Коледни чудеса ... и клюкини

  • 10 065
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
Ради, дано утре нещата се оправят лека -полека  bouquet

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Мерси момичета за подкрепата!  bouquet Като почистихме хубаво на баща ми носа и като понамаля кървенето видяхме, че е доста дълбока раната така, че наще го закараха до Пирогов и освен няколкото шева се оказа и, че си е счупил носа, добре поне, че няма сътресение, обаче челото му е синьо-лилаво, абе кофти тръпка. Важното е, че ще се оправи.

# 17
  • Мнения: 3 336
Мерси момичета за подкрепата!  bouquet Като почистихме хубаво на баща ми носа и като понамаля кървенето видяхме, че е доста дълбока раната така, че наще го закараха до Пирогов и освен няколкото шева се оказа и, че си е счупил носа, добре поне, че няма сътресение, обаче челото му е синьо-лилаво, абе кофти тръпка. Важното е, че ще се оправи.

Радвам се и добре че сте взели мерки навреме Wink

Мен днес ме чака голямото готвене, цялата тумба роднини ще е вкъщи защото с мишките не можем да мръднем никъде и те ще дойдат Grinning Добре, че съм си предвидлива и съм приготвила сърмите от четвъртък, само трябва да ги сваря Wink

# 18
  • Мнения: 4 978
Раде, все едно чета книжката със законите на Мърфи...
Аре стига вече, викам достатъчно е всичко дотук!!!

Всички да оздравяват! Каквото било, било!

Кали, успех! Запретвай ръкавите, слагай престилката, взимай точилката  newsm29 (ако ще правиш сама питка, аз си я поръчах...)  newsm64
И мен ме чака цял ден шетня, въпреки че ще сме си 4-5 души на кръст.
Понеже не мога да мръдна от вкъщи без чавето, чакам брато да се наспи, да напазарува и тогава мога да стартирам. Само да поясня, че от вчера сутринта го чакам да напазарува..... мъже...

Ев, похвали се с вчерашните покупки, какво напазарува?

# 19
  • Мнения: 3 336
Раде, все едно чета книжката със законите на Мърфи...
Аре стига вече, викам достатъчно е всичко дотук!!!

Всички да оздравяват! Каквото било, било!

Кали, успех! Запретвай ръкавите, слагай престилката, взимай точилката  newsm29 (ако ще правиш сама питка, аз си я поръчах...)  newsm64
И мен ме чака цял ден шетня, въпреки че ще сме си 4-5 души на кръст.
Понеже не мога да мръдна от вкъщи без чавето, чакам брато да се наспи, да напазарува и тогава мога да стартирам. Само да поясня, че от вчера сутринта го чакам да напазарува..... мъже...

Ев, похвали се с вчерашните покупки, какво напазарува?

Питката сама ще я меся - за сефте Laughing Дано стане прилична Praynig

Иначе с пазара се справих сама, ако го оставя моя да пазарува, половината неща току виж  "прецени", че не е нужно да се взимат.

И на теб успех  bouquet

Аз чакам любимия да се събуди и майка му да дойде, за да нямам грижа за децата и тогава ще започвам Wink   chef

# 20
  • София
  • Мнения: 6 173
Ради, дано всичко лошо е останало зад гърба ви и от тук нататък да сте здрави и да празнувате.  Hug

Ев, похвали се с вчерашните покупки, какво напазарува?

Важното не е какво напазарувах, а обикалянето и зяпането по магазините.  Wink
Иначе подаръци за близките ми и най-много играчки за дзверчето,  Grinning нищо специално (с изключение на новия ми телефон Mr. Green).

Сега чакам да ми изсъхне лака, за да събера багажа и се изнасяме. Ще има две баби, които до се занимават с детето.  Party
Онзи ден ходих да се почерпя с колегите от офиса и го оставих на баща му. Май няма да успея скоро пак да ги оставя сами за по-дълго. Дзверчето ми се е качило на главата на баща си,  nuts но поне няма да си мисли, че по цял ден се чудя какво да правя.

На всички, които си остават в къщи и ще посрещат гости - успех с приготовленията.   Hands Clap

# 21
  • Мнения: 4 978
На всички, които си остават в къщи и ще посрещат гости - успех с приготовленията.   Hands Clap

А на теб сърдечен гуш и целуФ с пожелания за много и радостни емоции!
 Heart Eyes
Ще ми липсваш тези дни ...

П.С. абе стига с тез ситнежи, пожалете ме, и с цаките не виждам вече.... к'ъв е телефона? обаждай бързо!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 173
Весели празници!
На всички вас и на семействата ви желая много здрве и късмет. Много усмивки и любов! Много хубави моменти, които да помните дълго!

Щастлива съм, че ви познавам!
newsm51

     

И много подаръци разбира се!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 173
А на теб сърдечен гуш и целуФ с пожелания за много и радостни емоции!
 Heart Eyes
Ще ми липсваш тези дни ...

П.С. абе стига с тез ситнежи, пожалете ме, и с цаките не виждам вече.... к'ъв е телефона? обаждай бързо!!!

Благодаря!   Heart Eyes
Пак Самсунг. Едно си баба знае, едно си избира.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 173
Аз както си се мотая вместо да се приготвям май ще си остана тук за празниците.  Confused

Преди малко реших да изпратя няколко картички. Отварям сайта и той ме посреща с музика. Мисля си аз: яяя по случай празниците пеят не само картичките. Оказа се, че пял телефона, ама кой да му обърне внимание. smile3555

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Весели празници на всички, много усмивки, щастие и здраве ви пожелавам! (това за тези дето сега заминават на някъде, другите ще поздравявам довечера Mr. Green)

Кали успех с приготовленията! Ние още вчера направихме сърмите и тиквеника, днес питката която за мой късмет е специалитет на майка ми. Mr. Green
Иначе и ние трябва да ходим на пазар, та по-късно ще хвръкнем до Метро, а и още нямаме елха. Да ви кажа вече съвсем се убеждавам в истинността на лафа: кажи му мъж и не го обиждай повече!

# 26
  • Мнения: 2 070
Кой мъж тъй те накара да заключаваш бе моме...  Ще видиш, че сте намери някой, който да отговаря на понятието мъж. Споко. важното е, че твоят малък мъж и диване ще стане голям и истински...  Heart Eyes

Мойта Яна и тя е болна вече, присъединявам се към вашя клуб.. Засега го раздава с много сополи и май пак разтройство, на нея май това са и слабите места. За коледа и купих сервизче с тиганче и тенджерки, ама такива истински, в които може да и правя чай да речем, продават се за играчки, но са си съвсем истински, само че мънички. Взех и и едно бебе с коритце, също и от тези големите пъзели шарените с буквички, българската азбука..едни такива като от стереопор, ама е различно сякаш... Тук мирише много хубаво, вече тайно изядох една чушка с боб, питката се пече... детето си омеси една малка и ще си яде нея  Laughing 
Уютно девечера ви пожелавам...

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Дес, то само един да беше...
Важното е, че благодарение на сестра ми вече имаме елха която собственоръчно украсих. Grinning. Освен това опаковах подаръците което си беше почти мисията невъзможна като се има превид, че ме е обзела грандоманията, а и брат ми взел шейна, та и нея трябваше да опаковам, но успях!
 В момента се пече питката, а преди малко направих бобената салата.
  Да, също и стояхме на тъмно от 19.00 часа до 19.05 заедно с шосето  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 671
Честито Рождество Христово!

Момичета, много ви обичам, не бих могла да си представя как е преминавало ежедневието ми, преди да ви познавам!
Желая на всички много здраве, семеен уют и детски усмивки, разбирателство и устрем да осветяват дните ви!



Вчера такава шетня ме завъртя и мен, че време за форума не ми остана. Обаче питката ми стана страхотна, а късметът се падна на мен Laughing


Днес си имам именик, та ще ви черпя за здравето на моя малък принц.

Последна редакция: пн, 25 дек 2006, 08:27 от Моли Уизли

# 29
  • Мнения: 3 336
И тук да пиша:

Честита Коледа и от мен Hug

Желая на всички здраве и любов  bouquet

Хриси, за си ни жива и здрава, все така дипломатична, обичана и щастлива  bouquet

Моли, да ти е жив и здрав именяка  bouquet Да расте умен и силен мъж  bouquet

И към г-жа Масларова имам едно пожелание - догодина да работи повече и да говори по-малко Peace

Момичета, да ви се похваля, за сефте правих и питката и сармите, и двете станаха доста сполучливи, само че другия път питката ще я направя в двойна доза Rolling Eyes На мен ми се падна учението Laughing Мислех, че съм приключила вече с него, ама не ooooh! Обаче и на свеки и на мама се падна учението, така че явно ще се учим една друга Joy Свекърва ми онзи ден се прибра окончателно и вече няма да работи в чужбина, така че сигурно ще има какво да учим една от друга newsm78

На Ели се падна парата , така че догодина явно тя ще ни храни hahaha

Я кажете, да сте виждали шейни с цял гръб и "подпиралки" отстрани? Търсихме такива за мишките и не намерихме Rolling Eyes

Весел празник на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт