София - кв.Надежда, Толстой, Свобода

  • 35 805
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 407
Здравйте,момичета.Не знам дали съм попаднала в точната тема,но ще ви помоля да ми помогнете.Аз живея на Сточна гара и след 1 месец трябва да записвам малкия на кухня,но освен 1 в Орландовци,друга няма.Моля ви,ако някой има информация,да ми помогне.
Благодаря ви предварително  Peace

# 91
  • Мнения: 811
petia, в четвърта част е 90 ОДЗ-зад сладкарница "Кериан",много съм доволна-малкия беше там в градината 3 месеца,после го преместих в 42 ОДЗ,защото ми е по-близо.Директорката,госпожите,базата-от всичко съм доволна.
Около Шел-а на Ломско шосе(май това е 3 част) също има градина-но не зная ОДЗ или само градина.

# 92
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
mamma_ , давай, казвай новости! Как са малките принцески, кога ще ги извеждаш на разходка?

# 93
Здравейте мами аз съм Валя и живея в Надежда 3 блок 301. Моите слънца са Теодоеа Виктор и Яна
Теди 01.12.94
Вики 22.02.04
Яна   23.01.07
На нас педиатарка ни е Др. Сакарова.

# 94
  • София
  • Мнения: 480
sexy_mama_  Hug 

mamma_, в 61-ва ясла май са повече групите. И аз се чудя как се справяш. Възхищавам ти се. Както и на останалите многодетни мами. На мен ми е трудно и с едно, кръста ме боли, по цял ден само белички прави, не се спира на едно место, рядко се заиграва сам с играчки. Поне гледа филмчетата за бейби Айнщайн.

didi_fiesta, Сточна гара не е много близо до Надежда да идваш до тука само за една кухня. Питай майките там при вас.

Моя сладур вече от няколко дни спи само следобед. Дано продължи и за напред, успявам по-добре да си организирам деня така. Почти всеки ден ходиме до парка към 11-12 часа. Има ли и други желаещи? Ако е по-хладно от вчера, днес може да отскочим до детския кът. Приятен ден на всички  Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 15
 mamma_, в 61-ва ясла май са повече групите. И аз се чудя как се справяш. Възхищавам ти се. Както и на останалите многодетни мами.
 
Ами каките са при баба си аз си седя с малките в къщи.
mamma_ , давай, казвай новости! Как са малките принцески, кога ще ги извеждаш на разходка?

Аз съм ги извеждала само до Фанатстико още ме е страх на далги разходки.Но днес ще се опитам а стигнем до парка. Ако някои ще ходи да казва. Че да не обикалям сама парка като кукавица.       

# 96
  • София
  • Мнения: 480
Ако някои ще ходи да казва. Че да не обикалям сама парка като кукавица.       
Нашето излизане се провали. Иво заспа, а точно ви го похвалих.

# 97
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм ги извеждала само до Фанатстико още ме е страх на далги разходки.Но днес ще се опитам а стигнем до парка. Ако някои ще ходи да казва. Че да не обикалям сама парка като кукавица.      
Ние ходим всеки ден почти в парка, от 10.30 до към 11.30, после потегляме към кухнята. Днес аз бях сама като куковица  Wink, ама няма значение. Е, имаше и едни чичковци, дето слагаха нови пейки  Wink. Срещата ни е при езерото, зад могилата - моля заповядайте!   bouquet

# 98
  • Мнения: 455
Привет   bouquet
Да споделя след посещението си на тае бо тренировката.Доволна съм  Peace Условията са приятни,треньорката е подбрала упражнения,подходящи като за пообездвижени мами   Mr. Green Успях да издържа до края с доста пот на челото  Laughing Само като си помисля преди 2-3 години на какво темпо съм била способна и не мисе вярва,че съм аз  Rolling Eyes Нооо,ще влизам в час  Naughty
И такааа,за заинтересованите от спорт и евентуални поводи за срещички да уточня-графика е променен.Сега ще бъдат в понеделник и сряда от 20.30 ч и неделя от 17 ч. Решили сме с inik да ходим в сряда,ако някой има желание и възможност да заповяда  Hug
Приятен ден!

# 99
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Петя, аз съм подала само в 15-то преди около 1 месец и сме 55-ти в списъка.
Приемното време на директорката е в петък след 15ч. и понеделник или вторник от 10 до 12ч.
ДиДn приемното време на директорката е във вторник от 15.30 до 18 ч.И петък от 10 до 12 ч.Може да са го сменили след като си ходила.На нас там ни искаха като документи копие от акта и белжка от лекарката че дете о нее болно от никакви хронични заболявания,на теб искаха ли ти такава бележка?На мен за първи път ми искаха такава.Doninka радвам се че си ходила и аз искам но все не ми остава време,сега март имам още еди изпит и после ще ми е малко по спокойна програмата.

# 100
  • София
  • Мнения: 480
Да, и на мене ми искаха такава бележка за хронични заболявания. Това било нещо ново от началото на годината.

# 101
здравейте и от нас!  bouquet.михаела е вече седми ден на ясла !записах я в 40-та имного тежко го преживявам.много ми е мъчно за нея и понякога си плача малко,но трябва да се свиква.ние ако е хубаво времето излизаме в детския кът ама от както е на ясла само събота и неделя ще ходиме там.да ви се оплача-сутрин като я оставям много плаче ,но лелките са много добри и бързо я успокояват.казват че си играе и яде много хубаво и са много доволни от нея.трябва скоро да се адаптира иначе не знам.е това е за сега новото от нас !чао и целувки Heart Eyes

# 102
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
здравейте и от нас!  bouquet.михаела е вече седми ден на ясла !записах я в 40-та имного тежко го преживявам.много ми е мъчно за нея и понякога си плача малко,но трябва да се свиква.ние ако е хубаво времето излизаме в детския кът ама от както е на ясла само събота и неделя ще ходиме там.да ви се оплача-сутрин като я оставям много плаче ,но лелките са много добри и бързо я успокояват.казват че си играе и яде много хубаво и са много доволни от нея.трябва скоро да се адаптира иначе не знам.е това е за сега новото от нас !чао и целувки Heart Eyes
Моята Криси за сега има голямо желание да ходи на ясла но не се знае как ще като тръге.Дано не плаче.

# 103
  • Мнения: 2 677
Здравейте, момичета!   bouquet
Да се запишем и ние с Бранко в хубавата темичка, че досега не ми е попадала, а само рева, че няма ни една мама от "Надежда" и региона.
Значи, първо да се представим - аз съм Весела, синът ми е Бранимир и е на малко повече от 5 месеца. Живеем в "Триъгълника" и най-често мерим алеите на парка в кв. "Толстой" (този под надлез "Надежда").
Ще ни бъде много приятно, ако ни приемете във веселата си дружинка!   bouquet
Поздрави и усмивки от нас!  Hug

# 104
  • Мнения: 231
Zdravejte mami,
bih iskala i az da se prisaedinja kam vas. Jiveja v Nadejda 4, imam dve prekrasni momi4enca, goljamata se kazva Krastina i e na 8 godini, malkata e Yoana i e samo na tri meseca.
Shte se radvam da se zapoznaem li4no, zashtoto ne poznavam nikogo v kvartala i ni e mnogo sku4no da pravim razhodkite si sami. Obiknovenno se razhojdame v parka ili hodim v sladkarnica Kerian na ulica Targovska. Ako njakoj jivee nablizo neka kaje.
Ami, zasega tova e ot men, trjabva da papkame!  Simple Smile
Mnogo se radvam za mama i ja pozdravjavam, da sa i jivi i zdravi 4etirite gospojici!
Prijaten den pojelavam na vsi4ki i 4estita Baba Marta v avans!

Общи условия

Активация на акаунт