Лампичките от елхата греят, ЮЛСКИ зъбчета започват да белеят!

  • 9 695
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 186
Много сладки бебенца, страхотни снимки! Явно малките бонбони са се забавлявали доста Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 688
Да се похваля, че се запознах у Фиона с Нита и Варвара и техните бебчета - София, Калоян и Виктор. И мамите, и бебчетата са много симпатични  Wink. Бяхме много смешни: бебетата, наредени за снимка, а пред тях мамите, наредени с фотоапаратчетата и всички щракат Joy.

И аз сложих снимки - http://snimka.bg/album.php?album_id=87623&photo=27, но за съжаление не съм се проявила добре като фотограф  Sad - все забравям да изключа "червените очи". Някой ако знае софтуер за премахване на червени очи, да каже, моля. Сложих снимки и от гостито у slonche, с която бяхме в една стая в Тина Киркова.

И аз мисля да ида на фризьор тия дни - ние ходим комплект с тати и бебата при една приятелка, която има салон. Докато единият го постригват, другият се занимава с Яна  Grinning.

# 17
  • Мнения: 2 653
И вие сте много сладки, а Яна само как сладко говори...гога ли и моето зверче ще издава такива нежни звуци.

Beta, Червените очи при децата са неспасяеми-така ми казаха във фотото.Махат се с фотошоп или може и самия фотоапарат да си има и софтуер- питай Диди 81 техния има.

# 18
  • Мнения: 1 298
Здравейте мили майчета  Hug
Честита ни нова тема!
Ние хич нямаме време да четем.Постоянно сме в движение.Нищо че времето се развали,пак излизаме че трябва да се пазаруват храни,подаръци  Crazy

Ние също имаме люлка.Подариха ни проходилка,Гърне музикално на Чиполино.
Сега да ви дам една идея за мъниците.Вчера получихме от една аптека подаръци балони и надуваема топка за бебоците раздават за празниците и малкият много им се радва и си играха с тати Peace
Това за контейнерчето за урината много хитро, браво !

Аз пък днес съм на козметик,а на фризьор дали ще ме огрее  Thinking То по празниците нали е един малък хаос навсякъде, че незнам.
Много са хубави всички бебенца в албумчето  Heart Eyes Да са ни живи и здрави !

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 wavey
Честити месечинки на бебковците! Hug Hug Hug
Рени, ти се появи бе мила, най-накрая Hug
Страхотни са ни бебчетата  Hands Clap, страхотни снимки photo, мноооого са сладки omm   lovekiss
Бета, аз мисля че тази програма ни е към самия фотоапарат, но трябва да питам мъжа като си дойде за по-сигурно! Peace Но иначе няма спасение както казва Фиона! При нас и на апарата махахме червените очи и от програмата ги махахме и не става хубаво, но вече на Алекс са му пъстри очите и няма проблем! Тоест, докато са синички- няма оправия със снимките! ooooh!
Да ви питам- виждам че рекламират някакъв сайт за снимки- формат 10 на 15 струват 15 стотинки Shocked, а при нас са по 35 ст, моля ако чуете или видите нещо за сайта да споделите, защото излиза мноооого по-евтино! Thinking
Ние още не сме купили подарък на Алекс за НГ Sad Не мога да измисля нищо Rolling Eyes

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 488
Айде че да мога да ви следя после пак ще пиша

# 21
  • Мнения: 660
Привет и от нас в новата темичка!

За водите - веднъж по погрешка преварих Торн Спринг и по повърхността се образуваха бели снежинки, веднъж преварих друга някаква, на дъното се отделиха черни сажди - с други думи, не само се концентрират минералите при изпарението, ами и някаква химична реакция става при нагряването и някои кристализират. Не знам след това ако се мине през филтър дали няма да е годна newsm78

Джорджи, ацетоновият дъх не е признак за обезводняване, мила, а за друго едно състояние, сигурна ли си, че става дума за дъх на ацетон, а не просто за неприятния дъх, който могат да имат понякога кърмачетата поради незрялостта на храносмилателната система? С каква цел ви назначиха глюкоза? В изследванията на Митето колко е кръвната захар?

Преди няколко дни Самуил така императивно показа, че иска да яде ябълка, че направо се изумих. Shocked Направих му шейк - малко пюре от ябълка, разбито в много кърма, и човекът остана супер доволен - и така започна захранването, въпреки всичките ми идеи да го почна през януари, и то с ориз. След ден пак му дадох, този път повече, само че от вчера ръката му е като полазена от паяк и сега не знам от ябълката ли стана или от някаква храна в моето меню.  33uu Ще видим.

Какво е това дифузер? Аз също ходих на фризьор наскоро и най-сетне се намери някой да озапти неподредената ми коса и да и придаде някаква форма, сега обаче взех да се чудя, дали да не взема пак да я пусна дълга? newsm78

По-късно ще кача една снимка с червени очи да ни видите какви сме убави hahaha

# 22
  • Мнения: 187
Здравейте в новата темичка,NAN  Hug
До сега разглеждах с интерес снимките от коледното парти у Фиона.Ама много сте хубави  bouquet
Диди и аз я видях тая реклама на първа страница newsm78
Мдааа ,трябва да сме красиви, дори и майки  babydust7
Момичета, като слагате бебоците в кошниците за кола , не слагате ли нещо отдолу-възглавница например newsm78.Ако ли не, по колко време могат да стоят така(щото то си е направо седнало положение в нея)?
biboshka , дифузера е един накрайник на сешоара- кръгъл, с много едни като пръчки по него.Създава обем на косата с въртеливи движения.Долу горе май  Thinkingго обясних

# 23
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Честито на всички празнували и празнуващи тези дни!
Честито на победителите в конкурсите! А и на всички участвали! Успяхме да се развеселим! А резюмето на НАН е ... върха!
Venka, честито ви първо зъбче!
Mim pl, аз съм учила в Свищв в периода 1998 – 2003, така че може и да се знаем...
Popova, бравос на вас  smile3501! Достойни мами! Дано се сетя да купя вестника със статията!
НАН, и азс съм за компютър, моите доводи се покриват с вече споменатите от момичетата. За разликата м/у кашата и нишестето – не мога да съм ти полезна.
Nike, мнооооооооооого благодаря за инфото. Много ще ми е от полза!   bouquet!
Dew, прекрасен жест от страна на фирмата! Радвам се, че си изкарала добре на купона! А за контейнерчетата другите мами вече са споменали.
Диди 81, и аз се чудя и мая за тези сайтове. Не видях никъде инфо за доставката и т.н. Наистина, ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели!
Betta, червените очи могат да се оправят с Фотошоп или софтуер към фотоапарата.
Благодаря на всички, които ми отговориха за фотоапаратите!
Отивам да разглеждам снимки!
Днес  с мъжо отиваме на купон извън града. Вие сигурно ще изпишете темата...
Приятно и ползотворно пазаруване!

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пепи, май имаше инфо за доставката   http://www.snimkitevi.com/main.php тук според мен Thinking
Жоржи, защо не пишеш, а само четеш Sad, хайде де мила, кажи какво става, оправи ли се дребосъка Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте  love001
Диди, newsm51.ами ха да пиша и нещо става
тъй рахита както вече казах е във начална фаза,така че ще се оправим.на ваксината е реагирал по бурно,надявам се и това да се оправи.обаче сега ново двайсе Shocked малкия избива някаква алергия и незнам към какво #Crazy #Crazy #Crazy.като пие мляко от шишето а и не само тогава целия го избиват червени петна.не е от картофа,защото аз му давам картоф от 3 дни,а това е отпреди.сега вече взеха да стават по големи петната и да стоят по-продължително по лицето и вратлето.следващия път като се появят ще го съблека за да видя дали има и по телцето.
купихме1000 сиропа,капки разни хомеопатични дано помогнат,вече в чудо се виждам Sick Sick Sick.трябва да си запиша на един лист кое кога се дава че да не изпусна нещо,толкова са много.
biboshka,за ацетоновия дъх съм 100% сигурна.взех глюкоза 5% и ще му давам,а за изледванията ще ти пиша на лични че и без това наводних темата с моите проблеми за което се ИЗВИНЯВАМ newsm20
NAN,и аз щях да ти пиша за Компа,но виждам че другите мами са те обедили.и аз съм за настолен комп Peace Peace Peace
Брат ми преди 3 год.даде 2.000лв за лаптоп на Сони и след половин год.се прецака,а сервиз има само в София и няма да ти кажа колко пъти ходи до там,а лаптопа така и не го оправиха Naughty Naughty Naughty
Много сне хубави всички на партито, smile3501.ние Варненките нещо все не можем да се организираме Weary

Май вече е време за Коледното албумче Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мама Дани,знам че вие имате алергии.На твоя мъник избиват ли му такива червени петна??? newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 359
За водата и аз давам Девин с розов етикет но я преварявам 2-3 минути за по-сигурно.
За кошчето за кола слагам 1 възглавничка, когато ходихме на ортопед и той каза че стои прекалено изправена в това кошче (това беше когато Цвети беше на 3,5 месеца сега на 5 месеца като ходихме ни каза да я слагаме да сяда така че вече няма проблем). По принцип бях чела че не трябва да стоят в тези кошчета повече от 2-3 часа на ден.
Мами да ви попитам Цвети има малко сополчета педиатърката каза че е нищо и се чисти нослето, примерно почиствам 1-2 пъти на ден, това което малко повече ме притеснява е че днес 2-3 пъти се закашля не знам дали не е от слюнка защото се плюнчи и си лапа ръцете но малко се попритесних да не стане нещо точно по празниците. Та въпросът ми е дали да капя физиологичен разтвор(четах и за някакво стеримар но останах с впечатлението че разликата е само в цената) в нослето мисля че няма да навреди и да ми препоръчате нещо съвсем леко профилактично за кашлицата, тъй като наистина не мога да презеня дали има кашлица или аз се притеснявам прекалено много.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 488
Ето ме пак
dew Вече са ти обяснили другите мами , нашето педи ми каза същото но ако не успея така каза слагаш едно памуче и после го истискваш newsm10
biboshka Да това е кръгла приставка към сешоарите и прави не само обем а и чуплива косата та дори и малко къдрава зависи от косата де
venka Ако говорим за кошница не за стол не е съвсем седнало бе мила зависи как оставяш коша може и да си е легнало детето.
jorjito Това вече е ужас  ooooh! при вас едно мине друго се появи ужас направо.Може да е от някое мазило сапунче шампуан знам ли не е 100% да е млякото намали ако искаш препаратите малко и наблюдавай.А педиатъра какво ви каза?Дано е нищо сериозно късмет  newsm10
 smile3501 Страшни снимки с това парти чак ме е яд че не можах да се включа към вас но надявам се следващия път

# 29
  • Мнения: 129
Привет и от нас в новата тема!
Не знам дали има други такива мами, които толкова бързо да изписват темите, направо да ни завиди човек!
Честити месечинки днес! bouquet
jorjito дали алергията не е към праха за пране или както е писала мим пл към козметика някаква? Е, дано да минава бързо и да не се повтаря! Praynig

st.g мисля, че кашлицата е именно от това, че сополките се стичат от нослето в гърлото на бебка, защото тя е по-дълго в легнало положение, пробвай да я изправиш под някакъв ъгъл с възглавница и да видиш дали пак ще се закашла. А стеримара също е физиологичен разтвор, но пък струята му е по-силна и лично аз не слагам от него, когато имаме хрема, ползвам капки Низита.
За столчето за кола - и на мен ми се струва, че детето е доста свито, направо си опира брадичката в гърдичките и ми е много жална така и затова  и аз слагам една възглавница за подпора. Ще пробвам да я махна след Нова година, да видим как ще стои тогава, нали ще е по-голяма.
И ние бяхме на детско коледно парти в банката, където работя, и получихме подарък. Беше много хубаво, приятно съм изненадана.
Хайде лек и слънчев ден, макар и студен!  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт