Защо се очаква че свекърва ми трябва къпе бебето поне първите пъти?

  • 2 425
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 363
След като имате желание да го къпете сами с таткото защо ще позволявате на бабите да ви се мешат.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
От кого се очаква  newsm78 Нито с първото, нито с второто дете позволих това да се случи. Още от изписването таткото пое нещата в свои ръце и ги къпеше първите няколко дни  Grinning

# 47
  • Мнения: 1 555
Никакви баби в къщи  Naughty Naughty Naughty
Само при изписването дойдоха  Grinning още от първата ве4ер, в която си бяхме в къщи ние с мъжа ми си къпехме бебчо, а след 1 месец и аз сами4ка запо4нах да си го къпя !!!

# 48
  • Мнения: 9 990
Може би това е изтъркана тема Embarassed обаче аз искам да попитам...
Как се къпе новородено?  newsm78 .Защо се очаква (или поне свекърва ми очаква) свекърва ми да къпе бебето като се роди. Аз предпочитам майка ми да го къпе или поне двете, но майка казва че това било работа на свекървата #Cussing out. Аз искам ние с таткото да си го къпем обаче не зная как, моля обяснете baby_neutral как се къпе новородено, кое не трябва да се мокри и така на татък .

Всеки очаква каквото си иска.А истината е простичка-работа си е на майката да си къпе бебето.Няма баби, няма лели.Ако не ви се занимава, или не можете, или искате помощ или...или..или-тогава-както искате-така...

# 49
  • Мнения: 957
Аз никога не съм къпала бебе, но ще ми предстои. Разтърсих се из нета и намерих това видео http://www.babycenter.com/videos/view/?vid=1486858#videoplayer
Горе долу ми стана ясно какво се прави по време на къпането.

# 50
  • Мнения: 3 356
Свекърва ми го къпеше от началото.Аз нямам нищо напротив.Не че ме е било страх или нещо подобно.Напротив.Ама като има кой да ми помага,що да се моря аз?!През това време аз пооправях и приготвях  дрешки и млякото.
Радвай се,че има кой да ти помогне.Ако раждането ти е тежко,ще се молиш да има някой покрай теб в началото.

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Всеки може да очаква, каквото си ще. Нашето дете си го къпем ние с мъжа ми.
Ако ти искаш помощ, вече е друга работа...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И ние си къпехме/и къпем/ бебето само с татито.Татито беше по-смел от мен-аз само поливах.

# 53
  • Мнения: 11 016
Това тя си го очаква  Rolling Eyes Най-добре си го къпете вие с таткото, без бабешка намеса.

Общи условия

Активация на акаунт