Какво повече НЯМА да купя - 22

  • 80 797
  • 778
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 635
Значи за почистване на фуги трябва да е идеален този А1.

# 16
  • Мнения: 3 430
Зимни обувки на Levi's.
Разлепиха им се подметките след 10дена..

# 17
  • Мнения: 10 398
Може би зависи и от покритието на душа. Мивката в банята ми е съвсем нова, има един преливник с нещо като малка решетка в сребристо. Няколко пъти измих мивката, и то не с А1 и решетката на преливника лъсна в зелено. Явно е била с някакво много тънко сребристо покритие.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 199
Повече няма купя яйца "Нашите Ферми" L размер от Билла на невероятната промоционална цена от 4.49лв. (редовна цена 7.19лв.)



Честно да Ви кажа, не знам кой би си купил от тези яйца на редовната им цена и то при положение, че са от кокошки отглеждани в клетки....

Направи ми впечатление, че яйцата са много малки. Премерих ги с кухненската везна и о, чудо, половината са по 60-61гр (M размер), две по 66гр, останалите по 63-64гр (точно на границата за да ги нарекат L размер)

На опаковката не пише кой е производител, а само кой ги пакетира. В гугъл нищо не излиза като напиша Нашите Ферми. За мен тези са чисти измамници.

Направих и видео, на което се вижда колко тежат: https://streamable.com/p4uuvg

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 16:12 от ВсеТая

# 19
  • Мнения: 3 667
Мазна гума безвкусна.
Не се сетих да снимам, но го намерих в нета и прилагам снимка. Разликата е, че този който купих беше една по-голяма кръгла питка и плоска.
Фирмата е Стил-Еа ЕООД, кашкавал Лудогорие

# 20
  • Мнения: 10 398
Почти всичко, което съм купила от неизвестни малки фирми е било греда. Не че от големите фирми е гаранция, но все пак имат някакъв контрол. От такива неизвестни, дето днес прави кашкавал, утре го няма гледам да не купувам.

# 21
  • Мнения: 3 733
Разписвам се в новата тема с конския суджук на Жар. Ужасен беше, замина в кофата.

# 22
  • София
  • Мнения: 30 171
Почти всичко, което съм купила от неизвестни малки фирми е било греда.
Скрит текст:
Не че от големите фирми е гаранция, но все пак имат някакъв контрол. От такива неизвестни, дето днес прави кашкавал, утре го няма гледам да не купувам.
При мен не всичко, но вече съм много, много внимателна с покупките си, и предпочитам магазини от тип бакалия. Не бях влизала в Кауфланд от не си спомням колко време. Търсих един сос, не го открих, и излязох с празни ръце от магазина. Нищо, нищо интересно нямаше. Загледах маслото президент, за което стана дума в темата, ние вкъщи редовно го консумираме. Това изобщо не е същото масло, което купувам аз. Някаква измислена опаковка с надпис
"Gastronomique". Изобщо не посегнах. Просто се чудя кой допуска толкова много боклуци, имитиращи продукти и т.н. на нашия пазар? Толкова много измислени млека, кашкавали, сирена и т.н. Scream Исках да взема обикновена изворна и трапезна вода, че то нямаше една, ама една марка, която да ми хване окото и да ми спечели доверието.

Добавям дамски превръзки Calma, не ми допаднаха. Уж памук, уж деликатни, нежни и т.н., ама нещо не се разбрахме с тях.

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 23:48 от missence

# 23
  • Мнения: 289
Почти всичко, което съм купила от неизвестни малки фирми е било греда.
Скрит текст:
Не че от големите фирми е гаранция, но все пак имат някакъв контрол. От такива неизвестни, дето днес прави кашкавал, утре го няма гледам да не купувам.
При мен не всичко, но вече съм много, много внимателна с покупките си, и предпочитам магазини от тип бакалия. Не бях влизала в Кауфланд от не си спомням колко време. Търсих един сос, не го открих, и излязох с празни ръце от магазина. Нищо, нищо интересно нямаше. Загледах маслото президент, за което стана дума в темата, ние вкъщи редовно го консумираме. Това изобщо не е същото масло, което купувам аз. Някаква измислена опаковка с надпис
"Gastronomique". Изобщо не посегнах. Просто се чудя кой допуска толкова много боклуци, имитиращи продукти и т.н. на нашия пазар? Толкова много измислени млека, кашкавали, сирена и т.н. Scream Исках да взема обикновена изворна и трапезна вода, че то нямаше една, ама една марка, която да ми хване окото и да ми спечели доверието.

Добавям дамски превръзки Calma, не ми допаднаха. Уж памук, уж деликатни, нежни и т.н., ама нещо не се разбрахме с тях.
Масло "Президент" знам , че има внос от Полша и от Франция.Това от Полша си е жив кавър  на оригинала , но и цената му често и по-ниска.

# 24
  • София
  • Мнения: 30 171
Скрит текст:
Почти всичко, което съм купила от неизвестни малки фирми е било греда.
Скрит текст:
Не че от големите фирми е гаранция, но все пак имат някакъв контрол. От такива неизвестни, дето днес прави кашкавал, утре го няма гледам да не купувам.
При мен не всичко, но вече съм много, много внимателна с покупките си, и предпочитам магазини от тип бакалия. Не бях влизала в Кауфланд от не си спомням колко време. Търсих един сос, не го открих, и излязох с празни ръце от магазина. Нищо, нищо интересно нямаше. Загледах маслото президент, за което стана дума в темата, ние вкъщи редовно го консумираме. Това изобщо не е същото масло, което купувам аз. Някаква измислена опаковка с надпис
"Gastronomique". Изобщо не посегнах. Просто се чудя кой допуска толкова много боклуци, имитиращи продукти и т.н. на нашия пазар? Толкова много измислени млека, кашкавали, сирена и т.н. Scream Исках да взема обикновена изворна и трапезна вода, че то нямаше една, ама една марка, която да ми хване окото и да ми спечели доверието.

Добавям дамски превръзки Calma, не ми допаднаха. Уж памук, уж деликатни, нежни и т.н., ама нещо не се разбрахме с тях.
Масло "Президент" знам , че има внос от Полша и от Франция.Това от Полша си е жив кавър  на оригинала , но и цената му често и по-ниска.
Да, явно има разлика. Опаковките са почти еднакви, но на това, което аз вземам, пише French butter. Досега съм нямала гаф, дано не го развалят.

Това пробвахме, не е лошо, но не е нашето.

# 25
  • Мнения: 4 546
Дамски превръзки Либрес няма да купя повече. Не се сетих да снимам опаковката преди да я изхвърля. А и съдържанието замина в кофата. От тези, които са по-плътните бях купила. Изобщо не попиват. Голямо пране му дръпнах тея дни. Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 8 575
И аз ги мразя техните - много са ми изкуствени едни такива, и размерите им не са удобни.

# 27
  • Мнения: 4 546
За мое съжаление само такива имаше в аптеката до нас. А ми се наложи изненадващо да купувам посред нощ. Да  точно на изкуствени е чувството.

# 28
  • София
  • Мнения: 30 171
Аз често ползвам Либрес, но само памучната серия и без аромати, лайки и др. (зелена опаковка).

# 29
  • Мнения: 4 178
Розовите Либрес са ми любимите за всички времена.

Общи условия

Активация на акаунт