Тунис /Тема 2/

  • 67 088
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
Здравейте, реших да се допитам дали някой има мнение за хотел THALASSA SOUSSE RESORT & AQUA PARK  4* в Сус. Търсим хотел за началото на месец Септември, като ще сме само възрастни без деца. Искаме да сме в непосредствена близост до плажа и да се вместим в бюджет около 2000лв. за двама. Ще съм благодарна, за актуално мнение.😊😊
Всички полети на Емералд за началото на септември са пълни. Няма места.
Гледайте дата 5.09 и съответно офертите с включена застраховка отмяна на пътуване - там поне в момента има, но определено се търсят и очаквам скоро да свършат.
Този хотел е икономичен вариант. Вдигнете малко бюджета и вижте  SALAMMBO HAMMAMET.

Snejankabezorehi, екскурзиите са посочени като описание и цени в офертата на всеки туроператор.

Gigi, единият е на плажа, другият на 300 метра от него. За мен MEDINA DIAR LEMDINA е интересен много, защото предлага доста екстри в цената си: а-ла-карт в другите 2-ва хотела от веригата, посещение безплатно на шоуто Шехерезада, безплатно посещение на атракциите в съседство, самото му местоположение в Медината.
Иначе, ако търсите плажен хотела SALAMMBO HAMMAMET е чудесен вариант.

Който иска екскурзии - Сус/ Хамамет. Веднъж двудневната Сахара е по-богата, втори път имате Картаген и Сиди Бу Саид.

Последна редакция: пт, 16 юни 2023, 23:28 от Galactic Voyager

# 226
  • Мнения: 20
Здравейте, реших да се допитам дали някой има мнение за хотел THALASSA SOUSSE RESORT & AQUA PARK  4* в Сус. Търсим хотел за началото на месец Септември, като ще сме само възрастни без деца. Искаме да сме в непосредствена близост до плажа и да се вместим в бюджет около 2000лв. за двама. Ще съм благодарна, за актуално мнение.😊😊
Всички полети на Емералд за началото на септември са пълни. Няма места.
Гледайте дата 5.09 и съответно офертите с включена застраховка отмяна на пътуване - там поне в момента има, но определено се търсят и очаквам скоро да свършат.
Този хотел е икономичен вариант. Вдигнете малко бюджета и вижте  SALAMMBO HAMMAMET.

Snejankabezorehi, екскурзиите са посочени като описание и цени в офертата на всеки туроператор.

Gigi, единият е на плажа, другият на 300 метра от него. За мен MEDINA DIAR LEMDINA е интересн много, защото предлага доста екстри в цената си - а-ла-карт в другите 2-ва хотела от веригата, посещение безплатно на шоуто Шехерезада, безплатно посещение на атракциите в съседство, самото му местоположение в Медината.
Иначе, ако търсите плажен хотела SALAMMBO HAMMAMET е чудесен вариант.

Който иска екскурзии - Сус/ Хамамет. Веднъж двудневната Сахара е по-богата, втори път имате Картаген и Сиди Бу Саид.
Хубаво ли е в Сахара

# 227
  • Мнения: 349
Здравейте, има ли някой в момента на почивка в Hôtel Sentido Bellevue Park? Много ме интересува в какво състояние е плажа и морето? Видях снимки от преди седмица с огромни камари водорасли по брега. Съгласна съм, че е природа, но поне плажа дали се чисти? И има ли някой представа дали изчезват тези водорасли или са си във водата постоянно?
Благодаря

# 228
  • Мнения: 50
Здравейте, някой може ли да сподели горе-долу какъв бюджет е необходим на двама възрастни за почивка в Тунис за 7 нощувки на база ол инклузив?
Мислим да резервираме Тунис от ноември тази година за догодина ,за да излезе по-изгодно,но нямам идея как вървят цените като цяло. За хотела нямаме много претенции - може да е бюджетен 3/4*.
Благодаря предварително!

# 229
  • Мнения: 198
За Тунис не препоръчвам 3* хотел !!

# 230
  • Мнения: 1
Здравейте! Предстои ми пътуване до Тунис и се интересувам за мнения за хотел "Vincci Marillia" в Хамамед.
Благодаря Предварително Simple Smile

# 231
  • Мнения: 3
Привет, има ли пътуващи с Емералд с полета до Енфида Сус на 5ти юли Simple Smile

# 232
  • Там където
  • Мнения: 802
Здравейте, не намирам отделна тема за о-в Джерба и ще попитам тук. Никога не сме ходили в Африка. Кои хотели препоръчвате на острова? От коя туристическа агенция сте доволни? Ааз засега се спрях на Екватор, защото и преди съм пътувала с нея и не съм имала проблеми. Каква валута да си вземем за джобни?  Двама възрастни сме и по-скоро искаме добър хотел, с хубава храна и плаж, а по - малко екскурзии.

Благодаря ви предварително!

# 233
  • Мнения: 282
Здравейте, не намирам отделна тема за о-в Джерба и ще попитам тук. Никога не сме ходили в Африка. Кои хотели препоръчвате на острова? От коя туристическа агенция сте доволни? Ааз засега се спрях на Екватор, защото и преди съм пътувала с нея и не съм имала проблеми. Каква валута да си вземем за джобни?  Двама възрастни сме и по-скоро искаме добър хотел, с хубава храна и плаж, а по - малко екскурзии.

Благодаря ви предварително!
Препоръчвам ви Vincci Helios, Tui Magic Life Penelope, Tui Blue. Последният е 16+, но ако искате хубава активна анимация, не е вашият. Просто хотелът е по- тих и спокоен, но е много добър.
За валутата - евро, но и долари може. Обменяте на рецепция за тунизийски динари.

# 234
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
За Тунис не препоръчвам 3* хотел !!
Има 3* много по-добри от 4* и даже 5*.

Здравейте, някой може ли да сподели горе-долу какъв бюджет е необходим на двама възрастни за почивка в Тунис за 7 нощувки на база ол инклузив?
Това е чудесно, ама няма цени за догодина. Няма как да се прогнозира какви ще бъдат. Очаквам повишение по няколко причини: Тунис се радва на сериозен интерес от всички европейски страни, много хотели предприеха или планират ремонти и ще вдигнат нивото на базата, висока инфлация.

Много приличен хотел. Първа линия, чудесно разположен в централната част на Хамамет, добра кухня.
Базата си е 4*. Не очаквайте лукс.

Здравейте, не намирам отделна тема за о-в Джерба и ще попитам тук. Никога не сме ходили в Африка. Кои хотели препоръчвате на острова?
Джерба си е в Тунис и за това няма отделна тема. Освен това е редовна дестинация за втори сезон, така че и много отзиви няма.
Екватор, т.е. Абакс имат читави хотели: Винчи,  Уелкъм Меридиана, Джерба голф, Джерба Аква, ТУИ, Сентидо, Иберостар, Олисее, Калимера Джерба. Общо взето това са вариантите при всички туроператори.
Да вметна, че като цяло нивото на Джерба е маааалко по-ниско.

# 235
  • Мнения: 197
Здравейте. Искам да попитам при Емералд, с коя компания се лети до Тунис. Интересувам се изискванията за багажа освен, че трябва да е до 20кг. има ли и такива за размери. Другото, което се чудя в този куфар ли се слагат слънцезащитните около 200мл. и спрей за комари. Нещо с тези течности не ми е ясно. Моля за съвет

# 236
  • София
  • Мнения: 4 145
Здравейте. Искам да попитам при Емералд, с коя компания се лети до Тунис. Интересувам се изискванията за багажа освен, че трябва да е до 20кг. има ли и такива за размери. Другото, което се чудя в този куфар ли се слагат слънцезащитните около 200мл. и спрей за комари. Нещо с тези течности не ми е ясно. Моля за съвет
Здравей, Емералд лети с чартърен полет на България еър. Няма изискване за размера на чекирания багаж, просто трябва да е до 20 кг. И да в него поставяте слънцезащитната и спрея за комари. В този багаж, който е на борда течности не са позволени.

# 237
  • Мнения: 197
Здравейте. Искам да попитам при Емералд, с коя компания се лети до Тунис. Интересувам се изискванията за багажа освен, че трябва да е до 20кг. има ли и такива за размери. Другото, което се чудя в този куфар ли се слагат слънцезащитните около 200мл. и спрей за комари. Нещо с тези течности не ми е ясно. Моля за съвет
Здравей, Емералд лети с чартърен полет на България еър. Няма изискване за размера на чекирания багаж, просто трябва да е до 20 кг. И да в него поставяте слънцезащитната и спрея за комари. В този багаж, който е на борда течности не са позволени.
Много благодаря за бързия и изчерпателен отговор.

# 238
  • София
  • Мнения: 29 021
Може ли да дадете съвет?
Приятели трябва да летят утре до Енфида, всичко е платено, получили са всички документи, но тази нощ е пристигнал имейл, че дължат 2500 лв. Опитали са се да се свържат с Емералд (директно с тях са), но в събота няма с кого и не знаят какво да правят, а аз нямам идея какво да ги посъветвам.

П.П. Допълвам: оказа се фишинг. Адресът е много близък, но не е същият.

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 12:49 от milenaka

# 239
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
Може ли да дадете съвет?
Приятели трябва да летят утре до Енфида, всичко е платено, получили са всички документи, но тази нощ е пристигнал имейл, че дължат 2500 лв. Опитали са се да се свържат с Емералд (директно с тях са), но в събота няма с кого и не знаят какво да правят, а аз нямам идея какво да ги посъветвам.

П.П. Допълвам: оказа се фишинг. Адресът е много близък, но не е същият.
Ау....това е много лошо. Със сигурност ще има измамени.
Снимайте и пратете, или директно препратете на Емералд. За да пуснат официално предупреждение към клиентите си.

Общи условия

Активация на акаунт