Бебето ми се клатушка напред назад докато седи

  • 2 417
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 450
Най добре попитай педиатъра,да не би детето да има някакъв проблем с гръбнака,така както описваш все едно постоянно се клати,което не е нормално.
На една годинка имат специален преглед при педиатъра да се види дали има някакви наченки на аутизъм.Ако има но вероятността е 0,ще разбереш като стане на 1 година.
Какви са килограмите надетето?i  колко е висока?

# 16
  • Мнения: 21
Най добре попитай педиатъра,да не би детето да има някакъв проблем с гръбнака,така както описваш все едно постоянно се клати,което не е нормално.
На една годинка имат специален преглед при педиатъра да се види дали има някакви наченки на аутизъм.Ако има но вероятността е 0,ще разбереш като стане на 1 година.
Какви са килограмите надетето?i  колко е висока?
Малко над нормата е за кг, 9,600 а е 9 месец дължината е 71.5 см

# 17
  • Мнения: 146
И моята малка дъщяря го правеше това- на столчето за хранене без причина или когато чуеше някоя любима песничка и се калтушкаше напред- назад. И мен ме озадачи, но чак пък да не е нормално, не мисля. Сега е на 3 + съвсем нормално дете. Не го прави вече. Според мен нямаш повод за притеснение.

# 18
  • Мнения: 21
И моята малка дъщяря го правеше това- на столчето за хранене без причина или когато чуеше някоя любима песничка и се калтушкаше напред- назад. И мен ме озадачи, но чак пък да не е нормално, не мисля. Сега е на 3 + съвсем нормално дете. Не го прави вече. Според мен нямаш повод за притеснение.
Благодаря ти за отговора ❤ дай боже наистина да е период!

# 19
  • Мнения: 1 400
Моето дете е с аутизъм и не се клати, нито съм виждала друго дете с аутизъм (а покрай моето познавам доста) да се клати. Стереотипните движения са обикновено с ръце, в тази възраст пърхане, защото фината моторика още не е развита.

Общи условия

Активация на акаунт