Гримиране - идеи и техники. Тема №87

  • 55 909
  • 756
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 313
Виж, Франсоа може ли да ги разбира оргазмите, Италиано за пример, но цветовете-зависи от гледната точка. Точно Нарс имат чудесни предложения на всякакви сезони за дами като теб и Петрова, които не могат да решат с какъв подтон са и вървят от неутрални, през прасковени, та до топли (няма хейт, само Бяла завист), но за маслини имат цифром и словом едно предложение- Stromboli, което в Мат варианта ми е доста топло и ще поправям с кънсийлър, бронзър и контур. От което, всъщност, му се губи част от красотата-не желая да наслоявам продукти на тази така лека пигментирана формула. Половин помпичка ми изтрива лицето, но кел файда като ставам като съставена от двама човека. Та, ще сея чар из Сефора за отливки от няколко цвята, да имам за смесване за лятото, но не съм доволна от Нарс цветово, да си знаят ако четат тук 🤣.

# 646
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Привет от мен! Отдавна не съм се показвала, но пък от петък нещо и от мен.

Косата не я гледайте!



Моля само да не ме цитирате.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 23:10 от scalestone

# 647
  • Мнения: 408
Някакви идеи да имате за консервативна офис визия, която да бъде пригодна и за снимки? Бях го измислила да е нещо студено за crease-a, с тъмно кафяво в основата на миглите за открояване на очите, ама на пробните снимки хич не се случиха добре нещата, защото няма никакъв контраст на фона на бялата ризка, а  и сякаш падналия клепач уби от част от грима… казвала ли съм колко трудно ми правят хубави снимки заради тази особеност на клепача Grinning

# 648
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Ха, и Андреа ползвала същия номер на Hourglass!?!?



Илзи, офисна визия!? За висококонтрастна външност?









(keep it simple and conservative)

# 649
  • Мнения: 408
Не се бях замисляла за нещо опушено. Добра идея ще го имам предвид за бъдещи снимки. В крайна сметка днес всичко се промени, тъй като в последния момент променях костюми. От ризка стана рокля в шампанско и златисто, което се оказа печеливша комбинация на тъмния фон на снимките, за който нямах идея (късмет на правилното място). От гримът се видяха само червилото и контура, бронзанта и ружът на Hourglass. Което е доказателство, че продуктите на им дават приятно и ненатрапчиво озаряване на добра светлина. Определено ще следя за намаления на палитрите.

# 650
  • Мнения: 7 565
Illzy, сподели снимката, отдавна не сме те виждали.

# 651
  • Мнения: 408
Есмералда, всеки ден се гримирам, но сутрин изобщо не ми стига времето и не мога да снимам, за да покажа. Пускам снимката, моля да не бъда цитирана Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 06:36 от illlzy

# 652
  • Мнения: 7 565
Супер си, визията е топ. Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 59
Разкош! Много топло излъчване!

# 654
  • Мнения: 1 102
illlzy, страхотна си Heart Eyes

# 655
  • Варна
  • Мнения: 2 849
И на мен много ми харесваш!

Аз пък изобщо не се придържам към офисния грим, ако има някакъв определен. Но не биха ми били излишни снимки на такъв за всеки случай.

# 656
  • Мнения: 31 172
Еее, страхотна си! Разкошна!❤

# 657
  • Мнения: 1 296
illlzy,  много сладка, имаш почти детско , невинно излъчване.

# 658
  • Мнения: 313
Илзе, топ. Класна мацка и абсолютно прекрасен грим, много ти отива.

# 659
  • Мнения: 408
Благодаря ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт