Всичко за всички марки гел лакове - тема 46

  • 20 674
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз днес си купих едно евтино лакче от ДМ. От trend it up е, има само 5-6 цвята и не знам откога, защото бяха много забутани и никога не ми бяха направили впечатление. Някой случайно да е виждал и пробвал?

# 46
  • Мнения: 100
Здрасти и от мен!Честита рожденничка-да си жива и здрава Мими! Много хубави маникюри Yum , браво ,красят ни новата тема!АЗ си чакам новата лампа и съм с вързани ръце, тъй като старата ме остави, взе да свети слабо , на една година е, не знам това нормално ли е да работи една година само Anguished  Много се чудя за тези фибро бази от Дидиер , но така и не чух мнение за тях , някой ползва ли ги , доволен ли е? Изкушавам се да я поръчам ....Приятна вечер момичета! Hug

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 23:30 от klavi100

# 47
  • Мнения: 215
Elena of avatar Palu top coat shine е с лепкав слой, да го имаш предвид, не знам дали си обърнала внимание. Аз му се чудих много и на него, но в крайна сметка взех на неонайл. Червеният го имам Simple Smile

# 48
  • Мнения: 143
Хмм.. аз тъкмо мислех да я пробвам тази база 17-ти номер.. искаше ми се бюджетен вариант, какъвто в случая е Клареса 🤔

Нещо семпло и от мен с база 17 на Клареса.
Много трудна ми беше за нанасяне, гъста, ставаше на черти, абе поизнерви ме доста и пак не съм доволна от крайния резултат, но ще си го нося колкото мога, че не ми се занимава изобщо скоро. Даже както бяхте писали ще го поправя в долния край когато израстне и още повече ще издържи 😄Темата е много хубава какво винаги, Кармила 💐


# 49
  • София
  • Мнения: 2 934
Elena of avatar Palu top coat shine е с лепкав слой, да го имаш предвид, не знам дали си обърнала внимание. Аз му се чудих много и на него, но в крайна сметка взех на неонайл. Червеният го имам Simple Smile

Объркала съм го Joy Малеее много съм зле. Ще пробвам да им пиша утре, ако не е късно да ми го заменят с този БЕЗ лепкав слой.

# 50
  • Мнения: 219
Stiliyana Tomova 706487, в една от многото групи за маникюр във ФБ едно момиче, маникюристка, работи само с продукти на nai_s. Много добре изглеждат и цветовете и топа, а най-вероятно са и качествени, щом продължава с тяк и не ги е сменила. Ти от къде ги взе/поръча твоите?
Мими, честит празник! Да не те напуска празничното настроение никога!
Поръчах ги от manicurezone,а един цветен имам от миналата година,но поради проблеми с ноктите стои все още неизползван.Супер,зарадвах се,нямам търпение да ги пробвам.Благодаря ти

# 51
  • Мнения: 1 914
Здравейте, дами.
Бих желала да се присъединя  към вас.
Все още нямам необходимото оборудване и материалиа и затова ще се радвам да чуя мнението ви за следните лампи:
Дълго време отлагах, но сега вече съм решила да се оборудвам и като всяка жена съм нетърпелива.
Ако пък имате желание и предложение за друга лампа (по възможност бюджетна, но да си я поръчами да дойде до седмица), ще серадвам да споделите.
Другото, което е се колебая дали основата да е от "тип отлепваща" се или ако не е за по-лесно и бързо сваляне на лак да си взема Magic Remover.
Пожелавам приятен и цветен ден на всички Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 311
Само не си взимай този Magic Remover....., ще ти свали и ноктите той.

# 53
  • Мнения: 7 570
Тези на Есперанса не ги знам как са, но пък имам маша на марката и е боклук. Не бих купила лампа на тази марка. Виж в емаг - Sun one, Sun X, на цени до 30 лв са.

# 54
  • Мнения: 1 860
m-angel, тази марка лампи не ми е позната, но има над 30 светодиода, та би трябвало да пече. Няма ли отзиви в сайта?Прилича ми малко на sun x7 max
Magic remover-a сваля боя на кола и е изключително агресивен продукт. Аз не бих си го сложила на ноктите, но изборът на края е твой.
Ето ти бюджетни лампи, от които тук сме доволни:
https://www.emag.bg/uv-led-lampa-sunone-48-w-roy-18/pd/DPJHQDMBM/
https://www.emag.bg/uv-led-lampa-za-nokti-sunone-double-light-le … 48a/pd/D0NWBVBBM/
https://www.emag.bg/uv-lampa-za-manikjur-urban-trend-sun-x-white … rb/pd/DJBYG8BBM/?
Но ако поръчваш от мейкъп разликата не е толкова голяма в цената, та може бие по-добре да си съчетаеш поръчката, освен ако не се окаже че лампата не е гот.

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 12:11 от karmilla

# 55
  • Мнения: 1 914
Благодаря много за бързите отзиви.
Гледах ги в emag и по това, което е описано в началото на темата, се бях насочила към посочените от вас Sun-чета.
Притесни ме, че не за доставка пише "В момента прогнозата за доставка не е налична".
За Removera в такъв случй не бих си го поръчала, а ще се насоча към отлепваща база или каре.

# 56
  • Мнения: 1 860
Вземи си течност за сваляне от мейкъп. Като за начло киснене/каре/белещи се бази са добър вариант, поссле като свикнеш може и пила да си вземеш Simple Smile

# 57
  • Мнения: 20
Момичета ,възхищавам се отдавна на вашите творения и отскоро реших и аз да се оборудвам и да се пробвам сама да се права. Взех си една лампа ,но пише ,че е комбинирана и искам да я сменя с такава,която е само лед. Препоръчайте някоя такава. И евентуално мнения за тази

# 58
  • Мнения: 177
Защо ти е само лед лампа? Повечето от момичетата тук сме с комбинирани, аз дори не съм сигурна дали има такива, които са изцяло лед, без значение какво пише в описанието.

M-angel, аз бих послушала есмералда. В крайна сметка по-добре да чакаш няколко дена повече, отколкото да си дадеш парите за боклук. А и доставките от мейкъп не се славят с бързи доставки. В петък поръчах няколко неща от тях, а в неделя - пила от алиекспрес с експресна доставка, и май се очертава пилата да дойде първа, нищо, че пътува от майната си.

# 59
  • Мнения: 1 860
По принцип аз бих заложила на сън лампа, особено при наличната информация от Есмералда, като съм писала не съм видяла нейният коментар и сме се засекли.
gabsinkata аз над 100 долара за лампа не ббих дала. А и тази лампа ми иглежда и тя като от времето на баба ми, би то и професионална .Само два поста преди това съм шернала линкове на лампи, които са бюджетни и сме доволни-имам и двете и пекат супер. Не знам за какво ти е само лед-те повечето лампи и диоди за комбинирани с цел да изпичат всичко, а не специално да четеш като щурава кой лак в коя лампа се пече. Коя лампа си взела и каква е причината за смяна?
Hatersgonnahate, нещата от мейкъп пристигат от Полша, а не от България т.е. пак от ЕС някъде и е нормално да пристигат за около 4-6 дни. Идвали са ми пратки както за 7 дни, така и на 3ти ден. Та и пилата и другата поръчка идват от чужбина някой склад.
klavi100, не съм ползвала марката, но имам Линт базата на Коди т.е. с фибростъкло и за калпави нокти е супер. Ако ноктите не са увредени или препилени няма смисъл. Много марки предлагат този продукт и явно върши раабота, защото nad_Tab беше похвалила фибробазата на неонейл пък.

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 13:15 от karmilla

Общи условия

Активация на акаунт