Ваучери за гориво откъде (държавна помощ)?

  • 1 217
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Така, една камара статии откак спряха помощта 25ст. на литър, че ще получаваме ваучери за гориво, но всички статии са copy/paste от една и съща статия от 12.01.2023г. и никъде не пише откъде да ги вземем тези ваучери, по колко ваучера имаме право да получаваме на месец, на каква стойност и т.н.
Моля запознатите да споделят, защото ми предстои започване на работа и имам нужда от ваучер за гориво, защото 2.90 за литър дизел ми е непосилно в момента, а мястото е един цех за производство на дограма, който се намира извън населено място и няма как да ползвам автобуса, който не ходи до там...

# 1
  • Мнения: 5 002
От никъде, няма ваучери за гориво, само карти за градски транспорт за ученици и пенсионери с малко намаление.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 560
Доколкото знам наредбата все още не е готова, така че няма как да има ваучери.

П.П. Ето подробности - https://btvnovinite.bg/bulgaria/okonchatelno-shte-ima-vaucheri-z … ki-transport.html

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 19:35 от milenaka

# 3
  • Мнения: 30
Доколкото знам наредбата все още не е готова, така че няма как да има ваучери.

П.П. Ето подробности - https://btvnovinite.bg/bulgaria/okonchatelno-shte-ima-vaucheri-z … ki-transport.html

Благодаря!
Да, в едномесечен срок са написали в тази статия, пропуснала съм го.

# 4
  • Мнения: 5 002
Ваучери няма да има, не се прие, само картите приеха.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 097
Почни, опознай хората и търси споделено пътуване с някой колега.
Имам приятели, работят извън периферията на София и така пътуват, делят си горивото. Хем евтино, хем екологично, а имат възможности.

# 6
  • Мнения: 6 298
Имаше интервю с Министъра на икономиката и той каза, че е прието за ваучерите, но не са дали указания как да става това. Ако трябва да правят поръчка за изработкй на ваучери/а те са ценна книга/ няма да стане скоро. Затова сегй обмисляли други варианти. То депутатите им дай само да приемат безумици за предизборна пушилка, пък после някой друг зя му.мисли. Тези неща не стават за 1 ден. А и трябво да се прецени на кой да се дават такива ваечери. Нямало да е на всеки както до сега с 25 ст.

Общи условия

Активация на акаунт