Д-р Иван Сигридов - Тема 8

  • 41 933
  • 468
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3
Аз имам записан час за края на февруари ,тогава ще съм в 18 седмица .Ще се обадя да го отменя ,не мога да си причинявам повече такъв стрес .И честно казано ,авторитетът му се срина в моите очи.

# 421
  • Мнения: 7
Здравейте отново! Понеже съм Ви питала за вътре маточните промивки, които правят в центъра, да споделя резултата си след контролната биопсия… трагичен. Много по-зле е от преди да започна с въпросните промивки. Бактерии, каквито нямах, вече имам. Получих сух коментар с почти същото лечение. Съжалявам да го кажа, но спирам да посещавам центъра. Изгубих доверието си към хората там.

# 422
  • Мнения: 266
MargaretRegina, много съжалявам за този резултат и благодаря, че споделихте. разбирам разочарованието Ви. Искам само да Ви пожелая успех в борбата за детенце  и да намерите подходящия лекар!

# 423
  • Мнения: 7
MargaretRegina, много съжалявам за този резултат и благодаря, че споделихте. разбирам разочарованието Ви. Искам само да Ви пожелая успех в борбата за детенце  и да намерите подходящия лекар!
Много благодаря! Пожелавам на всички момичета тук успех!

# 424
  • Мнения: 40
Здравейте отново! Понеже съм Ви питала за вътре маточните промивки, които правят в центъра, да споделя резултата си след контролната биопсия… трагичен. Много по-зле е от преди да започна с въпросните промивки. Бактерии, каквито нямах, вече имам. Получих сух коментар с почти същото лечение. Съжалявам да го кажа, но спирам да посещавам центъра. Изгубих доверието си към хората там.
Здравейте, аз също бях разочарована от липсата на ефект от двойна серия промивки и бях на път да се откажа от центъра. Радвам се, че не го направих, защото докторът не се отказа и намери друг път към щастливия финал.
Просто понякога отнема време, а ние искаме да щракне с пръсти и да станат нещата веднага.

# 425
  • Мнения: 162
Здравейте,
Бих искала да попитам дали е подходящ за проследяване на бременност с бебенце с генетична аномалия (синдром на Якобс XYY). Препоръчаха ни го като добър специалист за рискова бременност.
Ние търсим такъв, който е запознат в сферата и може да даде правилни препоръки.
Благодаря предварително и весел празник,

# 426
  • Мнения: 3 174
Това, че бебето има проблем не означава автоматично, че бременността е рискова. Ако си имате вие някакви заболявания или отклонения е друг въпрос. Иначе според мен ще ви напълни главата с глупости, свързани с бебето. Дано жената, която имаше някакво отклонение в резултата от амниоцентезата и му беше пациентка, да се включи и да сподели опита си

# 427
  • Мнения: 162
Не знам каква се води на този етап. Аз ходих при 3 фетални морфоложки и две от тях споменаха "рискова бременност". Аз просто търся доктор, който разбира от генетични аномалии и да ми обърне внимание и на мен. Защото моята ми каза на завишен ПАПП-А "добър е". Едно кръвно не е измерила. Аз на своя глава пускам изследвания. И не искам да изпусна нещо важно.

# 428
  • Мнения: 3 174
Най-сигурния начин е да отидеш на преглед и сама да си усетиш дали ти допада като лекар

# 429
  • Мнения: 266
Nadala, от сърцертихгелая всичко с бебето да се развива добре. Имай предвид, че дл Сигридов не води раждане. Също не знам дали в случай на спешност може да се свържеш с него.
Може да видиш и с някой АГ специалист по Фатална който следи бременност - мисля че др Стратиева. Или лекар водещ раждане който е специалист рискова бременносткоето не изключва др Сигридов, аз просто бих се подсигурила и с друг вариант.

# 430
  • Мнения: 173
Не знам каква се води на този етап. Аз ходих при 3 фетални морфоложки и две от тях споменаха "рискова бременност". Аз просто търся доктор, който разбира от генетични аномалии и да ми обърне внимание и на мен. Защото моята ми каза на завишен ПАПП-А "добър е". Едно кръвно не е измерила. Аз на своя глава пускам изследвания. И не искам да изпусна нещо важно.

Бях запазила при него за бхс, но реших да го отменя. Като звъннах на регистратурата ми казаха “нали знаете, че няма да можете повече да посетите д-р Сигридов за морфология, той иска да следи бебето от самото начало”. Не знам колко е истина, да кажат момичета, които имат опит.

# 431
  • Мнения: 171
Не знам каква се води на този етап. Аз ходих при 3 фетални морфоложки и две от тях споменаха "рискова бременност". Аз просто търся доктор, който разбира от генетични аномалии и да ми обърне внимание и на мен. Защото моята ми каза на завишен ПАПП-А "добър е". Едно кръвно не е измерила. Аз на своя глава пускам изследвания. И не искам да изпусна нещо важно.

Бях запазила при него за бхс, но реших да го отменя. Като звъннах на регистратурата ми казаха “нали знаете, че няма да можете повече да посетите д-р Сигридов за морфология, той иска да следи бебето от самото начало”. Не знам колко е истина, да кажат момичета, които имат опит.


Така е, моя приятелка искаше да отиде в 20 г.с и казаха, че следи пациентки само от начало.

# 432
  • Мнения: 91
Здравейте,  от днес съм с положителен тест за бременност.  Изследвах и прогестерон, но ми се струва нисък - 14 ng/ml. Ако ви се е случвало какво ви е препоръчвал лекаря?

# 433
  • София
  • Мнения: 5 497
Здравейте,  от днес съм с положителен тест за бременност.  Изследвах и прогестерон, но ми се струва нисък - 14 ng/ml. Ако ви се е случвало какво ви е препоръчвал лекаря?
Когато се следих при д-р Сигридов с първата бременност в деня на закъснението ми беше 33  ng/ml и съответно не са ми изписвали нищо.
 Тази бременност започнах да следя в Надежда и в 6+4 бях с 13.64  ng/ml.
Критично ниско 😣  Дори бях решила,ще няма да го бъде, но нито кървях с тези нива, нито имах болки ... нищо, което да вещае тези ниски нива.
Изписаха ми тогава 2 по 1 Цилогест.
В момента съм 24 седмица.Бременността се разви абсолютно нормално.

# 434
  • Мнения: 356
Здравейте. Преди няколко дни прочетох един пост на Николета Лозанова. В него тя споделя, че близо 2 години в България се е борила да има дете. През тези години била подлагана на много излишни терапии и процедури,  като не успели да открият проблема. След това се е насочила към ин витро в Турция,  после д-р Калчев , Чучумишев и много други са изиграли роля да си износи детето до край.
Много ме гложди една мисъл за тези 2 год.
Мислите ли, че става въпрос за Сигридов, който й я подложил на излишни терапии и процедури?

Общи условия

Активация на акаунт