Кралски работи и клюки - февруари 2023

  • 62 331
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 030
Благодаря за темата!
Танцуващата Максима е страхотна! Толкова настроение и жажда за живот има в тази жена - харесвам такива хора. И на Карибите сякаш се чувства у дома си.
Много ми хареса вчерашния клъч на Амалия, комбинацията със зелената риза също. Дано пребори килограмите, защото съм сигурна, че я мъчат.
Разговорът за скраба има ли го на видео?  Не че ще го разбера на холандски, но са ми интересни реакциите.

# 16
  • Мнения: 13 805
Да се запиша и аз 😀

Максима си е Максима!
Но и щерката май си я бива 😉 Я как го е рекнала на татето КРАЛЯ 🤣
И тя с времето ще се очупи и развихри!

Не съм любител на тату-та, особено на големи, но не отричам, че има интересни и означаващи нещо.
Какво обаче символизира онова грозно кръгче зад ухото, не знам. Някой запознат?

# 17
  • Мнения: 10 920
Има си хас точно в Барселона да няма протести срещу Фелипе. Даже малък ми се струва, по-голям очаквах.

И в Аруба очаквах доста по-рано да има протести. От там няма ли снимки?

# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Благодаря за темата!
Танцуващата Максима е страхотна! Толкова настроение и жажда за живот има в тази жена - харесвам такива хора. И на Карибите сякаш се чувства у дома си.
Много ми хареса вчерашния клъч на Амалия, комбинацията със зелената риза също. Дано пребори килограмите, защото съм сигурна, че я мъчат.
Разговорът за скраба има ли го на видео?  Не че ще го разбера на холандски, но са ми интересни реакциите.

    В Туитър има кратко видео, но съм в движение . Ще потърся.

@RickEversRoyal  Видеото е 1.01 мин. за ориентир Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 10:40 от Miriel

# 19
  • Мнения: 39 587
Страхотна Максима. Не мога да си представя друга кралска особа, която така да се разтанцува. Може би Виктория.

# 20
  • Мнения: 6 733
Съчувствам на Амалия, сигурно е много подтискащо майка ти да е толкова ярка и шармантна. И какво е това пончо върху белия панталон? Толкова ли нямат стилисти, които да я съветват какво да облече съобразно тялото и килограмите и? Максима сменя тоалети, грее на изявите, а Амалия с един тоалет изкарва цял ден в тая жега.

# 21
  • Мнения: 10 920
Така си е, няма да им е лесно на дъщерите на настоящите кралици и принцеси. Е, някои може и да изкарат късмет майките им на 50 да не изглеждат така шармантно и хубаво като Максима, но за момента петдесетгодишните всичките са много красиви и летвите са високо.

# 22
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
Тирамису да от старо посещение на островите е да.
Птиче много значения имат кръговете-вечност, кръговрат на живота, карма, защита,съвършенство. Зависи с какво искаш да го свържеш.

Кралски танци 😀

# 23
  • Мнения: 6 733
И Матилде е във възрастовата група на Максима, но няма нейното излъчване и енергия. Така сякаш не е толкова голям контраста. Но никой не си избира родителите. Съдба.

# 24
  • Мнения: 10 920
Матилде също е много хубава жена.

Което ми напомни,  че забравих да напиша колко е прекрасна вчера. Цикламено и червено е страхотно съчетание, а този модел е много неин.



Матилде от днес ми е просто страхотна. По често да облича такъв тип рокли. Има подходяща за тях, женствена фигура.

# 25
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
Кога точно Максима е сменяла рокли, а Амалия е стояла с едно и също по цял ден, освен при пристигането в Аруба, когато Максима смени червената от посрещането с оранжева за другите събития ?
Май различни турове гледаме.

# 26
  • Мнения: 5 007
И аз забравих да пиша за Матилде,  добре, че я споменахте. Страхотна е тази рокля на нея! И цветово ми харесва.

# 27
  • Мнения: X
Има си хас точно в Барселона да няма протести срещу Фелипе. Даже малък ми се струва, по-голям очаквах.

И в Аруба очаквах доста по-рано да има протести. От там няма ли снимки?

Има, има, ето: https://www.world-today-news.com/demonstrator-in-aruba-interrupt … -slavery-protest/
Протестът се състои от 1 човек.

Ето я Матилде на клипче с фуксиевата рокля. Много хубава.
https://www.instagram.com/reel/CoHMqWqJ_78/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Хубави снимки не намирам, Daviz вече е сложила всичко.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Матилде е от онези хора "душата на компанията" , всеки път като видя нейни снимки и настроение ми се покачва. Но спешно трябва да променят визията на принцесата, красиво момиче ,но в тези огромни дрехи изглежда зле. Ако намерят правилните кройки ще е просто чудесна.

# 29
  • Мнения: 4 156
Имало е още протестиращи на други места. Но като цяло медийното отразяване на тура е слабо. Има предимно снимки.


Ново видео с Катрин(скрийншот):

https://www.instagram.com/reel/CoHgId2DX0U/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 14:00 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт