Фотошоп XI

  • 18 271
  • 353
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 884
Сигурно ви писна вече от маите феи, елфи и пеперуди, ама к`во да прая краста  Simple Smile



И малко буболечки.

# 76
  • Мнения: 1 084
SheDevil, много са хубави и двете Simple Smile) И на мен приказните ми бяха страст Simple Smile), с това се включих във Фотошопската тема Simple Smile)) Ето линк-че към старото ми албумче, ако ти се гледа Simple Smile) Предупреждавам, че тогава бях абсолютно начинаеща и имат доста недостатъци Simple Smile)) http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=57119

# 77
  • Мнения: 623
Весели празници и щур купон и от мен!!!
http://www.hallmark.com/webapp/wcs/stores/servlet/ecard|10001|10 … 54||P1R4SO|ecards

Огромно благодарство на Shedevil за подаръка и на останалите за пожеланията  Hug

# 78
  • Мнения: 1 110
Моми4ета тъкмо се опитвам да оцветявам снимки и това са ми първите пробни резили.
Много ще са ми от полза критики и съвети.

# 79
  • Мнения: 433
She Devil, последната с феите е много сладурска. Sage, доста добре си се справяла като начинаеща. Незнам дали имат недостатъци, но са много хубави и интересни.
И аз имам един нов колаж, доста се чудих дали да го пускам, че много не ми харесва как се получи, ама айде:
http://fujiwara73.multiply.com/photos/hi-res/15/66?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F15%2F66

# 80
  • Мнения: 433
kariluis, не се виждат!

# 81
  • Мнения: 1 110
Ето линк към албума тогава newsm78

http://good-times.webshots.com/album/556571351LVwmQb

# 82
  • Мнения: 2 085
Моля ви, дайте идеи как да го направя този календар!Не ми харесва така, обаче блокирах!Зациклих на квадратите и нищо не ми идва наум Sad  Приемам всякакви мнения, критики и идеи Praynig

# 83
  • София
  • Мнения: 715
Аз да ви се похваля - онзи ден си поръчах снимки в snimkitevi.com и съм мноооого доволна. Извадили са ми ги много добре, цветовете са реални /същите като на монитора/ и не са ми изрязали нито една отстрани. Освен това ми направиха и доста голяма отстъпка, защото поръчах 480 снимки формат 13/18... Мисля, че около 20 % са ми направили, което хич не е за пренебрегване, имайки впредвид по принцип ниските им цени.  Сега събирам още материал за вадене и определено пак ще ги пусна там. Освен всичко друго са супер-любезни всички - на няколко пъти се наложи да говоря по телефона с тях и ми направиха много добро впечатление. Доволна съм и благодаря на вас, защото някой тук беше пуснал линка навремето.

Това беше малко като "минути за реклама", но може да е полезно на някой.  Wink

# 84
  • Мнения: 1 084
kariluis, много добре си се справила (кака1) - с CMYK-curves ли ги отцветява ?

# 85
  • Мнения: 1 110
Амииии само ласо, кофата с боя и 4етка. Curves са ми още много адванс технология Simple Smile.

Деситка много благодаря за отговора Hug

Последна редакция: нд, 24 дек 2006, 10:19 от kariluis

# 86
  • Мнения: 6 472
Аз да ви се похваля - онзи ден си поръчах снимки в snimkitevi.com и съм мноооого доволна. Извадили са ми ги много добре, цветовете са реални /същите като на монитора/ и не са ми изрязали нито една отстрани. Освен това ми направиха и доста голяма отстъпка, защото поръчах 480 снимки формат 13/18... Мисля, че около 20 % са ми направили, което хич не е за пренебрегване, имайки впредвид по принцип ниските им цени.  Сега събирам още материал за вадене и определено пак ще ги пусна там. Освен всичко друго са супер-любезни всички - на няколко пъти се наложи да говоря по телефона с тях и ми направиха много добро впечатление. Доволна съм и благодаря на вас, защото някой тук беше пуснал линка навремето.

Това беше малко като "минути за реклама", но може да е полезно на някой.  Wink

А на каква хартия ти ги извадиха? На гланцова или на матова? Искам да пусна моите календари в размер 20/30, но многодържа да са на гланц.

# 87
  • Мнения: 2 961
Много се чудих дали да го показвам,защото направо си го изсмуках от пръстите,ама.....все пак ето един неуспешен опит за диско-рамка  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 433
kariluis, на мен също първият вариант повече ми харесва. Добре си подбрала цветовете, но и аз като sage си мислех, че с curves си оцветявала. Доста спосучливо се е получило.

# 89
  • Мнения: 1 639

Хубава е . Можеш да разкрасиш още или да намалиш фона около снимката, за да не изгледжа толкова дребна, но и така е добре.

И аз имам такъв плъгин, но досега не съм уцелила правилната снимка и все ми ги връща   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт