Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 531
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 692
 FlutterКак беше класирането на рока /не съм го гледала/, имаше ли пак много по 30 точки. Измени ли се по някакъв начин временното класиране Party

# 91
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Tи гледа ли я как танцува  ooooh!
...
Twisted Evil Twisted Evil
Разбира се Wink Но както казах по-нагоре тя се е занимавала твърде дълго с танци, та може да се смята почти за професионалистка ... не виждам друг от конкурентите с толкова стаж .... всички са аматьори. От мъжете също има акробат .. но в танците си личи, че не е практикувал, докато малката ....  Twisted Evil Twisted Evil ... ей това е подпиране Simple Smile къде може да се сравнява с Павлина например ... Да бяха ги избирали поне с равни възможности, тогава да видим. Ако всички мъже бяха на нивото на Метин и Ованес ... щеше да е наистина конкурс ... това имам в предвид Laughing

# 92
  • Мнения: 7 474
Не са с равни възможности , това е явно  Laughing
обаче едното момче танцува за Планета, другия акробат, другата танцувала еди къде си , ама не била професионалистка  newsm78  Не знам как определят кой е професионалист в случая newsm78

# 93
  • София
  • Мнения: 5 828
а как се тегли от там  newsm78
Aми регистрираш се и ....теглиш.

регистрирана съм, и по-натам?
може да се гледа, но не виждам опция за сваляне, затова те питам как теглиш от там  newsm78

# 94
  • Мнения: 2 386
Aма разбира се, грешката е моя  Embarassed ...само си ги гледам....На теб за какво са ти да ги сваляш?

Общи условия

Активация на акаунт