Бамбук?

  • 8 385
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
не съм съгласна че е непретенциозно, отгоре не трябвало да се бута и дасе стииска клончето, ама аз де да знам и уморих едно и на майка ми пък пожълтя без причина, сега го е оставила на най- светлото място ма пак не се знае, иначе за корените знам че няма проблем Peace

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
причина да пожълтее най-често е директна слънчева светлина. трябва да е на светло, но не на директна светлина. освен това пожълтяват ако са в силно хлорирана вода или водата е с високо съдържание на флуор. в такъв случай преди да смениш водата или преди да полееш цветето, остави я едно денонощие да престои в отворен съд. а как се размножава, не знам

# 17
  • Мнения: 9 095
много ти благодаря, при майка ми не е на много свтло даже, камо ли на пряка светлина, но за водата това не го знаех и ще го практикувам  bouquet, аз се размножава като порасне пръчката и се нарязва на по- малки и се запълва с восък и във вода и така.. Peace

# 18
  • Мнения: 929
За размножаване е много лесен клъцваш го( горния край на пръчката с корена мажеш с восък за да не съхне), а другата пръчка без корен топваш във вода и ще избие нов. Листата също избиват на новата пръчка. Hug

# 19
  • Мнения: 9 095
днес минах през един магазин и имаше един пожълтял и магазинерката каза че нищо му няма, че е добре newsm78, не трябва ли да си стои зелен или тя ме излъга?

Общи условия

Активация на акаунт