Звездни компромати - Февруари' 23

  • 295 321
  • 3 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 101
Мъжът на Мариана Попова на Рагнар Лотброк ли се прави?
Скрит текст:
Ragnar Lothbrok
Не било компютри, ами най-обикновени компоти😂😂😂

# 16
  • Мнения: 18 477
Благодаря за темата! Прекрасна Марго! Визията ѝ от 2015г., около Вълка, ми е любима. После леко загуби сексапил.

По въпроса със сбръчканите жени - и Калина, и Ванеса са доста слаби. А както знаем, след една определена възраст жените трябва да избират между задника и лицето си. Това извън естетичната хирургия и извънземните подмладяващи процедури, разбира се.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 019
Страхотна нова тема!
По кое време и покой канал снощи сте гледали филма с Ръсел Кроу?

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 469
Мъжът на Мариана Попова на Рагнар Лотброк ли се прави?
Скрит текст:
Ragnar Lothbrok
Не било компютри, ами най-обикновени компоти😂😂😂
Плачков казА някакви 2 години, през които бил с такава прическа. Прозвуча като да копират него, а не той някого. Явно не само ти се чудиш Simple Smile

# 19
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Помня го аз белия бус на надеждата, хаха, беше наистина много криндж това предаване. Наша съквартирантка по него време си мечтаеше да я посетят, много я майтапехме, защото стояхме в нас по плетени елечета и терлици една люта зима, ако дойде сега Наталия и отворим в този вид:)

# 20
  • Мнения: 164
Не знам от коя година е този епизод на “На кафе”, но Гала ядосано хвърля сценария, защото певицата Гергана се е успала и не е дошла на гости в предаването. Аз много се смях 😃
https://m.youtube.com/watch?v=AYkKGFAmlyg

# 21
  • Мнения: 351
Благодаря за прекрасното начало. Но защо всяка нова тема започва толкова хубаво и вдъхновяващо, а завършва с Тоци, Гани, Бачорски или Мариана Поповини ...

# 22
  • Мнения: 360
Супер начало на новата темичка. Аз също съм фен на Марго Роби.
Княгиня Калина изглежда потресаващо, но не само от възрастта, но и от неуспешни интервенции. Детето, за мен също е много симпатично, въпреки че и аз не харесвам такава дължина на косата.
Ванеса Паради е много слаба и може би това е причината да е толкова смъкната в лицето, а и няма грим.
Джейн Фонда я харесвам много, но съм чела за нейната поддръжка, че използва инжекции тестостерон, които увеличават мускулната маса и запазват тонуса на кожата при жените. Имало опасност да предизвикат онкологично заболяване, но тя си е поела риска.
Стрина Ирина е интересна жена. Уж отказа мъжа си от алкохола, а тя му попадна в плен. Много е неприятна при всички положения и ми старее.
За Тоци или добро или нищо. Нали е топа на топа. Само ми е чудно кога работи фамилията и дали изобщо имат време за това от почивки. Скоро не е правила шопинг, да позавиждаме. Simple Smile Тоци, давай душа! Вярвам в теб!
Бередин се снимал и той на зимна почивка в чужбина, но нещо не намирам снимката.
Много усилено се говореше за тати Бати, че имал дете, не знам дали е вярно, но е факт, че Тоци лъжеше за Бередин, че нямал деца, а той има две големи дъщери. Мисълта ми е, че ако детето е голямо и учи в чужбина, кой ще разбере?
Мариана ми става все по-неприятна. В стремежа си да е "арт" е все по-смешна и безинтерсна. Хубавото е, че с нейния са се намерили. Еднакво шантави и двамата. Въпреки, че на интервюта изглежда, сякаш тя му се ядосва. Не знам.

# 23
  • Мнения: 3 012
Мариана е ядосана на целия свят, че не я оценява. Тя е едно театрално Тоци, ама без възможности - по принцип би изпърхала на всички с предимствата и превъзходството си, ама… не може. Но пък има муж, та не е капо. Ама както казва Наталия Кобилкина - беден муж.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 412
Брад Пит
Скрит текст:
Сара Мишел Гелър
Скрит текст:
Джесика Частейн
Скрит текст:
Ашли Греъм
Скрит текст:
Джъстин Т. и Джесика Б.
Скрит текст:
Сара Сампайо
Скрит текст:
Джейн Сиймур
Скрит текст:
Мадс Микелсен
Скрит текст:
Мадона
Скрит текст:
Криси Тейгън с децата
Скрит текст:
Киану и Гай Ричи
Скрит текст:
Радина Думанян
Скрит текст:

Благодаря за темата! Успешен месец ви желая.

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 469
Другият нос на Деси Тенекеджиева
Скрит текст:
Явно се е сгодила
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 29 383
Няма лошо. Според мен ѝ беше голям комплекс носа. Нека се чувства щастлива.

# 27
  • Мнения: 8 759
Положителна промяна е при нея.

# 28
  • Мнения: 18 510
Радвам се за Д. Тенекеджиева.
Като се замислих - тя е вдовица от близо 25 години, как минава времето... Детето сигурно вече е на ок. 30 години.

# 29
  • Мнения: 12 666
Носът я отличаваше, сега е като всички.

Общи условия

Активация на акаунт