Крилца по китайски

  • 32 006
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде, чакаме отзиви! Дано ви харесат!  Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 10 858
Задължително ще споделя, сигурно ще ни харесат. Ние обичаме подобни "мезенца"  Heart Eyes
 Hug

# 92
  • Мнения: 216
Много рядко купуваме крилца и винаги ги приготвям на скара.Другия път като купя ще пробвам по този начин.

# 93
  • Мнения: 1 699
Здравейте и от мен момичета.Като ги гледам тези крилца рано сутринта и как огладняях.
Искам и аз да ги пробвам но по принцип понякога не мога точно да преценя за дадено количество точно колко подправка да сложа,в случая пепси и соев сос.Страхувам се да не ги пресоля или пък да сложа малко и да станат безвкусни.Извинявам се малко глупавия въпрос но ако някой може горе-долу да ми каже точна какви са пропорциите че да не се изложа.Примерно на десетина крилца колоко пепси и соев сос-нещо от рода на 100мл пепси и 50мл соев сос newsm78
Благодаря ви предварително знам че повечето сте свикнали да готвите на око но като става въпрос за нещо ново за мен е важно да знам колко точно.  bouquet

# 94
  • Мнения: 549
Ето го моят резултат   Peace Много ни харесаха   bouquet Благодаря за рецептата  Hug


Тавата покри ли я с фолио?колко време ги пече?

# 95
  • Мнения: 99
Не съм ги правила в тава а по първата рецепта в тенджерата с пепси и соев сос ...само  Peace

# 96
  • Мнения: 371
а разбърквате ли ги по време на готвене? Embarassed

# 97
  • Мнения: 2 116
Ще опитам с бедра!  Wink

# 98
  • Мнения: 3 674
а разбърквате ли ги по време на готвене? Embarassed
Аз не ги бърках...Само ми се наложи да доливам два пъти пепси и соев сос, че много бързо се изпари... Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 371
по време на готвенето разбрах че не се бърка Simple Smile
но и аз долях още пепси
страшно ми харесаха,благодаря на pina Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260025

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Tssvety, малко офф, но какво е това на втората снимка до крилцата, много вкусно изглежда!  Peace

# 101
  • Мнения: 371
това другото е "много вкусно ризото"
пак от тук е рецептата,потърси я Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 10 858
Тази вечер ще ги приготвя, да видим дали ще направя нещо.
Смятам да ги направя в тава, за по-мързеливо, а и идеята да са запечени с коричка ми допада повече.

# 103
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вивиан, хайде, чакаме отзиви!  Peace

# 104
  • Мнения: 2 241
Мислех, че съм писала в темата още преди месеци, но явно не съм, старост - нерадост. newsm27

Станаха ми страхотни на мен, но едва от втория път.  Simple Smile
Първия път ги правих с Пепси лайт (въобще не се замислих, ние просто такова купуваме вкъщи) и нищо не се получи, в смисъл - не се сгъсти въобще сосът, за да стане като глазура, сигурно поради липсата на захар, накрая се принудих да ги сложа във фурната да се запекат, но ефектът въобще не беше какъвто трябва да е.

Та това ми беше мисълта - ползвайте обикновено Пепси, а не лайт или макс. Peace

Общи условия

Активация на акаунт