Опит за бебе

  • 1 754
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте😇
Нова съм в bg-mamma
Не знам как да започна, затова започвам направо с моят приятел се пробвахме за бебе мисълта ми е дали може да стане от първият път и то няколко дни преди менструация🫣🙄 Благодаря ви предварително🥰

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 19:45 от Cuca21

# 1
  • Мнения: 1 846
ако е 14 дена средно преди дата на цикъла -ДА, иначе не! Ставането е от 1 път, ако уцелиш Овулацията.

# 2
  • Мнения: 19
ако е 14 дена средно преди дата на цикъла -ДА, иначе не! Ставането е от 1 път, ако уцелиш Овулацията.
 


Ми около 10 дни до цикъла

# 3
  • Мнения: 3 597
Доста е малък шанса , освен , ако овулацията не е била късна и съответно не остават точно 10 дни . Като начало можеш да я следиш с календара на телефона , който не е точен , но за първи месеци опити е ок , колкото да се ориентираш горе долу . Иначе може да използваш тестове за овулация или други методи , които са още по-точни .

# 4
  • Мнения: 19
Днес е 3 ден от както сме пробвали и имам ярко червено зацапване възможно ли е да е менстуация или

# 5
  • Мнения: 3 597
Възможно е . Колко дни е цикъла , кога беше последната менструация ?

# 6
  • Мнения: 19
Цикъла ми е редовен 26 последната менструация ми беше миналият месец на 14 ми спря обаче сме пробвали на 01.02.2023 и днес на 03.02.2023 получих първо едно ярко червено Петно и след около час и половина си ми врави като цикъл та до сега

# 7
  • Мнения: 1 846
26 минали кой януари? или  14 януари или е за декември ?
 Вземи тестове за ОВУ и следващия месец ще си по точна с датите.Желая ти късмет!

# 8
  • Мнения: 19
14 януари ми спря цикъла върви ми по 5/-6 дни  между двата цикъла са ми 26 дни

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 5 922
14 януари ми спря цикъла върви ми по 5/-6 дни  между двата цикъла са ми 26 дни
Няма никакво значение кога е спряло кървенето и каква му е продължителността.
Гледа се само продължителността на цикъла (28-35 дена), като се брои от първия ден на последната менструацията до деня преди следващата.

# 10
  • Мнения: 3 597
Ако последната менструация е започнала примерно на 09.01. , днес ти е точно 26 ден и съответно всичко е точно . При теб хипотетично , овулацията е била към 20.01. и няма шанс за забременяване с опити след нея . След като ти свърши , започнете с опитите от 10 до 14 ден в твоя случай . Или както вече са те посъветвали момичетата , прави тестове за овулация .

# 11
  • Мнения: 50
Здравейте, някой тествал ли се е с тест за бременност,,клиър блу"? Възможно ли е 5 дни преди цикъл да не отчита правилно?

# 12
  • Мнения: 46
Здравейте мами и бъдещи мами искам да ви попитам месечния ми цекал беше на 03.03.23 правим опити за бебе направих тест за овулация на 15.03.23 и чакаща менструация на 03.04.23  имам болезнини гърди болки в кръста и коремни спазми направих си тест за бременост днес на чакащата дата на менструацията clear simple и положителен пред положения че не съм чака да се появи втората черта първо беше малко бледа а сега е ярка според вас след като съм имала по напред овулация да вярвям ли на тази марка тест 🤞🤞🤞

Общи условия

Активация на акаунт