За зашиването след нормално раждане

  • 1 994
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
И аз имах същия проблем, но след време се оправи от само себе си.

# 16
  • Мнения: 1 382
Може и да си въобразяваш или просто всичко е въпрос на време, да се върнат мускулите в първоначалната им кондиция  Peace

# 17
  • Мнения: 2 271
newsm56А пък мене ме бяха направили по- девствена. newsm56   Shocked
И аз съм така!(не стига,че си бях тесна,а сега...още повече)Дори е неприятно в началото на половия акт!

# 18
  • Мнения: 999
аз имах 2 външни и незнам колко вътрешни, но явно не достатъчно защото като отидох на гениколог след като бях родила ми казаха че шийката ми е цялата надрана newsm78

# 19
  • Мнения: 1 267
след раждането и аз имах притеснения, че съм по-широка, но с времето усещането отмина. имах 2 външни шева. въпреки всичко, не е като преди да родя, промяна има

# 20
  • София
  • Мнения: 8 932
A как прецени, че отвора ти е по-голям. Все пак това е мускул, отпуснал се е. С времето ще се поприбере. Все пак не очаквай, че ще е както преди раждането. Иначе всичко е поправимо, правят се пластики.
 Peace

# 21
  • Мнения: 3 092
и при мен док е прекалил със зашиването. Rolling Eyes
Още ме боли. ShockedИде ми да го убия #2gunfire
Maktub след колко време се оправи проблема ти  Confused

# 22
  • Мнения: 2 498
Половите органи на всяка една раждала по нормален начин жена не са в състояние както преди раждането и никога няма да бъдат в такова състояние освен , ако не се направи пластика.....истината си е истина....
Влагалището е мускул, който след раждане по естествен път никога няма да е както преди (мускулатурата е доста по-отпусната), същото е и с шийката (отворът на раждала жена е  - )....а относно болките, които изпитват някои жени в началото на половия акт, според мен се дължат не на теснотата, а на смазването Peace
Ако наистина те притеснява много, че си по-широка си направи пластика....

# 23
  • варна
  • Мнения: 193
и аз се чудя как прецени че е по-широк отвора. изчакай да мине време. също така има упражнения за стягане, които много помагат. все пак става въпрос за мускул, който може да се тренира

# 24
  • Мнения: 147
мисля че тази тема е много добра, ще влезе в употреба на много мами, които имат подобни проблеми, но ги е срам  да попитат...и мен иначе май ме направиха по - тясна или аз си осещам така нещата.  В сравнение с преди секса сега е ..как да кажа в повечето случай ме боли и не изпитвам такова удоволствие както преди да родя Cry
 а да попитам някой наболява ли го още мястото, където са го шили или при мен е така, защото имах много шева (10 вътрешни и 6 външни) Sad

# 25
  • Мнения: 903
мен също ме шиха. имах и външни и вътрешни. до колкото знам ако не си зашита правилно ще се изпускаш по малка нужда ако го няма при теб това нешто мисля че няма за какво да се тревожиш bye

и при мен беше така ама за изпускането незнам  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Имам няколко вътрешни шева, без епизиотомия, винаги съм била много тясна, но след като родих така са ме зашили  #Cussing out, че сексът беше мираж срам ме е да кажа колко месеци наред... И сега доста ме боли, но вярвам, че всичко скоро ще си дойде на мястото.  Мисля че това е по - кофти сценарий от твоя. То бива, бива ама...  Sick
Ако е толкова фрапираща работата, бих те посъветвала да посетиш гинеколог и да видиш той какво ще ти каже... Апропо, има специфични пози, при които триенето е по - голямо и създават илюзията, че си по - тясна.  Wink

# 27
  • Мнения: 439
проблема при мен е същия.Имах доста вътрешни  и външни шевове(просто не ги броиха).Родих с три напъна,а пък ме шиха 40минути.УФ-УФ като се сетя колко време не можех да си седна на дупарата.То не бяха смрадлики,бивацини,реваноли кой каквото кажеше всичко пробвах.Но ще трябва да посетя smile3543,друг изход няма

# 28
  • Мнения: 26
ходих при гинеколожката-прегледа ме жената-каза ми еми раждала жена си нормално е да си по-широка. Ще се побрибере широчинката след време  но трябват упражнения.

# 29
  • Мнения: 5 026
Не съм имала подобен проблем откъм широчината, но така ме бяха "закърпили" , че  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт