Отговори
# 45
  • Мнения: 7 410
Тифи, не знам, защо ни проповядваш теорията за ранно бракуване, като ти не си я следвал.
Човек, трябва да походи, да натрупа опит, да има база за сравнение и са се бракува с акъл.

# 46
  • Мнения: 1 304
Не съм имал нужните знания, а не че не съм се опитвал Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 35 098
По- добре късно, отколкото никога.
Ще ти продаваме ноу- хау- то на форумните ергени срещу дребен комисион. Пускай куки, тъй безплатно - не.

# 48
  • Мнения: 1 304
Предвид установените факти, аз съм по-голям ерген от форумните ергени, така че по-добре да бъда нетен износител.

# 49
  • София
  • Мнения: 35 098
И по-девствен от тях, да бе, да.
Дай да те употребим за общото благо, малко бизнес да завъртим, доволен ще останеш Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 304
Да направя семинар и да късам билети ли?
Да, даже по-девствен или поне емоционално и морално съхранен.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 098
Аз ще ги късам.

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 35 098
Аз днес изработих голям обем работа за два часа и сега не знам какво да правя с живота си Laughing Май приключих за днес, ще се обърна към кариерата си в bg-mamma.

# 54
  • Мнения: 7 410
А аз извърших голям обем работа вкъщи.
Това ще е май до края на месеца. Да няма зор само.

# 55
  • Мнения: 35 961
цял ден се шлях
сега тр да се стегна и да напиша няколко страници на висок стил, но адски ме мързи

# 56
  • София
  • Мнения: 35 098
Прибутай го дедлайна. Тогаз освен високостилово, ще звучи и крайно.

# 57
  • Мнения: 6 383
И аз като Хепи, извърших доста работа дома, днес. Ама няма как, утре шей същото. Щото - ремонт на стая. Ноо, вече се довършва - чекаме си мебелите утре. Па кат видиш как убуу става и ти се ще да продължиш и с други стаи, апартаменти, абее ... каквото има налично. Joy

Младежта може да има време и за учене, и за спорт, и за развлечения - извън вкъщи, т.е. не броя интернет. Въпрос на организация и желание. Joy

# 58
  • Мнения: 7 945
тази седмица бях на няколко позиции (че нали уволних почти всички).. една от тях бе като хамалин за изхвърляне на строителни отпадъци... сега съм приятно уморена от фитнеса и значително доволна от началото на промяната..

честит петък и наздраве! Flowers Hibiscus Wine Glass

# 59
  • Мнения: 7 410
Анонимче, мен страх ме хвана да кажа" Наздраве " от другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт