Лампичките от елхата греят, ЮЛСКИ зъбчета започват да белеят!

  • 9 692
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 240
ей, страхотна картичка!!!
благодарим за прекрасния коледен подарък   bouquet

ще трябва още утре и аз да кача една снимка на гергана.

хайде лека вечер и спокойна нощ. да спинкат бебоците до сутринта!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мацки,при мен ги няма десните стълби Cry

# 47
  • Мнения: 747
Лелелеле, Бибошка, НАН, тази картичка толкова ме изкефи! Като хлапе съм я зяпнала, едва отлепих от първа стр., за да ви благодаря!  bouquet
А за дифузера- в Красива мама скоро Бу беше пуснала тема:), има и още теми. Допреди 2 дни и аз не знаех какво е то, ама за втори път влязох и взех че се ограмотих и осъвремених Laughing
По-късно ще пиша подробно Laughing
Лека вечер Hug
 

# 48
  • Мнения: 150
Невероятна картичка!   newsm74
И аз качих снимки на Ема чак сега, че нали имаше някакви проблемеи с паролата, ама гледам, че останала същата. Попова благодарско за отговора Heart Eyes

На Ема зъбчето проби, задава се второто, а колко е кисела тези два дни ooooh! ooooh! ooooh!

Айде лека нощ от нас и ако не се включа утре и вдругиден - Весела Коледа и най-красивите мигове край елахата с малките съкровища! Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 584
Бибошка, НАН, картичката е супер! Добавих и аз снимчица на Ясмин  bouquet

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 22:22 от maira

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
Иееееее, Бибошка страхотно е, те на англелчета приличат тия нашите юлчета бе!!!   bouquet  И аз си я копнах снимката, за спомен.

Бетта за премахване на червениете очи има в НЕРО 7, в неро фотоснап, но не винаги става.

Аз днес пак опитах с пюре от круша, хапна  около 1 супена лъжица като количество, но после върна малко и цял следобед е плакал, сигурно го е боляло коpемчето. Май ще оставим плодовете за по нататък, след Kоледа ще пробвам с тиква. Искаше ми се по-късно да захраня, но с това неакане нямам избор.

Снимките от коледното парти на софийските мамички са страхотни. Сигурно са се повеселили бебоците. Аз моя не съм го събирала с други бебета. Сега избягвам много много контакти, че е сезона на вирусите и болестите.

До скоро

# 51
  • Мнения: 129
Ей, момичета, страхотна картичка!
Браво на N_A_N и на Бибошка!  smile3501 Направо красота!
Използвам, че съм влезнала, за да ви пожелая весело изкарване на идващите празници, бъдете живи и здрави, радвайте се на най-голямото богатство - нашите прекрасни дечица! Нека те да растат весели и засмени, радостни и щастливи!
За много години!
И наздраве! Wine Glass

# 52
  • Мнения: 2 653
Супер е снимката!
st.g, ползвам Тонимар.В малки Опаковки по 40 ст.Използвам ги веднъж седмично.През другото време само с клешчка за уши почиствам нослето.Тук е толкова прашно, че като излезем на разходка и после вечер и вадя черни сополчета.Обикновенно капя този разтвор преди баня и след баня почиствам.
Аз отгворих и на Нан, най-хубавият избор за лаптоп е DELL.
А сега се сещам- Лала, какво стана с ваши хард?Оправихте ли го?
Беше забавно на импровизираното парти.
Гери, то дори и да го пазиш от други деца, може таткото да хване болест на работа и да я донесе.А вие не сте ли в Испания?Там как е вемето сега , не е ли топло?

Може и да не влизам тези дни затова искам да ви пожелая Весела коледа!Много усмивки и щастливи моменти.Най-хубавите подаръци вече ги получихме през лятото още, така че сега остава само да им се радваме.

# 53
  • ES
  • Мнения: 2 172
Вярно е, че колкото повече се пази е по-опасно, може би това ми е извинението да се срещаме  с тези и онези.

А и тук стана вече хладничко - 9 С беше днес, от седмица вали и спира само за час-два. Така ми липсва снега не съм виждала сняг от 3 години. Пратете малко насам!  Wink

# 54
  • Мнения: 2 653
Така ми липсва снега не съм виждала сняг от 3 години. Пратете малко насам!  Wink
Гери и на мен ми липсва- тук си имаме псевдо сняг.Помня като бях малка едни преспи бели хубави- да почустваш Коледа и чрез снега дори , а сега само намокри и  и то стана навсякъде кал.
Искам СНЯЯЯГГГГ  и аз.

# 55
  • София
  • Мнения: 186
Biboshka, NAN , картичката е невероятна. Как са сторени малките ни ангелчета. Браво, това си е направо изкуство !   bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 354
Е направо е супер картичката, ако някой ме светне каква е паролата за да кача и наша снимка ще съм му много благодарна Hug

# 57
  • Мнения: 1 193
Да се разпиша и аз в новата тема, че от няколко дена само чета #Crazy
Пожелавам на порасналите месечинки Пиер Павел, Димитър,Траян и Дориан, както и на всички бебки и бебчовци да са много, много здравички! Да са засмени, весели и бодри! Желая на всички бебета да имат до себе си здрави и засмени майчета+ татковци, каки и батковци, баби и дядовци, които да им се радват!  newsm51  smile3525
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ   bouquet

Ох, аз не виждам картичката  Sad

# 58
  • София
  • Мнения: 688
Лелеее, Бибошка, много е хубаво това нещо, което си сътворила, впечалени сме  newsm51 А бебчетата.... smile3522 - душички.

Гери, Диди, мерси за отговорите за червените очи, ще видя това Неро, че Фотошоп нямам.

Диди, в нашето квартално фото 9/13 са 25ст, 10/15 са 35ст.

st.g, аз в нашата кошница съм сложила възглавничка, защото брадичката й се забиваше в гърдичките, особено като беше по-малка - и нас така ни посъветва ортопеда.

Жоржи, желая ти много, много бързо да се оправите  Hug.
Жалко, мен пък не ме избива на чистене, като съм нервна.

Страхотно е, че след като този Борислав се е отказал от играта, Сити ТВ и М-Тел (брей, нашата фирма пак се прояви в благотворителността) подеха нова инициатива за Дарина. Ще участваме пак  newsm17.

# 59
  • Мнения: 1 298
Eхеее браво на вас Бибошка и Нан  smile3501
Галко и той е там под елхата  dance

Честито 6м на Ева на KetiK!
Честити 5м наЦветан на мама Ivka76
                       Божидар на мама toni_chetinovа
                       Даниел на мама Nanny !


Галко също е доста мрънкащ тия дни.Педито каза че сме за гел и купих Pansoral .Дават го за бебенца специално.Съдържа лайка и другото не знам какво е  Thinking
Незнам кога пак ще се включа затова ви пожелавам Весела Коледа и много усмихнати и щастливи да сте !
Много подаръци да получите и бебчовците  също
  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт