"Щастлива" Коледа в Брюксел

  • 1 865
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аха, не съм разбрала. Ми пак същото бих написала, само се извинявам за критиките си към неправилно обвинените чуденци(мислех си, че са те). Иначе за нашите - нормално, както пожелаха и Весела Коледа на медиците ни.

# 17
  • Мнения: 5 468
Е, тъкмо щях да напиша, че имало и по-зле от нашенците, а то били самите те Laughing.
Ами нищо чудно тогава..., не мога да кажа, че новината ме  разочарова, защото нищо друго не съм очаквала от тях Confused.

# 18
  • Мнения: 6 167

da, ама не се разбира.  Peace ( пише брюкселските)
Това дай малко подробности - какви са тия хора?
български дипломати  newsm78
какъв е купона, от кого се организира. от посолството ли?
ако става в-с за българи ( политици, депутати, .. ) хич не се чудя.
тия хора са толкова неадекватни, че ... нямам думи.

Начело с оня дето им пожела весела коледа и казва нещо от сорта на " те са в политическа рамка и българските сестри са част от тази рамка"
такова празнодумие и неадекватност....

# 19
  • Мнения: 2 013
Не съм в Брюксел, не знам със сигурност, но доколкото схващам коледното празненство е било за всички акредитирани в града български служители - военни и цивилни, в ЕС, НАТО, посолството в Белгия и т.н.
Интересно, а Меглена Кунева не се ли е явила - тя поне взима наистина европейска заплата и би могла да се бръкне по-дълбоко?

# 20
  • Мнения: 1 243
Баааси смешната работа,честно !!!  ooooh!  Tired  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 13 512
трябваше да  ги изтипосат в новините- да им стане малко неудобно. Но-много пъти съм го казвала- благотворителността не е въпрос на възможности .

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
406 евро и 38 цента  newsm78 от 100 човека ....... Thinking .....много милосърдно

# 23
  • Мнения: 7 837
Винаги леко ме е дразнела афишираната благотворителност. И какво от това, колко са събрали?
Може достатъчно неща да се правят през годината, дори и без повод.
И няма смисъл да им търсите сметка, пък и да се възмущавате...

И как се е разбрало,  че готвачката е дала 5 евро? Списък ли са правили?

# 24
  • Мнения: 4 371
Но-много пъти съм го казвала- благотворителността не е въпрос на възможности .
В това се убедих и аз Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 1 457
стига бе! Че на обичайния коледен купон на който и да е кмет в България ще се съберат повече пари. На едно обикновено фирмено парти пак повече ще се съберат. Учудвам се, че изобщо градинарката и готвачката са били поканени......
Добре, че са били поканени, иначе нямаше да има и толкова евра  Twisted Evil

И в нашата фирма съм забелязала, че като опре до събиране на пари (и то не само за благотворителност), шефовете с големите заплати или се правят на луди или дават стотинки, колкото да отбият номера  Rolling Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Ами то вместо да организират благотворителен коктейл направо да бяха дарили парите за въпросната кауза. Сумата щеше да е по-голяма в пъти.

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Кейси, дори стотици хиляди да си давал цяла година пак е резил да се бръкнеш и да дадеш толкова малко. те сигурно на просяците по улиците дават повече Close

# 28
  • Мнения: 13 512
прави ми впечатление, че повечето от хората с високи доходи приемат благотворителността като един вид изнудване- "искат от мен, защото знаят,че имам...ами аз пък няма да  дам..да дават останалите".И се получава така, че дават само останалите.

Общи условия

Активация на акаунт