Вярвам в чудеса, че скоро ще се сбъдне нашата мечта ! ~бебеправене 411~

  • 25 085
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Кактусче,прегръщам те,мила❤

# 16
  • Мнения: 1 755
Кактусче, много съжалявам за неуспеха Heart. Дано новата клиника се окаже вашето място, време е вече! Make a Wish, грабя си и аз смело от прашеца 😊 Благодаря много за темата, Rave 💓 и поздрави на всички, нови и стари 🌟

# 17
  • Мнения: 455
Нова тема-нов късмет! Нека ни донесе много положителни тестчета! 😍

Make*a*wish Каква мотивищата история само! Направо настръхнах. И се обнадеждих, че чудесата се случват. Вземам си шепа прашец и ти желая лека бременност и раждане на термин ☺

Кактус Съжалявам за лошите новини😞 Явно вашето детенце го влече към чужбина и иска да започне пътя си от там. Пращам ти много позитивна енергия! Пожелавам ти скорошен успех ❤

# 18
  • Мнения: 2 635
Момичета исках да ви попитам имате ли опит с добавката НАК при опити за забременяване?

# 19
  • Мнения: 2 534
Аз съм я пила Nac заедно с L-Arginine и Мио-инозитол. Не усетих ефект за хормоните, но започна да ми става лошо при прием и го спрях.

# 20
  • Мнения: 2 643
Много, много, много ви благодаря за подкрепата ❤️❤️❤️ Това значи много за мен 🥰 Мдаа и вие ми действате надъхващо 😊
Меденият ни месец беше в Турция, която е наша любима дестинация. Реално решихме да сключим брак, точно защото искахме детенце и нашият свещеник(и наш приятел) ни каза, че е добре да ни венчае.
Явно наистина нашето детенце си го влече Истанбул и иска да започне пътя си и от там 🥰
АА, радвам се, че се включи. Много целувки на малкия и взимам парперси за из път. ❤️

# 21
  • Мнения: 351
Момичета, имаме приятели от Турция, не знам дали сте чували за земетресението там.
Ще ви Моля който има възможност да се включи с дарение чрез СМС 1466 на стойност 1лв.
Положението е страшно много страшно!!!!🥲 Благодаря предварително! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 22
  • Мнения: 1 933
Кактусче, много сила има в тебе момиче. Поздравявам те.
АА, благодаря, че се включи. И аз горещо се надявам и това да е моята година защот😎 часовника ми цъка.
Утре ми е 14 ден от цикъла. Много ми е интересно дали овулацията е минала вече. Имайки предвид, че цикъла ми е на 26 дена е логично да е така, но ще видим.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 22:20 от m-angel

# 23
  • Мнения: 1 996
Влизам на бързо да отговоря на Минзухарчето, да поздравя всички бременни момичета и всички “стари кучета” записващи се за следващо дете Heart
Пия NAC от вече почти 4 години, с почивка от по месец на всеки 5-6 месеца. Започнах я заради бебеправенето, заедно с витамин Д ми остана единствената добавка, която и след официалното приключване на плановете за бебе продължавам да пия. Благодарение на NAC държах ФСХ в доста добри граници за ЕГНто ми, надявам се да забавя още малко неизбежното,  а сега го приемам основно като антиоксидант и заради бенефитите за нервната и сърдечносъдовата система. Консултирала съм се с лекар, който покрепя “лечението” ми, на своя глава сама не бих го приемала. Може да има и странични ефекти като гадене и порвръщане, на мен те са ми спестени, само с гадната миризма не мога да свикна вече толкова години.
Успех на всички!

# 24
  • Мнения: 955
Включвам се и аз, първо, с благодарност към rave за старанието и поредната уютна за мен темичка. И, второ, с благодарност към Make*a*wish за позитивната история и опит, дано имаме вашия дух и упоритост да постиганем най-желаното от всички нас. А на вас освен да пожелая една вълшебна среща с малката принцеса на термин и безброй щастливи мигове заедно!

На Кактусчето само мога да кажа, че има нещо много специално в нея и как преминава трудностите с такъв дух и вдигната глава. Сигурна съм, че ти предстои много щастие занапред Кактусче, само го изчакай още малко. Прегръдки Hug!

АА, много мило, че се включи, грабя си на макс!

Относно NAC, аз също я пия от 2-3 години някъде (започнах заради Хашимото) с почивки, тъй като не трябва да се пие без почивка повече от 3 месеца някъде по спомен мисля от книгата на Изабела Уенц. Видими ефекти не мога да кажа, че видях, но през цялото това време съм срещала много информация за редица ползи, които тази добавка има за всякакви състояния, включително за подобряване на качеството на яйцеклетките, борбата със свободните радикли и т.н.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 22:40 от S.G.C.

# 25
  • Мнения: 2 643
m-angel, S.G.C. ❤️❤️❤️ Много сте мили 🥰

# 26
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Включвам се в новата прекрасна тема. Rave, благодаря! Желая ти мечтата да се сбъдне!
*Make*a*wish*, помня те и много се радвам за теб.Heart Историята ти е така вълшебна и вдъхновяваща! Желая ти лека бременност и раждане, здрава и много красива госпожица! Грабвам си от розовия прашец. 😘
Кактусче , прегръдки и смело напред!❤️
АА, да нацелуваш малкия!😘
Светослава, пожелавам ти още днес да ти дойде.Много е изнервящо това чакане. Дано всичко с приятелите ви е наред. Много тъжно и страшно е това, което се случи в Турция и Сирия.
Mandaria, хайде изнасяй се вече от тази тема!
Margolotta, поздрави!❤️
Jo di, ❤️!

Нека завалят положителни тестове и темата да се напълни с малки тупкащи сърчица!

# 27
  • Мнения: 103
Здравейте,
Присъединявам се към темата. Hug
Аз съм на 32г., мъжът ми на 36 г. Имаме дете на 6г., след трудна и проблемна бременност. От два месеца решихме, че е време да опитате за второ дете. Засега не сме правили изследвания, следя овулация с тест ленти, но към момента без резултат.
Днес ми 5 ден от цикъла (30 дневен).
Скоро ще започна с тестване и опитите.
Пожелавам успех на всички момичета.

# 28
  • Мнения: 455
Добро утро от мен! Записвам се с напълно отрицателен тест 3 дни преди датата. Пак ме е налегнала меланхолията и позитивизмът ми вече почти го няма. Планът ми е, този месец да отида при моята гинеколожка на фоликуметрия (не знам даже и в това има ли някакъв смисъл) и да запазя час за следващия месец за ЦС. Предполагам, че първо трябва да мина преглед и при доктора, който ще ми я прави. Положителното е, че ми подариха едни масажи и ще мога да отида, а толкова ми се искаше да не мога 🙂

Добре дошла angel_eyes. Нека нещата при вас се случат бързо 😊

# 29
  • София
  • Мнения: 3 063
Вики, не че е надежда някаква, но 3 дена преди датата все пак си има време, ако ще става положителен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт