Отговори
# 30
  • Мнения: 1 304
Е ти я заключи. С Лъвица обсъждахме нещо.

Спешно трябва да се инвестира в образование и кръжоци и да се забранят кръчмите. За всеки ученик трябва да има място в извънкласно занимание.

Не може социалния живот да се изразява в потребление на развлекателни услуги.

# 31
  • Мнения: 35 961
в образованието се инвестира достатъчно
проблемът е в безнаказаността на златните яйца и абсолютната й подкрепа от родителите
последен пример - момъкът с пистолета от гимназията на моето златно яйце

# 32
  • Мнения: 19 837
Тифчо, много менторски и претенциозно. :>
//
Наздраве за петльовците.
Скрит текст:

# 33
  • София
  • Мнения: 35 087
Взимат ти думата, ама ти държиш да си я довършиш…… в 155 реда, Тифоооооо.

Има тема за мъжете и за жените, въри там.

# 34
  • Мнения: 1 304
А не искам и без това писах много напоследък.

Златните яйца да не са като "Золотая молодёжь"?

В моето училище имаше и пистолети и ножове и даже и гранати.
И с пистолет е стреляно и със спрей е пръскано, съученички биха учителка. Нещо страшно. Само гранатата не гръмна. Счупени ръце. Газов пистолет можеше да си купиш.
До 7-ми клас и счукани прешлени имаше и какво ли не. Още имам 1-2 белега. Като се замисля от гимназията нямам белег май.
Тези сега си ударят по един шамар и по телевизията.

Сега сменихме частната детска с държавна и веднага се смени настроението. Към по-добро. Онези бяха като гледачки, а не учителки. Свободна игра: бой и простотии. Пазят ги само да не се ударят.

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 22:11 от Тифи19

# 35
  • Мнения: 7 933
Фифи, като ти зъ́рна чаршафите и рязко ми се приспива..

# 36
  • Мнения: 7 403
Особено, ако са сатенени.

# 37
  • Мнения: 6 577
Бе, глеам некви в темата за показване си показват, цветенцата. Е, цветенца, цветенца, то всъщност нарциси, нали, ама карай.
Та, викам си да зема и аз да си покажа минзухара. Ама само на вас, щот сме си близки.

https://postimg.cc/gw4TTXCf

Ей го тука, до крушата съм го засадил. Още има-няма пейсе-шейсе санта и ше му се покаже главата. Иначе в стъпки е две, ама вие нали сте любителки на сантиметрите, та за вас...

# 38
  • Мнения: 1 304
Фифи, като ти зъ́рна чаршафите и рязко ми се приспива..

Това е забележката "пее в час по музика".

Също не обичам чаршафи, но повече на брой факти се предават с определен минимум изрази.

Хубаво е да се знае, че има паралелно съществуващи светове в съжителство.

Щом ще въвеждаме минимален гарантиран базов доход (комунизъм) е хубаво да държим сметка, да съчувствие и да помагаме на тези, които ще го ползват да станат по-ефективни и пълноценни, за да не се налага да го използват.

Масово осъзнаване, че ранният брак и създаване на семейство са полезни също е нещо много важно. При минимални добронамерени разсъждения, това води до очевидното: съкращаване на училището и по-ранно начало на социалния живот, стажове, трудови навици и т.н.

Факт, е че за пълноценна връзка преди това е добре да си имал да речем десет връзки. Не е безразлично дали ще стоиш в училище до 15-16 (Англия, Русия, САЩ) или до 19 (у нас, реформата беше ачик-ачик за да се намали безработицата) и дали на 21-2 ще си вече дипломиран или ще се подмятания учащ се до 26 без трудови навици.

# 39
  • Мнения: 19 837
Трябвало е да станеш пастор.
Тук няма кой да те оцени. Язък ти за логореята.
//
Джемсе, и цветята ти като вицовете. :>
//
КОйто пирува през седмицата, ще бачка уикенда. Сефте.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 087
Дарлинг, каква ти е мерната единица?

Тифи, защо отговаряш по чужди теми тук?

# 41
  • Мнения: 7 403
Различната гледна точка..мъже- жени.

# 42
  • Мнения: 1 304
Темата е актуална. Нали се питате какво правят всички тези мъже тук и защо развиват някакви теории основани на емпирични наблюдения и доморасли заключения.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 087
Ми, отговаряй дет се чудим, де.
Има и плетаческа тема, ама ти държиш тук да ни занимаваш с лице и опако, дай малко по концептуално.

# 44
  • Мнения: 19 837
Тифчо си умира да учи кой как да живее и функционира.
Хубо, но ний сме малко попораснали туканка.

Общи условия

Активация на акаунт