и множеството версии на Коледна песен по Дикенс.
Като коледни епизоди например на сериалите Call the midwife, За всички създания малки и големи, Имението Доунтън, Мистериите на Мърдок. Някои не са обозначени като Christmas special, но имат.

Мисля, че миналата или по-миналата Коледа се опитахме да направим някакъв подобен списък тук в темата. Ако ви се рови може да проверите.

Общи условия

Активация на акаунт