Преместване от голям град в по-малък?

  • 11 152
  • 258
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 314
Ами...ок. Но, Нарцис може би не е зле да пишеш от опит, а не от това, което си представяш, щото говориш пълни глупости. Моя опит говори, че до повечето села има уникални черни и горски пътеки. Става въпрос за места поне на 50км извън обсега на София и големите градове.

# 256
  • Мнения: 25 615
Черни пътища и горски пътечки има и край всеки град. Даже край София има. Simple Smile

# 257
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Ми че то в София има черни пътища без тротоар и асфалт на пешеходно разстояние от центъра, за какво му е на човек да се разкарва на 50км далече като има и на 5км 🤣

# 258
  • Мнения: 1 252
Излез от рамката, "хората се чудят". Отидете, живеейте там, когато условията се променят, децата са  на15 отиват в ново училище примерно, преместете се, продайте имот, купете друг. Човек трябва да е гъвкав и да търси решение, а не проблема и все да мрънка. И аз отидох в малко село, но в чужбина.  И ние мислехме някъде из България, но решението за чужбина надделя. Дори имаше моменти в които не исках да споделям, защото само негативни коментари в стил; Ама защо отивате в чужбина, ама имате си работа, кола, жилище. Към детето също, ще си загубиш приятелите, как ще разбираш, как ще отидеш до тоалетна...  В крайна сметка всеки има право на личен избор, а ние все се месим и даваме акъл, предаваме страхове и проекция на чужди виждания. Затова човек действа, не казва нищо и като стане тогава. Аз лично на село се чувствам добре, природа, зеленина, имаме работа. Дано и българските села и градчета да се развият.
Ето един мой разказ показващ емоциите ми тогава.
https://www.edna.bg/iz-edna/ne-mozhesh-da-izberesh-kyde-da-se-ro … -zhiveesh-4644245

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 13:46 от Sephora

Общи условия

Активация на акаунт