Д-р Иван Сигридов - Тема 8

  • 40 919
  • 467
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте, това което знам е че Сигридов е само за фетална , кой ви следи и при кого ще раждате? Ако може мнение за специалисти при тромбофилия?

# 31
  • Мнения: 634
За тези от вас, които сте правили вливка феринжект, предписвани ли са ви били след това инжекции Б12? При мен в онлайн коментари, където ми е назначена вливката няма Б12, питах вчера и сестрата.. Каза, че щом няма написано не трябва. В същото време на други момичета там, които срещнах са им предписани инжекции..

# 32
  • Мнения: 700
На мен не са ми предписвали. Явно зависи от нивата.

# 33
  • Мнения: 634
На мен не са ми предписвали. Явно зависи от нивата.

Май не..защото моята стойност беше 320, а на момиче с двойно по-висока са й предписани инжекции.

# 34
  • Мнения: 680
На мен Д-р Ковачев ми беше казал да ми сложат след вливката за по-добро усвояване. Иначе не е задължително.

# 35
  • Мнения: 170
Здравейте.
Кой лекар ще препоръчате за подготовка за бременност, предвид факта че д-р Сигридов в момента не приема не бременни? След мисед след инвитро съм и с множество екстри като инсулинова резистентност, нк клетки и тромбофилия.

# 36
  • Мнения: 680
Здравейте.
Кой лекар ще препоръчате за подготовка за бременност, предвид факта че д-р Сигридов в момента не приема не бременни? След мисед след инвитро съм и с множество екстри като инсулинова резистентност, нк клетки и тромбофилия.
Д-р Ковачев Simple Smile няма да съжалявате. Цялата подготовка, проследяване и раждането ми бяха при него. На феталните бях при Сигридов, но терапията ми я определяше др Ковачев

# 37
  • Мнения: 356
Здравейте.
Кой лекар ще препоръчате за подготовка за бременност, предвид факта че д-р Сигридов в момента не приема не бременни? След мисед след инвитро съм и с множество екстри като инсулинова резистентност, нк клетки и тромбофилия.
Аз препоръчвам д-р Ралица Сенкова от Неовитро.

# 38
  • Мнения: 67
Здравейте,
Имате ли представа защо Сигридов изписва витамин Ц прахообразното на Vita Rama, което го има само в Здравис и в Ремедиум? Преди онези "пълни" изследвания ми беше изписал на Солгар , сега изведнъж получих онлайн линк към този прахообразн продукт?
Благодаря предваиртелно

# 39
  • Мнения: 177
Почти цялата бременност ми следи д-р Сигридов. Ходих при АГ по здравна каса, заради болнични, документи и невероятните 3 изследвания на кръст, които се покриват от касата, за друго изобщо не разчитах на нея. Но аз започнах при него подготовката 6 месеца преди това. За раждането се запознах с лекарката в 30 г.с., при нея бях на преглед и в 33 г.с. и чак след 36г.с.минах изцяло при нея и на тонове,дотогава ходих на тонове при Сигридов. Така че Сигридов си следи бременност от 5 г.с. най-вече до 30-та седмица, после ехографи просто така на мен специално не ми правеше, но ако имам оплакване или види проблем при тоновете веднага те вмъква между прегледите. Случи ми се веднъж, за което дори не ме таксуваха.
Здравейте, това което знам е че Сигридов е само за фетална , кой ви следи и при кого ще раждате? Ако може мнение за специалисти при тромбофилия?

# 40
  • Мнения: 344
Защото се говореше, че Здравис е на половинката му, та правят пари по този начин.
Здравейте,
Имате ли представа защо Сигридов изписва витамин Ц прахообразното на Vita Rama, което го има само в Здравис и в Ремедиум? Преди онези "пълни" изследвания ми беше изписал на Солгар , сега изведнъж получих онлайн линк към този прахообразн продукт?
Благодаря предваиртелно

# 41
  • Мнения: 240
Честно казано нищо екзотично не виждам в добавките. Пиех витамини, които ми бяха в дефицит. Поради лош кръвоток в началото ми включиха и антиоксиданти, от които много бързо се оправи (за съпоставка при другите ми неуспешни бременности за същия проблем ме тъпчеха с дузофарм от 1 месец...)
Желязо приемах само билкова кръв и накрая като падна феритина феринжект (изключително важно за мозъка на бебето и го казвам като човек загубил бебе в 8 месец от бременността с голяма вероятност поради лош приток на кислород в мозъка). Другите препарати бяха клексан и за кратко Натаспин. Та поне за мен нищо екзотично нямаше. А това, че масово се оставят бременните с тежки дефицити (съдя по повечето близки) мисля, че е много по - лошо. Влезнах да раждам с хемоглобин 143 и на сутринта след секцио можех да спортувам, толкова добре бях, а другите мами в реанимация се чудиха дали да им преливат кръв, че хемоглобин под 90. Като слушам повечето АГ не намират проблем, ако хемоглобина е 100, а Б12 над 200 е ок...
Утре ще снимам листа с моите назначения (вярмам, че на 90% се назначават тези) и ако ми кажете, че не са екзотични ще се впечатля.

# 42
  • Мнения: 144
Здравейте,
Имате ли представа защо Сигридов изписва витамин Ц прахообразното на Vita Rama, което го има само в Здравис и в Ремедиум? Преди онези "пълни" изследвания ми беше изписал на Солгар , сега изведнъж получих онлайн линк към този прахообразн продукт?
Благодаря предваиртелно
От личен опит Ви казвам, че това е най-добрият витамин C, който съм приемала. Усвоява се много по-добре, при мен имаше страхотен ефект. Сигридов ми го изписа при проблеми с чревната пропускливост, тогава каза, че ниският вит. C е основен показател за проблеми с микробиома, каквито аз имах. Поръчвам си го от Вита Рама, реално това е продукт на Сигридов. Той го разработва в колаборация с Вита Рама. Blush

# 43
  • Мнения: 177
Няма такъв филм, препоръчва витамини спрямо конкретните нужди. На мен например не ми е предписал витамин Ц от здравис, както и доста други неща са ми от другаде.
Защото се говореше, че Здравис е на половинката му, та правят пари по този начин.
Здравейте,
Имате ли представа защо Сигридов изписва витамин Ц прахообразното на Vita Rama, което го има само в Здравис и в Ремедиум? Преди онези "пълни" изследвания ми беше изписал на Солгар , сега изведнъж получих онлайн линк към този прахообразн продукт?
Благодаря предваиртелно

# 44
  • Мнения: 344
Аз никъде не съм написала, че терапията на всички жени е еднаква, а че собственик на сайта е жена му, всичко е бизнес.
Както преди пращаше за изследвания в бодимед, човека си гледа интереса-няма лошо. Също неслучайно в геника питат кой лекар изпраща, явно взимат процент. Дали ще се пие витамин от близката аптека или от здравис, важното е, че го е изписал. Впрочем в iherb повечето неща се намират на много прилични цени.

Общи условия

Активация на акаунт